Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Akcesoria do spacerówki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Akcesoria do spacerówki

    moskitiera i folia przeciwdeszczowa to sa fajne rzeczy ja już zamówiłam z maxi czekam tylko na dostawę

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Akcesoria do spacerówki

      Napisane przez jogo_belka Pokaż wiadomość
      Tak, flexi bag z maxi cosi to produkt, ktory zdecydowanie warto miec. miesci faktycznie doslownie wszystko. z mezem smialam sie, ze to torba bez dna
      Albo właśnie z drugim dnem, bo zmieści się w niej cały niemowlęcy ekwipunek, ale wszystko w torbie ma swoje miejsce, niczego nigdy nie trzeba szukać, mimo, że torba jest naprawdę przepastna. Im dłużej użytkuję te torbę, tym bardziej mam przekonanie, że projektowała ją jakaś osoba, która sama posiada dzieci)

      Skomentuj


        #48
        Odp: Akcesoria do spacerówki

        rzeczywiscie, ilosc kieszonek i miejsca to zaleta felexi bag, wiekszosc toreb ma po prostu jedna duza kieszen i jedna mała

        Skomentuj


          #49
          Odp: Akcesoria do spacerówki

          flexibag rzeczywiście ma fajnie przemyślane kieszonki , nic się nie wylewa

          Skomentuj


            #50
            Odp: Akcesoria do spacerówki

            Ja raczej stawiam na takie podstawowe akcesoria do wózków, uważam, ze co za dużo to niezdrowo Posiadam spacerówkę Anex air/x i kupując ją zamówiłam także od nich osłonę
            na nogi, która chroni dziecko przed deszczem, wiatrem i śniegiem, a także utrzymuje ciepło, osłonę przeciwdeszczową oraz moskitierę, która chroni maluszki przed owadami umożliwiając spokojny sen.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X