Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przekręcanie z plecków na brzuszek i odwrotnie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    dziewczyny poradzcie, czy jeśli moja Madzia urodziła się trzy tygodnie przed terminem to jest wcześniakiem i ze wszystkim będzie dojrzewać później? Pozdrowionka
    Olenkas

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      2 tyg,przed terminem i 2 po to tak jak w terminie.nie mart sie tym jednym tygodniem .moj mlodszy brat urodzil sie w 7 miesiacu a jest najinteligentniejszy z calej naszej czworki
      shannon

      Skomentuj


        #18
        a tak w temacie przekrecania to moja corka tez jakos tak w 5 miesiacu zaczela ale potem tak zaczela nadrabiac ze juz w 11 miesiacu sama chodzila.
        shannon

        Skomentuj


          #19
          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
          dziewczyny kiedy wasze dzieciaczki zaczęły sie przekręcać z plecków na brzuszek i odwrotnie???
          bo moja mała nie chce a ma już prawie 5 miesięcy
          trochę się martwie
          U nas to było w granicach 7 miesiąca

          Skomentuj


            #20
            w takim razie moj pobil rekord. przewrocil sie pierwszy raz 8. sierpnia. a 19. mial skonczyc 3 miesiace
            Jakub 19.05.2008

            Skomentuj


              #21
              Moj synek najpierw nauczyl sie stabilnie siedziec a pozniej "manewrowac" obecni ma 8 miesiecy i od dwoch tygodni raczkuje a od kilku dni staje w lozeczku.Mysle ze kazde dziecko rozwija sie indywidualnie(corka kolezanki w styczniu konczy rok a raczkuje od dwoch tygodni)

              Skomentuj


                #22
                Kurcze ja nawet niepamiętam mimo że było to całkiem niedawno teraz ma 8 miesięcy i jeszcze nie siedzi sama, bo opada na boki... Każde dziecko jest inne i jedno ma więcej drugie mniej siły. Synek siostry miał 8 miesięcy jak już chodził!! Więc każde dziecko innaczej "dorasta"

                Skomentuj

                       
                Working...
                X