Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Kasia królestwo za tego ogóra ze słoika!!!

    Śliczna kuchnia, fajne są takie małe kuchnie Widzę, że u Ciebie też biel z brązem, super połączenie. Robiłaś je na zamówienie? A te elementy między meblami, te a'la dmuchawce, to są płytki?

    I widzę też, że masz półtorakomorowy zlew. Jak się sprawuje? Jesteś zadowolona? Do czego przydaje się ta mała komora? Rozumiem, że masz zmywarkę?
    Bo ja tak przeglądam, orientuję się po tych kuchniach i w większości piszą, że jak jest się w posiadaniu zmywarki, to lepiej jedno czy półtorakomorowy zlew niż dwu. Wypowiesz się ze zwględu na doświadczenie?

    Ekspres mamy o taki http://www.euro.com.pl/ekspresy-cisn...ppuccino.bhtml. Mamy go równo rok. Tej opcji do cappucino nie używam, nawet nie wiem jak działa Ekspres b. łatwy w obsłudze, ma ciśnienie 15 barów. Na taki ekspres typowo barowy za 3 czy 4 tysiące nigdy mnie nie będzie stać, więc cieszę się tym co mam. Ale kawa pyszna, zwłaszcza z pianką mleczną Teraz nie umiem sobie odmówić i piję jedną małą filiżankę rano.
    Wg mnie fajne są te ekspresy kapsułkowe, bo robią różne kawki, ale ja chyba bym się nie wypłaciła.

    A co imienia, to tak, już mamy ustalone.
    Wczoraj wieczorem leżałam jeszcze z Edzią przed spaniem, położyła rękę na moim brzuchu i o mamusiu, jaką miała frajdę, kiedy czuła jak Martusia brykała. A dzisiaj zaraz po przedszkolu przyleciała do mnie, podniosła mi bluzkę i pytała: A teraz gdzie jest Martusia? Fajne to! Do tego dzisiaj zaczęłam 30 TYDZIEŃ!
    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Skoczku-sliczne imie wybraliscie moim zdaniem:-) wspolczuje tesciowej-ale jeszcze troche wytrwalosci i zamkniesz sie na klucz u siebie:-) 30tydzien jak to zlecialo-wow.pozdrowionka







      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        skoczek ja też mam półtorakomorowy zlew, tzn jedna duża cześć i taka mała druga, ja mam zmywarkę ale nie korzystam z niej na co dzień , zazwyczaj zdarza mi się 2-3 razy w tygodniu i zawsze jak są jacyś goście, nam ten zlew wystarcza ,w końcu przy 4 osobach aż tyle zmywania nie ma

        ekspres do kawy też mam właśnie kapsułkowy Tchibo, kaw jest wiele rodzajów ale nie wszystkie nam smakowały, skoczek a czemu byś się nie wypłaciła ??? te ekspresy nie są takie drogie ok 300 zł
        Last edited by kala8; 23-01-2014, 18:32.
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Itka dziękuję ślicznie.
          A co u was? Jak się układa z panem m.? I jak najstarszy się sprawuje?

          Kala dzięki za info. A ile masz zestawów obiadowych na zmianę? Czy dobrze rozumuję, że przy zmywarce trzeba mieć więcej niż jeden zestaw, jeśli nie myje się codziennie? Mnie zachwyca na imprezach u siostry ten ciepły talerz
          A co do ekspresu, to chodziło mi o to, że musiałabym często kupować kapsułki, bo u nas 4 kawy na dzień idą na nas dwóch, a w pudełku pewnie jest ich 10?
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            skoczek ,ja nie zbieram naczyń w zmywarce ,
            jak mam dużo lub średnio naczyń brudnych to ją włączam i już, a jak mam kilka naczyń na krzyż to myje ręcznie , zależy jak mi się chce
            a komplety naczyń to nie wiem jak to policzyć bo taki prawdziwy na 12 osób to mam jeden (pełna zastawa), a do codziennego użytku mam inne naczynia

            a kapsułek kawy w opakowaniu jest 10, ale ja dużo kaw nie piję 1-2 dziennie, a m to w ogóle rzadko , no jak są goście noto schodzi więcej
            Last edited by kala8; 23-01-2014, 21:14.
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hejka

              Skoczek u nas zmywarka chodzi codziennie, zawsze nazbieram całą, choćby się wogóle nie gotowało danego dnia. Także zmywarka to podstawa!!!

              Ja tak jak Kala używam różnych naczyń i też mam taki pełny komplet na specjalne okazje.

              A zlew mam właśnie ten półtorakomorowy, jest w zupełności wystarczający przy zmywarce, chociaż ta mała komora rzadko jest używana. U mnie służy do studzenia herbaty w kubku

              Meble robiliśmy na zamówienie i wg mnie to jest najlepsza opcja, masz wszystko zrobione jak chcesz a jeszcze nasz pan nam wiele doradził. Tylko szukaj sprawdzonych fachowców. Nasz po zrobieniu naszej kuchni miał mnóstwo zleceń od znajomych, bo super wykonanie, nic się nie odkleja, nie psuje.

              Tak na ścianie są płytki z a la dmuchawcami, a w jadalni mam naklejkę dmuchawca na brązowej ścianie Ja znalazłam sobie podobną kuchnię też na jakimś forum i wszystko na jej wzór robiłam, dzięki temu wiedziałam jaki będzie efekt końcowy

              A ekspres sobie zapisałam, może akurat przy dopływie gotówki sobie kupimy. A powiedz Madziu czy długo się przygotowuje kawę, ile się czeka? Ja piję taką zwykłą fusiarę, da się tam zaparzyć i pić potem bez fusów? I ze spienionym mleczkiem? Mniam mniam szkoda, że bliżej nie mieszkasz chętnie wprosiłabym się na próbę

              Ituś witaj kochana, co tam u was????????????




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Kasia, wlasnie w takim ekspresie parzy sie fusiare. Nasz nie ma mlynka, bo te ekspresy sa drozsze, on jest na kawe mielona. I wlasnie teraz przy takiej siedze, pyszna z mleczkiem. W smaku jest lepsza niz taka zalana wrzatkiem. Kiedys kupilismy zotla Tchibo i pic sie nie dalo, bo mi smierdziala dymem papierosowym. Chce zrobic kiedys eksperyment i zrobic w nim kawe rozpuszczalna.
                A ten nasz ekspres kosztował nas o stowke mniej niż wam pokazalam, bo promocja była.
                Dopijam kawke i jade do gina, a potem pakowanie.
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej..

                  szukam po całym P-niu kardiologa dla Aluni i wstyd że tylko w dwóch miejscach jest taki specjalista owszem są jeszcze jakieś poradnie ale albo nie ma takiego numeru albo nie ma już terminów do lipca zdzwonię prywatnie od 2 dni ale kurna nie odbierają, jak mam załatwić lekarza skoro nie mam jak
                  po*************************ona służba zdrowia
                  a niestety w swoim medicover nie ma dziecięcego, więc czeka mnie uzbrojenie się i dzwonienie do upadłego..

                  jeśli chodzi o zmywarkę, u mnie chodzi co 2-3 dzień, gary myję bo nigdy nie umyją się dobrze po jakiś sosach czy mięsie, ale po np makaronie czy ryżu to do zmywary ciach

                  ja tez mam ekspres ciśnieniowy na kawę mieloną bo uważam że na kapsułki to bogacze tylko sobie mogą pozwolić skoro za 10 kawek płacisz ok 25 zł i nieraz musisz włożyć 2 kapsułki - przesadzili z tą ceną (choć niby w moim jest taka opcja ale nigdy jeszcze nie kupiłam) niestety mamy Zelmera Piano http://www.ceneo.pl/1672566 i już drugi raz dajemy do reklamacji bo odskakuje to denko z kawą podczas parzenia wyrabia się bardzo szybko i czekamy aż nam go znów przyjmą - fatalny zakup więc nie polecam

                  ja nie wypowiadam się na temat wystroju mieszkania bo jak pamiętacie nie mam tu prawie nic swojego tylko nasze pokoje jakoś po swojemu z tego co mogłam urządziłam a kuchnia przez teścia zrobiona..

                  wygrałam na FB 100 zł czekam na wpłatę hehehe to w ramach przeprosin za niedokończenie jednego konkursu..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    skoczek kapsułki kosztują ok 12 zł za opakowanie 10 szt , także nie trzeba być bogaczem żeby je mieć, zresztą bycie bogaczem to chyba żaden grzech , ale nie wiem bo nigdy nie byłam, po prostu pracuje , mąż to nawet zapieprza więc nie najgorzej nam się żyje, ale jak wiadomo wrednym, i zawistnym polaczkom może to przeszkadzać a niestety na naszym forum takie osoby tez się pojawiają

                    ps. nie zalogowałam się i zobaczyłam post którego nie chciałam , więc sorry dziewczyny za ewentualne zmieszanie
                    Last edited by kala8; 24-01-2014, 12:48.
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Bogaczem, to faktycznie, może nie. Ale bardziej opłaca mi się kupić 500 g kawy mielonej. Teraz miałam urodziny, więc dostałam zapas kawy chyba na 2 miesiące
                      W Biedronce jest w stałej sprzedaży fajny ekspres za 99 zł, a opakowanie 10 kapsułek kosztuje 5.90, teraz w promocji. Znajoma ma ten ekspres i jak jestem u niej, to częstuje mnie pyszną kawą z mlekiem. I jakby tak popsuł mi się mój , to kupię ten z Biedronki
                      Kala a Ty z jakiej firmy masz? Z Dolce Gusto? Tassimo?

                      Kasia możesz przyznać się ile Was wyszła ta kuchnia na zamówienie? Bo nie znam cen wcale.

                      Ja do południa byłam u ginka.
                      Martusia nadal jest dziewczynką - i niech tak zostanie bo ostatnio kupiłam jej leżaczek RÓŻOWY, ubranka po Edzi też w różnych odcieniach różu. Jak mnie to przy Edzi denerwowało, tak teraz jakoś cieszy.
                      Morfologia mogłaby być lepsza, żelazo przy tabl. podskoczyło z 11.6 na 11.9, a norma to 12. Ale chyba taka moja natura, bo przy Edzi też miałam braki żelaza, ale jeszcze nie anemię.
                      Miałam usg, trochę sobie pooglądałam. I super, bo wg pomiarów mała zgadza się z terminem Więc może tym razem nie będę siedziała miesiąc czasu w szpitalu.

                      Lecę do garów, bo jeszcze pakowanie mnie czeka. Jutro wyjazd do mamuni - odpocznę od pani teściowej! HURRA!
                      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        skoczek wiesz jak to jest każdy ma to na co go stać i co lubi i nikomu nic do tego , ty wolisz taki ekspres a ja inny i ok mój post o bogaczach nie odnosił się broń boże do ciebie

                        my mamy firmy Tchibo o taki
                        http://www.tchibo.pl/tchibo-pl-cafis...400006494.html
                        mąż mi go kupił ale my jaki pisałam dużo kaw nie pijamy więc jakoś drastycznie nas to nie kosztuje

                        skoczek co do kuchni to my też robiliśmy na zamówienie, meble sama wybrałam ale projekt robiła nam babka z salonu , tzn wizualizację pod wymiar kuchni i potem czekaliśmy ok 3 tyg na zrobienie mebli, później był już montaż, wszytsko robiła firma z której kupiliśmy meble, natomiast sprzęttypu płyta, piekarnik , zmywarka, kupiliśmy sami ale oni go też zamontowali

                        fajnie że Marta jest nadal Martą a wyjazdu zazdroszczę, bo po za domem człowiek zawsze odpocznie i się oderwie od obowiązków
                        Last edited by kala8; 24-01-2014, 14:41.
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Kala no tak, Ty też kuchnię zabudowałaś, nie wiem czemu ubzdurało mi się z tą Ikea. A cenę zdradzisz? Nie myślałam, że to tak krótko się czeka. Ty wcześniej miałaś już wizję swojej wymarzonej kuchni?

                          My już spakowani. Jadę do rodziców, odpocznę. Tesciowa miała zabrać się ze mną rano do lekarza, to postawiła na swoim i kazała się tesciowi zawieść, a potem długo w kolejce czekała. Ja jej mówiłam, że tak szybko nie jadę, bo bywam tam często i wiem, że rano najdłużej.się czeka. Obraziła się i pojechała. A jak ja dojechałam, to dopiero wchodziła.do gabinetu. A tesciu potem pytał.z wyrzutami mojego m. czemu JA nie dogaduję się z mamą. Shit! Mama święta krowa, ale tego, że ja ciężarna i nie powinno się mnie denerwować, to już nikt nie widzi. Więc jadę i ani przez.chwilę nie pomyślę o tej całej sytuacji w domu.
                          Obiecuję.za Was też odpocząć.
                          Teraz zbieramy się na spacer, lekki mrozik u nas. Przy tych wilgociach nie chciało mi się z domu wychodzić, teraz robię to chętniej.
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Skoczek nasza kuchnia ok 5 tys same meble. A piekarnik, płytę i resztę też kupowaliśmy sami, fachowcy montowali.

                            Super, że u gina wszystko ok z malutką

                            Czacza gratuluję stóweczki A czemu Alunia ma mieć wizytę u kardiologa, może pisałaś ale nie pamiętam....

                            Kala prześliczny ten ekspres Ale ja piję 3 kawy, reszta rodzinki też więcej niż 1 także za drogo kapsuki, za to wygląd ma super




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              skoczek ja chciałam jasną kuchnię ale jakiejś konkretnej wizji nie miałam, łaziliśmy trochę po takich salon z kuchniami i oglądałam, no i wpadła mi w oko ta kuchnia , tylko że układu całości nie wymyśliłam sama, tylko mi zaproponowała ta projektantka, tzn sugerował jej co chce a czego nie ale całość ułożyła ona
                              nie pamiętam ile zapłaciliśmy za same meble bo to było z 7 lat temu, ale całość ze sprzętem ok 30 tyś (część na kredyt ), nie wiem czy powinnam pisać cenę bo może znowu komuś się nie spodobać tylko nasza kuchnia jest spora
                              m i Gabi też wyjechali dzisiaj, o 6 rano, już są prawie w Monachium gdzie mają nocleg , a jutro już dojadą na miejsce (może też tego nie powinnam pisać bo nie każdego stać nie ???? paranoja !!! ) jakoś tak mi smutno, same z Polą , no ale to tylko tydzień więc szybko minie , jutro z Polą idziemy na małe zakupy i obiecałam jej macdonalda

                              kasiar
                              dzięki , wygląda fajnie i mamy właśnie taki czerwony , dla mnie to taki gadżet , nie konieczny ale jak pisałam dostałam od m
                              Last edited by kala8; 24-01-2014, 16:19.
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hej.


                                U nas dziś sie ferie zaczely. w koncu moze odpoczne.

                                zdiec kuchni nie pokarze bo mamy stare meble. w planach są nowe, i zrobienie jej tak jakbym chciala, ale to narazie plany.


                                co rano mamy ok -20 st. ja juz mam dosc.


                                co do ekspresów. Ja mam, ale nie uzywam. kiedyś kiedyś ł mi przywiozl.. ale ze ja przyzwyczajona do zwyklej kawy to pijam zwyklą.No i bardzo miejsca nie mam, wiec stoi schowany

                                A co do bycia bogaczem.Skoro ktoś pracuje, zarabia to niech nim bedzie. Co mnie obchodzi kto ile zarabia.?? aby palantem i bucem nie byl.. czyjs stan konta mi nie przeszkadza.
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X