Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brzydka cera w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Brzydka cera w ciąży

    W ciąży zazwyczaj brakuje nam witamin i składników odżywczych bo dzielimy się nimi z maleństwem. Najlepiej się trochę wesprzeć suplementacją

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Brzydka cera w ciąży

      Już bylo, ale raz jeszcze - aplikator na wypryski HB - i masz po problemach. Nie twierdze, że natychmiast wszystko będzie cacy. Cera powinna się poprawiać stopniowo. Najważniejsze, że całość jest do wyeliminowania i co istotne - bez tych brzydkich zaczerwienień.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Brzydka cera w ciąży

        Niestety w ciązy często się to zdarza, zwłaszcza w ciąży z dziewczynkami. Jeśli jest to duży trądzik to najlepiej pójsć do dermatologa, jeśli po prostu wypryski to polecam maseczki z drożdży i koniecznie wyeliminować z diety czekoladę i ostre przyprawy.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Brzydka cera w ciąży

          Niestety brzydka cera w ciązy to problem bardzo wielu kobiet. Ważne jest , żeby obserwować swoją skórę i odpowiednio szybko reagować tj. jeśli zauważymy, że nasza skóra stała się wyszuszona, to zaczynamy używać bardziej nawilżającego kremu itp. Na szczęście niedoskonałości skóry można zakryć makijażem i jeśli dobrze go wykonamy, to te niedoskonałości praktycznie w ogóle nie będą widoczne. Tutaj https://lirene.pl/jak-stosowac-fluid-do-twarzy/ znajdziecie artykuł dot. Tego jak stosować fluid

          Skomentuj


            #35
            Odp: Brzydka cera w ciąży

            Mydło 7 ziół od HB i powinno być w porządku.
            Nie mam żadnych problemów z cerą, wygląda to zdrowo, nie ma żadnych komplikacji. A największe plusy? Ogrom tego jest, trudno wszystko wymieniać, ale głównie chodzi o to, że normalny, naturalny kosmetyk rzeczywiście przynosi profity.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Brzydka cera w ciąży

              No niestety ale tuatj powodów jest wiele
              hormony
              zła pielęgnacja
              kiepske odzywianie się

              Polecam połączyć odpowiednia zdrową dietę wraz z odpowiednia pielęgnacją. I na pewno zobaczycie zmiany na plusik w wyglądzie swojej skóry.....

              Dobrze jest wprowadzić do swojej pielęgnacji dermokosmetyki:
              https://www.pollenaewa.com.pl/blog/p...egnacji-skory/

              Sa o wiele skuteczniejsze.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Brzydka cera w ciąży

                Hormony robią swoje, na pewno w czasie ciąży trzeba bardziej o siebie dbać.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Brzydka cera w ciąży

                  Jeśli chodzi o mnie to bardzo dziwi mnie fakt, że w 1 ciazy wszystko bylo ok, a w drugiej moja cera została zrujnowana :/

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Brzydka cera w ciąży

                    Jakbyście szukały dobrego dermatologa to dobry fachowiec w Szczecinie to Anna Kacalak-Rzepka http://www.mediluxclinic.pl/personel...calak-Rzepka/3 Przyjmuje w przychodni, gdzie główne usługi to ginekologia i położnictwo, moze to ułatwiać leczenie - badania i diagnozy w obrębie jednej placówki itd.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Brzydka cera w ciąży

                      Mydło 7 ziół od HB - zadbajcie o systematyczność to będzie OK.
                      A przeciw rozstępom używajcie ich żelu do masażu.
                      Używałam w czasie drugiej ciąży i nie miałam żadnych pozostałości - szczególnie w stosunku do pierwszej.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Brzydka cera w ciąży

                        Ja na szczęście póki co nie mam wielkich problemów z cerą. Może tylko to, ze przestała mi się wysuszać a teraz przetłuszcza się w niektórych miejscach. Ale lekarz zalecił mi stosowanie tylko delikatnych płynów micelarnych, ewentualnie kremów z jak najkrótszym składem, najlepiej takich dermo z apteki. I faktycznie akurat w moim przypadku to wystarczyło. Odstawiłam też wszelkie mleczka i oleje, bo zdecydowanie nie są mi one teraz potrzebne

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X