Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: noworoczne skarby 2011

    Hej kobietki moze uda mi sie kilka slow bo bestia usnela a ja pomiedzy wycieraniami nosa bo mam katar jak stad do Was cos skrobne...

    mala bestyja ciagle siedzialaby na rekach... dobrze ze noce dobre bo ja nie wiem jakby to bylo... teraz drze zeby tego przeziebienia ode mnie nie zlapal ale to pewnie nieuniknione a ja mecze sie strasznie a najgorsze zeniczym sie podratowac nie mozna...

    a na spacerki to ja zawsze kolo 11 wychodze tylko akurat maly zjadl wiec spadamy potem wracamy on je ja jem i idziemy znowu zaraz wlasnie odbieramy Szymka i razem spacerujemy

    ot sie naspal cholera...

    jeszcze zaglaskalam na chwile

    Edyta ja tez uwazam ze to troche za wczesnie kiedys wszystko bylo zdrowsze a teraz gdzie nie spojrzec tam syf.... ja tam poczekamm do pol roku mysle i dopiero zaczne dawac nowosci - akurat bedzie marchewa z mamy ogrodka jabluszka swieze sierpnioweczki z sadu ale Twoja decyzja... ja osobiscie nie pochwalam...

    MOnia - duzo zdrowka bablom zycze i fuuuuj zinat jak on to lyka bidula...

    Majajula jak podroz minela? chyba ze pisalas to doczytam bo nie mialam kiedy... a te zabki no coz pierwszy zabek na forum to gratulacje a co do psucia to chyba nie ma znaczenia czy szybko wychodza czy nie jak ktos ma tendencje to i pozne sie beda psuly!

    Gosia a jak tam Twoje cukry? ale mamy cholerki raczkowe : D ale ja wydluzam czas na nie-raczkach a to karuzela a to zmieniam mu miejsce lezenia no i spacer spacer spacer pol dnia...

    ninkapa - Ty to sie wiecznie masz...zdrowka chlopakom i czekamy na relacje z wazenia!

    karlin- u nas viburcol to bylo zbawienie szymonowi przy zebach...tylko uraz mu zostal i teraz czopka nie podam mu nestety...

    agagepyen - moniologi beda na jesien jak sie skoncza raczki i spacery teraz trzeba dzialac szybko hihihi

    aniazio -te porady to od agi powyzej : )

    a gdzie reszta kobietek??? odzywaja sie rownie czesto jak ja albo i nie...
    Last edited by aguszasza; 29-03-2011, 15:23.


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: noworoczne skarby 2011

      aguszaszadziekuje za poprawke



      Skomentuj


        #18
        Odp: noworoczne skarby 2011

        Witam Was mamusie bardzo serdecznie moja pociecha Marcelek urodził sie 25 lutego 2011roku, pozdrawiamy

        Skomentuj


          #19
          Odp: noworoczne skarby 2011

          ja właśnie wróciłam ze spacerku i zaraz zabieram się za duszenie wołowiny z mieszanką chińską i ryżem brązowym

          Aga Olga w jedną stronę cała drogę nie spała tylko "gadała" a jak wracaliśmy wszytskie 3 spały


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #20
            Odp: noworoczne skarby 2011

            Napisane przez ania1981jc Pokaż wiadomość
            Witam Was mamusie bardzo serdecznie moja pociecha Marcelek urodził sie 25 lutego 2011roku, pozdrawiamy
            Witaj wśród nas
            i napisz nam coś o sobie


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #21
              Odp: noworoczne skarby 2011

              witam nowa mame.

              moje dzieciątka śpią.

              Aga no jakos musi to łykać. smieszne miny robi przy tym.
              a Marysia ma Hiconcil, jeszcze bardziej nie dobry.

              ide zaraz na rozmowy w toku.




              Skomentuj


                #22
                Odp: noworoczne skarby 2011

                witam nowa mamusiemy bylysmy na spacerku ale zaczelo padac i musialysmy wrocic niestety



                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  aniazio, nie ma sprawy - oby cos pomoglo

                  majajula, wlasnie, napisz jak tam wyjazd! Ja tez gratuluje zabka, bo nie pamietam, czy juz to uczynilam Kuba mial pierwszy w 9 miesiacu, ciekawe jak teraz bedzie... a jesli chodzi o pokarmy stale, to wczoraj mnie pielegniarka zapytala, czy czasem nie podaje, bo maly na buzce znowu wysypany byl, ja ze nie, ale slyszalam, ze niektore mamy podaja - no i ona podala mi liste: kaszanka, ziemniaki... Az sie musialam zapytac, czy powaznie mowi i okazalo sie, ze tak.
                  Fajny watek, ale szkoda mi troche tamtego naszego forum... ale trzeba isc do przodu - obysmy i tu napykaly tyle stronek!
                  A ta Twoja dluuuugasna sygnaturka fajna byla/jest

                  ania1981jc - witaj wsrod nas i odzywaj sie jak najczesciej, a najlepiej napisz wiecej o sobie Buziaczki dla Marcelka!
                  =&:>sygnaturka<:&=

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    hej mamcie

                    witam na nowym wątku

                    my dzisiaj byliśmy na usg bioderek i jedno chyba lewe cos tam jest nie tak, ale podobno to fizjologiczne i nie ma co się martwic i mamy sie zgłosic po 12 tyg na kontrole, podobno ma sie wyrównac, oby, zobaczymy, mam ja duzo kłas na brzuszku na zabke, ale ona zaraz prostuje nozki hm... wiec kazał zakładac pieluszke tetrowa na pampersa, no i ma biały nalot na jezyku i krosteczki na pupie i lekarka powiedziała, ze za duzo grzybów i dała enterol, i on jest przeciw biegunce i jak mała go bierze to potem meczy sie zeby zrobic kupke i chyba juto pojde do lekarki zeby cos innego przepisała
                    Gosia

                    Zosieńko rośnij zdrowo

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      MoniaB - zapomnialam o Tobie, wybacz. Bardzo sie ciesze, ze Ignas juz lepiej A mi sie wydaje, ze maluszki jeszcze tak smakow nie znaja i dlatego chetnie biora te paskudne. Moj salbutamol lykal bez sciagania brewki

                      gosiaczku - na pewno sie wszystko unormuje z bioderkiem i oby z kupka i grzybkami tez. Ach, to zawsze sie cos musi przyplatac... Jakos nie chce tak wszystko isc jak w bajkach, cholibcia.
                      =&:>sygnaturka<:&=

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        Monia nowłąsnie jak tam Ignaś z tym antybiotykiem???
                        Moja nawet wody z cukrem się nie napije bo bluje dosłownie na odległość

                        Aguś a no właśnie ludzie są po j e b ani z tym karmieniem niemowląt
                        siorka z racji że studiuje medycynę naopowiada się zawsze takich rzeczy żę aż trudno uwierzyć że rodzice tak robią swoim dzieciom

                        Gosia no jakoś tak coś Wam ciągle pod górkę jak nie urok to sraczka

                        My dziś już spokojnie mała śpi znowu swoim rytmem czyli ciagle i ja też padłam o 17 i do 21 spałam a Olga dalej śpiocha i znów bedę ją rano kąpać bo nie da się wybudzić a śpiącej do wody nie będę wkładać

                        idę pooglądać mój serial CZAS HONORU bom ostatnio znalazła taki serial


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          A co do wyjazdu to odpoczełam od domku ale pogoda nam się kiepska trafiła snieg deszcz ziąb

                          w ten weekend do Kazimierza chyba skoczymy bo potem to już zacznie się maraton przed Julki komunią (spotkania w kwietniu 2 razy w tyg w maju 3 razy w tyg)


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Ja sie melduje z rana. My z marzenka dzisiaj juz ok 6,30 na nogach. ale miałam przeprawe w nocy. Normalnie wkurzyłam sie na mojego m. Kto to widział żeby jak powinien być w domu ok12,30-1 w nocy to on łazi po kolegach i przyszedł o 3. Normalnie... a ja sie budze, jego jeszcze nie ma dzwonie. ten nie odbiera. potem odebrał "za 20 minut bede". budze sie za godzine dzwonie. "za 10 minut." Myślałam, że go udusze. Kurde bele co to za koloedzy ze siedzą w ciągu tygodnia po nocy a nie śpią! eh.
                            I poszłam spać ok 4 a mała mnie obudziła o 6,30 i jestem "super" wyspana. eh.

                            A dzieci były wczoraj na konkursie , śpiewały po śląsku i były w śląskie stroje przebrane. I mała moja podobno jak schodzili ze sceny dorwała sie do mikrofonu i opowiadała wszystkim o wiośnie :P hehe
                            Karina


                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Witam Was kochane mamusie tak wiec o sobie jestem mama3 chłopców Oskarka 10lat (3145g),Oliwierka 7lat (2840g)i Marcelka1miesiacnajmłodszy synek wazył 3950g ,obecnie jestem na macierzyńskim,z dniem porodu skonczyła mi się umowa,co tam jeszcze mamusie chca wiedziec? pozdrawiam

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Aniu skąd jesteś.?
                                Karina


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X