Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

    Rzeczywiście bardzo trudno jest zgubić "brzuszek" po ciąży, czasem sama dieta nie pomoże. Zastanawiałam się nad wyszczuplającymi sukienkami nie tylko dla puszystych, ale także właśnie dla kobiet, które nie mogą zgubić zbędnych kilogramów. Fajnie by było, zwłaszcza teraz latem, prezentować sie bardziej kobieco i ukryć to, co najbardziej krępuje.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

      Samo opieka nad małym dzieckiem, częste wstawanie w nocy to rewelacyjnie działa na utratę wagi po porodzie. Ja nie musiałam stosować żadnych diet a waga po 2 misiącach od porodu spadła mi do takiego samego stanu jak przed ciążą.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

        Myślę, że w Twoim wypadku ćwiczenia i trochę aktywności powinno załatwić sprawę. Ja dodatkowo mam problem ze zrzuceniem wagi po ciąży. Zastanawiam się czy we wrześniu nie jechać na ten fit tydzień dla młodych mam: http://www.primaveraspa.pl/cennik-pa...aktywnych-mam/ . Myślę, że tam łatwiej wezmę się w garść i może zmotywuję do walki o ładną sylwetkę. No i pewnie zawrę też fajne znajomości z dziewczynami takimi jak ja.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

          Po porodzie już organizm sam pozbywa się nadmiernej wagi, po jakimś czasie można iść na siłownie, basen, tańce

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

            Ja najpierw zaczęłam chodzić na zumbe, potem na basen. Po pewnym czasie zaczęłam cwiczyć w domu - brzuszki, hula hop i w taki sposób brzuszek zniknął...

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

              Polecam do ćwiczeń dodać silne specyfiki - mi pomaga piperyna w odchudzaniu.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                Ćwiczenia, a przede wszystkim odpowiednia dieta bo to jest podstawa, z tego co można zauważyć to wiele osób ma problem właśnie z dietą bo nie jest wstanie jej utrzymać bo dojada etc. rozwiązania na rynku obecnie są i są to diety pudełkowe tego typu - http://slim-diet.pl/wybor-diety/diet...owa-z-dowozem/ fajna opcja bo wybiera się kaloryczność i ma się pewność, że dostarczana posiłki są właśnie w takich proporcjach.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                  Ja wprowadziłam przede wszystkim ćwiczenia fizyczne z naciskiem na brzuch i pośladki, ale również kręgosłup i ręce. Nie jestem zwolenniczką drastycznych diet bo one jedynie mogą doprowadzić do efektu jojo. Lepiej jest jeść mało ale systematycznie, czyli koniecznie pilnować się ażeby dziennie jeść 5 posiłków. Pomocne są również wszelkie koktajle, kefiry i świeżo wyciśnięte soki na wzmocnienie. Trzeba wierzyć że się uda
                  Poduszki do karmienia: klik

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                    No nie zawsze takie ćwiczenia są skuteczne ;/ u mnie nie widać efektów i to mnie troche przeraża. Schudłam ale o ile dośc łatwo bylo mi zrzucić tłuszczyk z ud oraz pupy to brzuch pozostaje i czuję się jakbym była w 6 miesiącu.

                    Zastanawiam sie nad jakimś zabiegiem .Moze są tutaj dziewczyny z trójmiasta, kóre mogą polecić jakies skuteczne zabiegi na odchudzenie i pozbycie sie tego paskudnego brzucha?

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                      Dietetyk, cwiczenia - to podstawa...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                        Napisane przez donat_ka Pokaż wiadomość
                        No nie zawsze takie ćwiczenia są skuteczne ;/ u mnie nie widać efektów i to mnie troche przeraża. Schudłam ale o ile dośc łatwo bylo mi zrzucić tłuszczyk z ud oraz pupy to brzuch pozostaje i czuję się jakbym była w 6 miesiącu.

                        Zastanawiam sie nad jakimś zabiegiem .Moze są tutaj dziewczyny z trójmiasta, kóre mogą polecić jakies skuteczne zabiegi na odchudzenie i pozbycie sie tego paskudnego brzucha?
                        Najpiej skontultuj sie z lekarzem. Ze swojej strony mogę Ci polecić Klinikę na Skłodowskiej w Gdańsku bo są tam darmowe konsultacje tak wiec nic Cie nie będzie kosztowało jak się tam wybierzesz i zapytasz się co zrobić z brzuchem.
                        Tak poza tym to czy cwiczysz i trzymasz dietę?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                          No włąśnie ciągle piszę tutaj ,że starm siię ruszac. Dietę równiez mam. Nie jestem gruba, wprawdzie złąpałam toche kilogramów w ciązy ale potem szybko to wszystko zrzuciłam. Tyle,ze został ten przekłęty brzuch ;/ Możesz coś napisać o tej klinice? Jak się dokladnie nazywa? Czy chodziłaś tam?

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                            jest to klinica cosmetologica. Chodziłam tam na masaże endermologiczne. Wykupilam sobie cał aserię na pupę i brzuch i dzieki temu było taniej. Bardzo przyjemny zabieg swoją drogą, można się zrelasować. Jest on wykonwayny nie recznie ale za pomocą specjalnego urządzenia, ktore dzięki temu ma wieksza skuteczność bo rozbija komórki tłuszczowe i z kazdym zabiegiem obwód uda i brzuch były mniejsze ( mierzyłam aby sprawdzić).

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                              Napisane przez moonkaz Pokaż wiadomość
                              jest to klinica cosmetologica. Chodziłam tam na masaże endermologiczne. Wykupilam sobie cał aserię na pupę i brzuch i dzieki temu było taniej. Bardzo przyjemny zabieg swoją drogą, można się zrelasować. Jest on wykonwayny nie recznie ale za pomocą specjalnego urządzenia, ktore dzięki temu ma wieksza skuteczność bo rozbija komórki tłuszczowe i z kazdym zabiegiem obwód uda i brzuch były mniejsze ( mierzyłam aby sprawdzić).
                              Dasz jakiś kontatk? I ile to kosztuje?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

                                Na tej stronie jest wszystko opisane http://wymodelujsylwetke.pl/zabiegi/...u-m6-integral/ - możesz sobe też obejrzeć filmik i zobaczyć jak to mniej wiecej wygląda. Optymalna ilość zabiegów to minimum 10 . W pakiecie poa tym jest taniej niż jakbyś wykupowała sobie poszczególne zabiegi. Ja zrobiłam chyba z 20 tych zabiegów na przestreni czasu ( na początku pierwsza partia, potem druga). Niczego jednak nie żaluję.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X