Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brak chęci do działania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Brak chęci do działania

    Drogie Mamy, jak radzicie sobie z brakiem chęci i motywacji do działania? Rola matki, żony, pani domu i kobiety pracującej wymaga wiele wysiłku i dobrej organizacji. Czasem mam wszystkiego dość i najchętniej położyłabym się z książką na kanapie a reszta niech się sama zrobi . Macie tak czasem? Jak sobie radzicie z takim stanem rzeczy?
  •    
       

    #2
    Odp: Brak chęci do działania

    Szczerze mówiąc nie wiem czy coś można z tym zrobić, w końcu jest to codzienna rutyna naszego życia.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Brak chęci do działania

      ja tak nie mam, raz jeden się pokusiłam, odpuściłam i o mało nie zakończyło się to tragedią i od tamtego czasu spinam się i nie ma mowy o spadku formy, motywacja jest cały czas. Także dziewczyny szukajcie jej w sobie czy to same czy pomoże Wam wspomniane szkolenie, szkoda życia na leżenie na kanapie zwłaszcza jak ma się małe skarby

      Skomentuj


        #4
        Odp: Brak chęci do działania

        ...też mam tak jak każda matka, że czasem po prostu już nie mogę się ruszyć, totalny brak sił, wtedy zwykle jak już dziecko zapłacze, pozwalam mu płakać jakąś minutę leżąc bezwładnie, po minucie mam już takie wyrzuty sumienia, że ja tu leżę, a maluch cierpi, że wstaję z prędkością światła.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Brak chęci do działania

          Każdemu czasem brakuje sił i motywacji do działania, szczególnie w takiej rutynie. Dlatego myślę, że tak ważne jest, by robić coś dla siebie - znaleźć pasję, realizować siebie, ustalić jakiś cel, czasem coś po prostu zmienić. Niekiedy to inni ludzie nas motywują i to daje świetne efekty(tutaj macie przykład) więc warto się takimi osobami otaczać

          Skomentuj


            #6
            Odp: Brak chęci do działania

            Ja czasem tak mam i powiem całkiem szczerze: Nie radzę sobie z tym. Jak dopadnie taki stan to na całego trzyma. Na szczęście przechodzi!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Brak chęci do działania

              Może czas porządnie zabrać się za siebie? Ciekawą opcją są na przykład kursy zawodowe. Dzięki nim podniesiesz swoje kwalifikacje, możesz znaleźć lepszą pracę. Na pewno podniesie to Twoją samoocenę i da Ci kopa do dalszego działania

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Brak chęci do działania

                Zniechęcenie niestety pojawia się dosyć często i trzeba sobie jakoś z tym radzić i to przezwyciężać. Nie jest to łatwe, ale nikt tego nie zrobi za nas.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X