Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

moje hobby

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: moje hobby

    Uwielbiam tańczyć, zwłaszcza latino

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: moje hobby

      kiedyś bardzo dużo biegałam, dziś mam bardziej domatorskie zainteresowania, fitness, książki, gry , dużo dużo przeróżnych gier.

      Skomentuj


        #33
        Odp: moje hobby

        Lubię czas spędzać aktywnie - biegać, jeździć na rowerze czy spacerować. Najlepiej relaksuje się w czasie słuchania muzyki więc słuchawki mam zawsze przy sobie. Kiedyś czytałam też dużo książek i to też bardzo lubiłam, ale teraz brakuje mi na to czasu - tym bardziej, że jak już mnie coś wciągnie, to nie mogę przestać czytać

        Skomentuj


          #34
          Odp: moje hobby

          Ja uwielbiam książki oraz decoupage. Ale w ciąży boję się używać farb i lakierów. Niby są nietoksyczne, ale nigdy nie wiadomo.

          Skomentuj


            #35
            Odp: moje hobby

            Ja w wolnym czasie zajmuję się rękodziełem, zwłaszcza szyciem i decoupage, a ostatnio wyplatam też różne rzeczy z wikliny
            warsztaty rękodzieła

            Skomentuj


              #36
              Odp: moje hobby

              Siłownia, ryby i rower

              Skomentuj


                #37
                Odp: moje hobby

                głównie książki i muzyka, czasem fotografowanie przyrody

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: moje hobby

                  Napisane przez megggy Pokaż wiadomość
                  Ja w wolnym czasie zajmuję się rękodziełem, zwłaszcza szyciem i decoupage, a ostatnio wyplatam też różne rzeczy z wikliny
                  Teraz właśnie rękodzieło na czasie ,ale to bardzo fajne hobby połączenie przyjemne z pożytecznym a piszesz że robisz różne rzeczy z wikliny to o tą papierową chodzi ? Bo kiedyś próbowałam ale mi nie wychodziło a chciałam koszyk zrobić

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: moje hobby

                    Ja jestem nieco dziwna i uwielbiam czytać o poligrafii, chociażby takie teksty http://nf.pl/manager/techniki-poligr...druk,,51319,87 Mój mąż pracuje w drukarni, często coś opowiada i po prostu lubię być w temacie, haha. Nie dla mnie moda i kosmetyki

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: moje hobby

                      Ja bardzo lubię grać na instrumentach muzycznych. Ostatnio kupiłam sobie taki prezent http://sklep-muzyczny.com.pl/p/533/3...awiszowe-.html. Jak na moją kieszeń dość drogo, ale nie żałuję. W tej chwili niemal każdą wolną chwilę spędzam grając na tym instrumencie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: moje hobby

                        Ja uwielbiam tańczyć, śpiewać i czytać książki. Od czasu do czasu podgrywam też amatorsko na gitarze

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: moje hobby

                          A ja gram od jakiegoś czasu na flecie poprzecznym. Ostatnio nawet kupiłam sobie taki nowy http://sklep-muzyczny.com.pl/p/509/1...nty-dete-.html.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: moje hobby

                            Ja lubię czytać, podróżować i trenować. Uwielbiam tez samochody. Moim ogromnym marzeniem jest nowa mazda. Póki co odkładam na nią kasę. Może do końca roku mi się uda. Tata zaraził mnie pasją do tych samochodów i jakos nie chce mi to przejść.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: moje hobby

                              Ja uwielbiam uczyć się języków obcych. Nie wiem co się we mnie zmienia z wiekiem, od dziecka nie lubiłam innych języków, zawsze byłam całkiem mierna w szkole. Teraz kiedy jestem dorosła jakby mi ktoś jakiś pstryczek przełaczył. Nie mówię że jestem mistrzem, ale staram się uczyć jak najwięcej. uczę się sama w domu, na duolingo.pl, też na bbc learning english i zapisałam się w końcu na angielski do szkoły językowej. Chciałabym mówić płynnie w przynajmniej 3 językach. czasem sobie myślę, że zwariowałam i czasem nie mam na to zupełnie czasu, jednak bardzo, bardzo chcę.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: moje hobby

                                Z mężem jesteśmy fanami motocykli i to jest właśnie moje największe hobby. Nie ma niczego lepszego niż weekendowe przejażdżki po okolicy, czy wyjazdy na zloty motocyklowe.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X