Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    I jak majajula? Wygralas? Bo ja kliknelam

    Dziewczyny :*
    =&:>sygnaturka<:&=

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      i wątek nam umarł ... buuu

      u nas dalej ciepło, choć dzisiaj jest w koncu normalnie. Dziewczyny zdrowe. U nas jak najlepszy porządek teraz (jesli o małżeństwo chodzi :P ) Tylko kasy dalej nie ma heh. Dzieweczki odzywajcie sie!
      mój szkrab niegrzeczny, zresztą obie sie niegrzeczne zrobiły. Mała gada już coraz więcej. jakies tydzien temu nauczyłam ją mówić "pić" i przynajmniej już nie wszystko jest "mniam mniam". próbuje powtarzać coraz więcej i pokazuje mi palcem jakąś rzecz a ja ją musze nazwać i tak kilka i znowu od początku i tak sie uczy.
      Karina


      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        a mówiłąm wam, że ide do szkoły od wrzesnia ?! na studium kosmetyczne
        Karina


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          No to fajnie zawsze to choć na trochę z domku wybędziesz..a i nowe umiejętności ci się szykują
          u nas ok nic specjalnego ja od sierpnia na szkolenie z urzędu pracy już będę chodzić więc fajnie bo też już mam po dziurki w nosie siedzenia ciągle z moimi cudnymi dziećmi w domu...
          Adaś ur.09.2008.
          Michałek
          [Iur.02.2011 o [/I]

          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Normalnie nie moge sie doczaekać września jak Marzena pójdzie do przedszkola znowu !!! Przecież one we dwie 24h na dobe to normalnie horror. Non stop pisk, krzyk, płacz. Mała starszą bije, gryzie i szczypie i w sumie tylko za to bo marzena jej nie swojej kartki na której rysuje . Jej na głowe można dostać!

            a 20 lipca mam egzamin na prawko...
            Karina


            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Napisane przez karlin2 Pokaż wiadomość
              Normalnie nie moge sie doczaekać września jak Marzena pójdzie do przedszkola znowu !!! Przecież one we dwie 24h na dobe to normalnie horror. Non stop pisk, krzyk, płacz. Mała starszą bije, gryzie i szczypie i w sumie tylko za to bo marzena jej nie swojej kartki na której rysuje . Jej na głowe można dostać!

              a 20 lipca mam egzamin na prawko...

              Nasze dzieciaczki są w tym samym wieku(moje ciut młodsze) ale mam IDENTYCZNIE i przyznaje że mam dość nie mogę na chwile usiąść się zrelaksować bo zaraz pisk krzyk gryzienie(przez Michała) popychanie (przez Adama).Dosłownie sobie nie radze tak się ciesze że Adam do przedszkola się dostał..Kocham moje czorty ale niech już będzie wrzesień lub sierpień bo na te szkolenie będę chodzić
              Powodzenia na egzaminie i daj od razu znać
              moja siora ma egzamin 17
              Adaś ur.09.2008.
              Michałek
              [Iur.02.2011 o [/I]

              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Karlinq, ja trzymam kciuki, juz teraz, bo 20 to zapomne pewnie :P

                Moj na picie mowi "ciapci" czyli skrot od picie babci ) i teraz wszyscy go Ciapci przezywaja, hehe. Mamy gosci, jeszcze 3 dzieci i moj brojek wszystkich albo szczypie albo gryzie, nawet najmniejszego bejbisia, polrocznego.

                A Kube przewialo i skrzywiony caly macie na to jakas rade? (bierzemy ibufen, smaruje go pulmex baby i chodzi w szaliku. Bylismy tez dzis na lampie). Bidulek
                Ogolnie moi jak sa sami, to sie zgadzaja, bo Kuba to ustepliwy jest
                =&:>sygnaturka<:&=

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  Aga marzenka też raczej ustępliwa jest ale jak rysuje to nie pozwoli sobie po swojej kartce bazgrać ani jej zabierać. I jest jedna lalka i którą jest wojna. taka 40 cm ubrana w rzeczy po Martynce- noworodku :P

                  Ostatnio zepsuła sie klawiatura a teraz to już do kompletu myszka. No przeciez nie może być tak, żeby jedna rzecz była nowa a druga stara :P

                  jej już sie boje piątku a dopiero środa
                  Karina


                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    karina moja siostra nie zdała((( nic następny egz. 16 sierpnia

                    Ja już dziś się uryczałam ze złości... bo teraz cały czas wydzwaniam do tego szpitala o przyjęcie mojego syna na wolne miejsce.. wczoraj dzwoniłam(2 razy w tygodniu są przyjęcia na te operacje) i kazał mi dziś o 10 zadzwonić ja dzwonie a on do mnie ze 15 min. temu przyjęli jakieś dziecko no ****************a mać!!!!!Najgorsze jest że codziennie jest na 80 % inny lekarz i nawet mu "nawrzucać" nie mogę bo niby skąd mam pewność że to ten sam jak się nie przedstawia

                    A schudłam już ponad 7kg
                    Adaś ur.09.2008.
                    Michałek
                    [Iur.02.2011 o [/I]

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      Hej, Karlinq, jak poszło z prawkiem?
                      =&:>sygnaturka<:&=

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        eh kochana prawko oblane :P

                        a po egzaminie poszłam do teściów bo tam dzieci zostawiłam i teściowa stwierdziła, że zabierają nas w góry i w piątek jeszcze jechaliśmy do szczawnicy. Wczoraj wieczorem wróciliśmy. Darmowe wakacje z teściami i dzieciaczkami :P
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Karlin głowa do góry, mało kto zdaje za pierwszym razem

                          Ooo Szczawnica? No to niedaleko mnie. I jak się góry i widoki podobały?



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            ulcia a ty skąd? bo nie pamietam?

                            góry super, lubie góry :d potem po drodze zaliczylismy zakopane i dzieci miały rozrywke

                            a prawko... :P to był 6 raz ale pierwszy po 5 latach przerwy
                            Karina


                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Karlin głowa do góry ja za 8 zdałam


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                Ja z Limanowej, niedaleko mam do Szczawnicy a i piękne widoki na góry za oknem. Ale za to halne wiatry i wogóle wiatry (bo mieszkam na samej górze Lipowego) za*********iste.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X