Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Randka jak za szkolnych czasów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

    My z mężem wyznajemy zasadę, ze należy okazywać sobie uczucia codziennie. W związku z tym co jakiś czas chodzimy na randki, ale nigdy w walentynki, bo tego święta nie uznajemy. Bardziej niż walentynki świętujemy po prostu moje urodziny, które wypadają tuż przed walentynkami.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Randka jak za szkolnych czasów

      romantyczna randka to zawsze dobry pomysł pod warunkiem, że ma się z kim zostawić dzieci

      Skomentuj


        #18
        Odp: Randka jak za szkolnych czasów

        i jak Wasze Walentynki ? Udały się ?

        Skomentuj


          #19
          Odp: Randka jak za szkolnych czasów

          ROmantyczne randki jak za szkolnych czasów serwowane sa mi rzadko. Pomimo to bardzo kocham moje męża i jestem z nim szczęśliwa. Jeśli już udajemy się na randki to idziemy do lokalu na kolację.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Randka jak za szkolnych czasów

            Wydaje mi się, że takie randki już bezpowrotnie minęły. Teraz są czasy internetu i wszyscy szukają swoich połówek online. Z jednej strony szkoda dawnego romantyzmu, a z drugien natomiast to duże ułatwienie dla zabieganych osób. Na przykład mój kuzyn w realu miał problem z relacjami. Dopiero gdy trafił na ten blog xxx , jego życie się odmieniło.
            Last edited by disne; 24-08-2020, 23:21. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Randka jak za szkolnych czasów

              I myślisz, że to, że ludzie poznają się przez internet, to oznacza, że nie chodzą na randki?! bzdura...

              Skomentuj


                #22
                Odp: Randka jak za szkolnych czasów

                Taką randkę można zrobić spokojnie w domu, z mężem jestesmy fanami seriali, robimy sobie coś dobrego do jedzenia, do tego kieliszek wina, najbardziej lubimy wytrawne, czerwone, posmakowało nam Kazbek Peak Egrisi i jak częstuję gości to też zawsze dopytują co to za wino.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Randka jak za szkolnych czasów

                  Jezeli randka mialaby byc jak za szkolnych czasów to pewnie kosztowałaby 20 zł i polegala na zamowieniu pizzy do jakiejś wspolnej gry

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Randka jak za szkolnych czasów

                    Niestety randki jak za szkolnych czasów już minęły ;(
                    Teraz pozostaje używanie stron jak xxxx i znalezienie sobie drugiej połówki
                    Last edited by disne; 24-08-2020, 23:20. Powód: link

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X