Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 07-06-2009, 13:08
kruszyna23's Avatar
kruszyna23 kruszyna23 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kruszyna23.polki.pl

Domyślnie

Carin niemartw się ja też tak mam, nawet jak juz pójdę do fryzjera to i tak się sobie niepodobam, niepotrafie już takiego makijażu zrobić jak kiedyś...

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-06-2009, 16:24
Martyna2006's Avatar
Martyna2006 Martyna2006 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martyna2006.polki.pl

Miasto: śląskie
Domyślnie

Jak o siebie zadbac?ja uważam że nawet siedząc w domu trzeba "jakoś" wyglądac chociażby dla własnego samopoczucia.Nie pisze tu o pełnym makijażu ale lekko podkreślone kredką oczy,jakiś dobrze dopasowany dresik żeby było wygodnie i jednocześnie seksi i uczesane włosy.Mi humorek poprawia posmarowanie sie jakimś cudnie pachnącym balsamem albo spryskanie sie pachnącą mgiełką-nawet jak nigdzie nie wychodze-wtedy czuje sie zadbana.

Dawniej Marti
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-06-2009, 12:08
atrapa atrapa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
atrapa.polki.pl

Domyślnie

Dokładnie też jestem zdania, że nawet jak siedzi się w domu, to warto, a nawet trzeba dbać o siebie. Choćby dla własnego samopoczucia. Wygląd naprawdę może poprawić humor kobiecie Ja staram się dbać o siebie głównie od środka. Piję dużo wody mineralnej, jem warzywa i owoce, łykam suplementy diety (na włosy skrzyp polny, na cerę Face Okey, teraz zastanawiam się jeszcze nad czymś co chroni przed słońcem) Poza tym, nawet jak nigdzie nie wychodzę, spryskam się jakimś perfumem, na usta błyszczyk i jestem zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-10-2012, 10:18
nojaka nojaka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
nojaka.polki.pl

Domyślnie Odp: Jak o siebie zadbać?

Z tymi paznokciami to ja nie wiem. To znaczyłoby, że przy każdym zabiegu operacyjnym trzeba mieć zmyte paznokcie? Absurd. Ja miałam operację w tipsach
Ja tam będę malować i już Przecież mnie z porodówki w środku porodu nie wygonią paznokcie zmywać

Ostatnio edytowane przez nojaka : 27-12-2012 o 12:18.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-2015, 08:46
ewelina546 ewelina546 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelina546.polki.pl

Dbanie o siebie w czasie gdy się ma małe dzieci nie jest łatwe. Ale warto od czasu do czasu zrobić coś dla siebie np. poszperać po necie za modnymi ciuchami na: http://byinsomnia.com , iść do kosmetyczki czy do fryzjera
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-2015, 11:51
karolka31 karolka31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karolka31.polki.pl

Dla mnie podstawą jest dbanie od siebie od środka.
Czyli przede wszystkim zwracam uwagę na to, co jem.
Kiedyś odczuwałam wieczne zmęczenie i senność.
Od kiedy lepiej się odżywiam, zauważyłam sporą poprawę. A o tym, że wypoczęty człowiek lepiej wygląda też na zewnątrz nie muszę chyba nikogo przekonywać
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-2015, 10:57
sylwka3000 sylwka3000 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
sylwka3000.polki.pl

Zdrowo się odżywiać, ćwiczyć umysł i ciało i dbać o wygląd zewnętrzny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-06-2015, 16:27
pyzazpco pyzazpco jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pyzazpco.polki.pl

Dbanie o siebie nie jest wcale takie trudne Ja jeszcze jakiś czas temu byłam strasznie zapuszczona a teraz wyglądam coraz lepiej - przynajmniej tak mi się wydaje. Zaczęłam używac kosmetyków, lepiej się ubierać a od tego miesiąca chcę zaczać chodzić do kosmetyczki. Myślałam o tym by najpierw pójść na ten zabieg http://estiyoclinique.pl/kosmetyka-e...mage-skincare/ Paznokcie też sobie zrobię:P Kiedys to co było dla mnie stratą czasu teraz sprawia mi przyjemności i nie wyobrażam sobie powrotu do szarej cery, worków pod oczami, starych,znoszonych ubrań itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-06-2015, 08:36
karolka31 karolka31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karolka31.polki.pl

Tylko pytanie jeszcze, jak znaleźć czas na to wszystko
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-06-2015, 12:41
alekpom alekpom jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
alekpom.polki.pl

Koniecznie trzeba się dobrze odżywiać i uprawiać sport. Ja do tego zamierzam dorzucić też jakieś suplementy diety, które pomoga mi szybciej osiągnąć mój wymarzony cel. Konsultant w sklepie z odżywkami polecił mi produkty: http://naturalspremium.com/. Mówi, że będą dla mnie idealne aminokwasy, który ochronią moje mięśnie przed spalaniem się.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania