Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-06-2015, 08:42
patrycja262 patrycja262 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
patrycja262.polki.pl

Domyślnie Odp: Jak o siebie zadbać?

Uprawianie sportu i dieta to podstawa wspaniałęgo samopoczucia. Ja staram się minimum 3 razy w tygodniu ćwiczyć + biegać i oczwyiście próbuję w jak największym stopniu dopasować pod siebie dietę i liczenie kalorii. Dodatkowo ostatnio na Ziko kupiłam jakieś kapsułki z zielonych ziaren kawy, które przyśpieszają spalanie tkani tłuszczowej i jak na razie czuje się wyśmienicie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-2015, 08:17
kasiopeia_06 kasiopeia_06 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiopeia_06.polki.pl

Kobieta lepiej się czuje, kiedy kupi sobie coś nowego, jak to: http://www.okazje.info.pl/okazja/odz...7-czarna-.html oraz oczywiście buty: http://www.okazje.info.pl/okazja/odz...-1535-484.html
Zmiana codziennego ubioru dodaje świeżości i poprawia samoocenę, warto się nad tym zastanowić
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2015, 07:44
mariolllka mariolllka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mariolllka.polki.pl

Mi zakupy też poprawiają humor
Nieprzeczytane 21-06-2015, 01:14
kasia890 kasia890 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kasia890.polki.pl

Niezależnie od tego jak bardzo jestem zajęta, raz w miesiącu wygospodaruję czas, żeby zaliczyć wizytę u kosmetyczki. Staram się też regularnie ćwiczyć oraz zdrowo jeść. Pod ręką zawsze mam ulubioną czarną herbatę z bifix.pl, która pobudza i wspomaga przemianę materii oraz przekąski w postaci suszonych owoców. Mam szczęście, bo bardzo lubię owoce i warzywa, a nie każdemu smakują.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-2015, 10:39
wroblewskaa wroblewskaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wroblewskaa.polki.pl

Blog Entries: 2

Ostatnio odkryłam, że najlepiej się czuję, jak często ćwiczę szczególnie sporo jeżdżę na rowerze i to sprawia mi prawdziwą przyjemność. Wiem, że robię coś dla siebie - dbam o zdrowie, kondycję, ale też figurę. I nawet jak wracam do domu wykończona, to samopoczucie zdecydowanie mi sie poprawia także zachęcam żeby znaleźć dla siebie jakiś sport i poświęcać mu czas
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-06-2015, 21:21
malgosin33 malgosin33 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
malgosin33.polki.pl

Też lepiej się czuje jak uprawiam sport, ale najgorsze jest to pare dni rozruchu, dopiero później zaczyna mi to przyjemność sprawiac
Nieprzeczytane 02-07-2015, 16:50
karolka31 karolka31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karolka31.polki.pl

A ja lubię sobie zrobić ładny makijaż. Nawet jak nigdzie nie wychodzę, o wiele lepiej się czuję umalowana.
Od czasu do czasu lubię sobie też kupić coś nowego. To też fajny sposób na poprawę humoru. Ostatnio na tej stronie znalazłam bardzo fajny zestaw pędzli i kusi mnie, żeby w niego zainwestować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-07-2015, 21:40
smokwawel smokwawel jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
smokwawel.polki.pl

Ostatnio mam problemy z kolanami, stawy bolą mnie przy zmianach pogody i jeśli więcej postoję/pochodzę w ciągu dnia. Czy znacie jakieś sprawdzone metody, żeby po domowemu sobie z tym poradzić. W miarę możliwości wolałabym na razie uniknąć wizyty lekarskiej - chociaż po ostatniej wizycie u ortopedy Krzysztofa Wilczka było lepiej ale na razie muszę oszczędzać pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-07-2015, 21:42
carolajna91 carolajna91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
carolajna91.polki.pl

Ja bardzo staram sie o siebie dbać chociaż nie zawsze mi to wychodzi. Ostatnio zauważyłam, że mam pękające naczynka na twarzy - zapewne odziedziczone po babci i mamie :/ Nie wiem jak sobie z nimi poradzić. Macie jakiś sposób? Latem lubię chodzić bez makijażu a teraz nic z tego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-07-2015, 22:27
mania06 mania06 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mania06.polki.pl

będąc w ciąży starałam się dbać o wygląd mojej skóry dlatego też postawiłam na depilację, aby efekt był długotrwały i skuteczny używałam do tego easy wax z veet, polecam przyszłym mamom, naprawdę warto o siebie zadbać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania