Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 15-08-2014, 12:55
kalina1982 kalina1982 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kalina1982.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaka lampa do salonu?

Może coś w tym rodzaju: http://www.**********/Lampa-sufitowa-...826760_1900146 będzie pasowała wszędzie i daje dużo światła.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-08-2014, 19:41
kaaasiaa25 kaaasiaa25 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kaaasiaa25.polki.pl

Lamp i lampek jest teraz tyle, że ciężko się skupić i wybrać. Podoba mi się ta co grossowna zamieściła-ale tak naprawdę najbardziej ma się podobać Tobie dlatego kieruj się swoim gustem i tak będzie najlepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-08-2014, 11:04
smokwawel smokwawel jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
smokwawel.polki.pl

Mi bardzo podobają się nowoczesne lampy, np. taka:

Także jeśli lubisz takie "designerskie" klimaty to pewnie szukałbym na twoim miejscu czegoś w podobnym stylu. Chyba że wolisz bardziej tradycyjne rozwiązania, to można poszukać na giełdach staroci, często da się w ten sposób trafić coś w dobrej cenie i nie najgorszym stanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-09-2014, 09:57
klamka klamka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
klamka.polki.pl

A ja wolę chyba proste minimalistyczne lampy bez żadnych konkretnych ozdobników. Myślę, że pomysłowy salon już sam w sobie będzie na tyle ciekawy, że oświetlenie nie będzie w nim aż tak kluczowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-09-2014, 10:10
majja majja jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
majja.polki.pl

Cytat:
Napisał smokwawel Zobacz post
Mi bardzo podobają się nowoczesne lampy, np. taka:

Także jeśli lubisz takie "designerskie" klimaty to pewnie szukałbym na twoim miejscu czegoś w podobnym stylu. Chyba że wolisz bardziej tradycyjne rozwiązania, to można poszukać na giełdach staroci, często da się w ten sposób trafić coś w dobrej cenie i nie najgorszym stanie.
Jak ktoś chce zaszaleć z designem (i ma troszkę pieniążków to polecam lampy wiszące Puff Buff, np. http://pl.lightingstore.eu/bubbles-ii.html.

Bardzo fajne rozwiązanie z tymi "pęcherzykami", nowatorskie. Niestety mało kto może sobie na nie pozwolić...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-10-2014, 18:59
evelinek13's Avatar
evelinek13 evelinek13 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
evelinek13.polki.pl

Miasto: Mazury
Zdjęcia: 508

W salonie spędzamy bardzo duzo wolnego czasu i przyjmujemy tam gości, urzadamy rozne imprezki Wazne jest zarówno oświetlenie ogólne, jak i miejscowe. - W wiekszych czy wysokich salonach jako światło sufitowe doskonale sprawdzą się żyrandole. A do mniejszego salonu będą pasowały plafony lub reflektory halogenowe. Ważne jest także, aby wybrana lampa równomiernie oświetliła cały salon i współgrała z jego wystrojem
Nieprzeczytane 13-10-2014, 16:44
zocha78 zocha78 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zocha78.polki.pl

Moim zdaniem jakaś pasująca do wnętrza, ja lubię brylanty więc bym wybrała z brylatami
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-10-2014, 06:49
avene avene jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
avene.polki.pl

Z brylantami to chyba do wnętrza w stylu glamour, które jest dość strojne i ociera się o kicz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2014, 19:24
matula33 matula33 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
matula33.polki.pl

Kurcze ja tez ostatnio po remoncie dziecięcego pokoju , oczywiscie z racji braku czasu jako matka (24 etat) szperam po necie - jakja kocham ten wynalazek . Zakupiłam chłopaką lampe London http://www.castorama.pl/katalog-prod...lampy-sufitowe , może tobie coś uda sie wybrać ja jestem bardzo zadowolona ... nie wspomne juz o synku
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-12-2014, 10:30
moska17 moska17 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
moska17.polki.pl

Cytat:
Napisał avene Zobacz post
Zawsze możesz przejrzeć różne aranżacje salonu i zobaczyć, jakie oświetlenie wykorzystano w pomieszczeniach podobnych do Twojego. Ważne jest tu odpowiednie dopasowanie pod względem stylu wnętrza, ale i kwestia tego, czy zależy Ci na mocnym czy nieco przygaszonym oświetleniu.
Podobnej strategii ja się trzymałam urządzając swój salon. Sprawdziłam wiele aranżacji salonów i w końcu stwierdziłam, że na podstawie wielu projektów które przejrzałam sama coś przygotuję. Cóż efekty były.. jakie były Ale co do oświetlenia to wybrałam wg. mnie bardzo dobrze. Zależało mi na oświetleniu w pewnych miejscach i dostałam to czego oczekiwalam. Jednak nie kupywałam lamp w sklepach typu praktiker czy leroy. Odpuściłam sobie również allegro i poszperałam na sklepach internetowych i znalazłam ten sklep: http://ampla.eu/8_aldex
Według mnie pasują świetnie do salonu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania