Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-09-2016, 11:25
donat_ka's Avatar
donat_ka donat_ka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donat_ka.polki.pl

Domyślnie Odp: Jak zgubi brzuch po ciąży!!!

Cytat:
Napisał moonkaz Zobacz post
jest to klinica cosmetologica. Chodziłam tam na masaże endermologiczne. Wykupilam sobie cał aserię na pupę i brzuch i dzieki temu było taniej. Bardzo przyjemny zabieg swoją drogą, można się zrelasować. Jest on wykonwayny nie recznie ale za pomocą specjalnego urządzenia, ktore dzięki temu ma wieksza skuteczność bo rozbija komórki tłuszczowe i z kazdym zabiegiem obwód uda i brzuch były mniejsze ( mierzyłam aby sprawdzić).
Dasz jakiś kontatk? I ile to kosztuje?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-09-2016, 10:42
moonkaz's Avatar
moonkaz moonkaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moonkaz.polki.pl

Na tej stronie jest wszystko opisane http://wymodelujsylwetke.pl/zabiegi/...u-m6-integral/ - możesz sobe też obejrzeć filmik i zobaczyć jak to mniej wiecej wygląda. Optymalna ilość zabiegów to minimum 10 . W pakiecie poa tym jest taniej niż jakbyś wykupowała sobie poszczególne zabiegi. Ja zrobiłam chyba z 20 tych zabiegów na przestreni czasu ( na początku pierwsza partia, potem druga). Niczego jednak nie żaluję.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-10-2016, 10:47
myszunia11's Avatar
myszunia11 myszunia11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
myszunia11.polki.pl

Donatka proszę Cie bardzo napisz czy byłaś w tej klinice. Zastanawiam się czy nie zapisać się tam na zabiegi na brzuch. Jak wrażenia po pierwszej wizycie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-10-2016, 10:41
donat_ka's Avatar
donat_ka donat_ka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donat_ka.polki.pl

Cytat:
Napisał myszunia11 Zobacz post
Donatka proszę Cie bardzo napisz czy byłaś w tej klinice. Zastanawiam się czy nie zapisać się tam na zabiegi na brzuch. Jak wrażenia po pierwszej wizycie?
pierwszą wizytę mialam za darmo. Byla promcja na konsultacje ale musiałabyś się zapytać czy coś takiego jeszcze u nich jest. Podejrzewam,że tka. Generalnie mam pozytywne wrażenia. Po pierwsze jest to dość profesjonalna klinika tak więc czysto nowocześnie. Mają tam spory zespól. Cenowo nie jest wbrew pozorom tak drogo bo jak porównałam sobie ceny w Gdańsku to przy pakietach jet taniej niż w eielu innych gabinetach Robie teraz endermologię na brzuch. Nie jest to przyjemne oj nie ale da sie wytrzymać.No za wiel nie mogę napisać bo jestem po 4 zabiegu a jeszcze mam mieśc 10 Jak skończę sto napiszę. Ponoć ma byc dobry efekt. No zobaczymy pocekamy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-10-2016, 09:25
myszunia11's Avatar
myszunia11 myszunia11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
myszunia11.polki.pl

Cytat:
Napisał donat_ka Zobacz post
pierwszą wizytę mialam za darmo. Byla promcja na konsultacje ale musiałabyś się zapytać czy coś takiego jeszcze u nich jest. Podejrzewam,że tka. Generalnie mam pozytywne wrażenia. Po pierwsze jest to dość profesjonalna klinika tak więc czysto nowocześnie. Mają tam spory zespól. Cenowo nie jest wbrew pozorom tak drogo bo jak porównałam sobie ceny w Gdańsku to przy pakietach jet taniej niż w eielu innych gabinetach Robie teraz endermologię na brzuch. Nie jest to przyjemne oj nie ale da sie wytrzymać.No za wiel nie mogę napisać bo jestem po 4 zabiegu a jeszcze mam mieśc 10 Jak skończę sto napiszę. Ponoć ma byc dobry efekt. No zobaczymy pocekamy
Dziękuję za odpowiedzi. No ja jeszcze czytałam troche o kriolipolizie i się nad nią zastanawiała bo oglądałam sobie zdjęcia i nie są tkaie złe.Orientujesz się czy tam również mają coś takiego?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-10-2016, 10:33
Iwonka886 Iwonka886 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Iwonka886.polki.pl

Miasto: Marianowo 1/9 18-421 Piątnica
Zdjęcia: 46

Ćwiczyć,ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć i zmienić dietę bo dzięki temu możemy na stałe coś zmienić bo nawet jeżeli zrobimy sobie jakikolwiek zabieg a nie dostosujemy i całkowicie nie zmienimy diety tak pewnie efekt będzie krotko utrzymany ;/ zielone koktajle co drugi dzień sok z buraków plus ćwiczenia to moja metoda...ćwiczenia nie jakieś zwalające z nóg ale systematycznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-10-2016, 10:36
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

Tylko to wchodzi w grę? A fitness? Nieskuteczny?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-10-2016, 10:04
Iwonka886 Iwonka886 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Iwonka886.polki.pl

Miasto: Marianowo 1/9 18-421 Piątnica
Zdjęcia: 46

Cytat:
Napisał iamklaudka Zobacz post
Tylko to wchodzi w grę? A fitness? Nieskuteczny?
Fitness jak najbardziej tak dużo ruchu sprzyja nam w poprawieniu wyglądu i ujędrnianiu naszego ciała wiele musimy przejść aby po ciąży ten brzuszek wrócił do dawnego wyglądu...ja jestem już 10 miesięcy po porodzie a brzuch niby płaski ale nadal przy dotykaniu miękki nie lubię tak więc ćwiczę brzuszki i trochę czasu upłynie kiedy te mięśnie się "zbiją ".
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-09-2019, 07:36
emmaz's Avatar
emmaz emmaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emmaz.polki.pl

Ważne jeszcze jest żebyś miała silną wolę, ale także nie popełniaj takiego błędu, jak wiele osób w młodym wieku- nie będę nic jeść. To nic nie pomaga! Organizm wtedy dostaje sygnał, że nie będzie dostarczane jedzenie i sam zaczyna magazynować tłuszcz. A co idzie za tym? Jeszcze większa otyłość..

Zobacz sobie tutaj;
http://portalswiebodzin.pl/sposoby-n...sie-najlepiej/

Na stronie jest opisanych sporo dobrych sposobów na ujędrnienie ciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-09-2019, 18:30
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

Jeżeli poszukujecie sprawdzonego bloga, na którym będziecie mogli znaleźć wiele praktycznych informacji w temacie odchudzania i diet, to od siebie mogę polecić tą stronę : https://migliori-integratori.it/ Z tego co wiem, to znajdziecie tam zarówno treści związane ze zdrowiem, ale także o suplementach czy zdrowym podejściu do życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania