Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Teatr dla dzieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Teatr dla dzieci?

    Ostatnio znalazłam w sieci artykuł o http://www.teatrmalegowidza.pl/ i bardzo mnie to zainteresowało, bo wcześnie nie słyszałam o takich miejscach. Co sądzicie, czy teatr to dobra rozrywka dla maluchów?
  •    
       

    #2
    Odp: Teatr dla dzieci?

    ja bym chetnie sie na takie przedstawienie wybrała i to z Zosią, jak Zosia yła malutka to jezdziłam z nia do kina dla takie seanse dla mam i maluchow - ja ogadałam film a Zosia spała praktycznie cały czas ale była wowczas maluchem

    Skomentuj


      #3
      Odp: Teatr dla dzieci?

      Moim zdaniem teatr to bardzo dobre rozwiązanie dla malucha. Ja sama staram się też tak często jak mogę wyszukiwać sztuki dla młodszej publiczności żeby od razu siostrzeńców nieco oswajać z kulturą. Co weekend przeglądam sobie www.tiketto.pl/ i gdy jest coś fajnego to od razu kupuję bilet, zanim się skończą, szczególnie te tańsze w teatrach, które schodzą najszybciej. Spoko jest to, że w jednym miejscu są wszystkie placowki kulturalne więc nie muszę sprawdzać każdego kina i teatru z osobna.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Teatr dla dzieci?

        oczywiście, że tak. Polecam teatr Baj w Warszawie. Świetne miejsce z klimatem.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Teatr dla dzieci?

          Pierwszy raz wybraliśmy sie z córcią na taki teatrzyk jak miała 3 latka i byłam zdziwiona, że aż tak jej się spodobało przedstawienie

          Skomentuj


            #6
            Odp: Teatr dla dzieci?

            To bardzo dobry pomysł z teatrem dla dziecka. Myślę że maluch będzie zadowolony z wyjścia do teatru, dzieci lubią takie seanse więc warto czasem pójść do teatru.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Teatr dla dzieci?

              Mam podobne zdanie i również uważam że to bardzo fajna opcja spędzenia wolnego czasu z dzieckiem,jeżeli tylko sztuka jest odpowiednia,to z pewnością nikt nie będzie się nudził,ani dzieci ani też dorośli.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Teatr dla dzieci?

                Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł, żeby zabierać dzieciaki na takie przestawienia, czy na koncetry dla nich

                Skomentuj

                       
                Working...
                X