Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-05-2015, 08:32
eugeniuszka eugeniuszka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
eugeniuszka.polki.pl

Domyślnie Przyjęcie jaki catering?

Organizowałam przyjęcie z okazji urodzin córki , potrzebna mi była firma cateringowa , znalazłam firmę z której usług jestem zadowolona , http://www.party.com.pl/oferta/bankiety/ , wszystko było zorganizowane profesjonalnie a forma szwedzkiego stołu odpowiadała moim oczekiwaniom .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-06-2015, 21:55
sylwusia8 sylwusia8 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
sylwusia8.polki.pl

Domyślnie Odp: Przyjęcie jaki catering?

Ja myślałam raczej o firmie z większą renomą np. Powozownia, mają na swoim koncie catering na takich imprezach jak Męskie Granie, Malta Festiwal, Orlen Warsaw Marathon, czy liczne targi w Poznaniu, a jednocześnie zajmują się także cateringiem na imprezach firmowych, czy rodzinnych Zachęcam do zapoznania się z galerią http://www.powozownia.pl/galerie/katering-galeria/ , a najbardziej aktualne informacje znajdziesz na fanpagu firmowym na Facebooku
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-2015, 09:09
kasiopeia_06 kasiopeia_06 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiopeia_06.polki.pl

Słyszałam, że catering czasami podaje tak małe porcje dań, że dla większej ilości gości może nie wystarczyć. Ciężko bywało znaleźć taką firmę, która robi coś smacznie, ale branża nabiera coraz więcej wprawy w swojej działalności i nie brakuje jej klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-08-2015, 21:06
przezycdzien przezycdzien jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
przezycdzien.polki.pl

Jeśli chodzi o Warszawę, polecam Party. Bardzo smaczne jedzenie, krótki termin realizacji http://www.party.com.pl/oferta/kanapki-snacki/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-2016, 10:13
zuzka77 zuzka77 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zuzka77.polki.pl

My przy okazji okazji organizacji przyjęcia korzystaliśmy z http://www.teleobiad.pl/ To tradycyjna, polska kuchnia, no powiedzmy w 80% bo bywają też inne rzeczy. Nam to było na rękę, bo rodzina ma raczej klasyczne upodobania kulinarne. Było smacznie, zdecydowanie do powtórki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-03-2016, 11:56
vicky0019 vicky0019 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
vicky0019.polki.pl

Sadzę, że dobre usługi cateringowe w Warszawie znajdziecie w www.gospodacatering.pl. Możecie zapoznać się z ich ofertą jeśli chcecie, jedzenie mają naprawdę bardzo dobre.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-03-2016, 21:56
ewelina546 ewelina546 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ewelina546.polki.pl

Przy tak bogatej ofercie firm cateringowych, absolutnie nie opłaca się samemu gotować na takie przyjęcia. Same zobaccie tutaj http://www.progresywna-catering.pl/ . Znajdziecie dosłownie wszystko. Potrawy przepyszne i naprawdę na wysokim poziomie. Myślę, że zawsze sprawdzają się tradycyjne potrawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-05-2016, 07:57
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Zależy w jakim mieście W Poznaniu i w całej Wielkopolsce działa firma Powozownia. Możesz zgłosić się do nich, zajmują się organizacją różnych imprez - zarówno rodzinnych, firmowych, jak i imprez masowych. Jedzenie jest bardzo smaczne, zresztą popatrz na ich stronę internetową, gdzie znajdziesz wszelkie niezbędne info
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-05-2016, 07:59
wyakin wyakin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wyakin.polki.pl

Wszystko zależy od miasta. Ja akurat mam taką rodzinę, że przy większych imprezach sami sobie pomagamy, teściowa zajmuje się mięsami, siostra ciastami i tak role są w podziale
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-05-2016, 15:26
marzena-89 marzena-89 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena-89.polki.pl

W dzisiejszych czasach jest tyle firm oferujących catering, że koszt takiej usługi nie jest taki wysoki jak 10 lat temu i dużo ludzi decyduje się na taki rodzaj przyrządzenia np: potraw na Wigilie. Sporo osób też nie ma czasu na stanie przy garnkach przez 2 dni dlatego catering jest dla nich idealnym rozwiązaniem. Jeżeli znasz dobrą firmę i wiesz, że potrawy przez nich przyrządzane są ze świeżych produktów i są smaczne to dlaczego masz nie skorzystać i samemu się męczyć? Ja podczas komunii swojej córki nie chciałem prosić się rodziny, żeby pomogła upiec ciasta robić jakieś sałatki. Robiłem przyjęcie w domu i właśnie skorzystałem z cateringu. Mam sprawdzoną już firmę więc wiedziałem, że jedzenie będzie smaczne i świeże. Przy zamawianiu cateringu korzystam z oferty restauracji Wega, tak jak wcześniej powiedziałem mają świeże, smaczne dania w niskiej cenie. catering Żory- restauracja Wega
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania