Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Placki ziemniaczane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Placki ziemniaczane

    Ja lubię placki ziemniaczane ze śmietanką i z cukrem lub z sosem pieczarkowym

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Placki ziemniaczane

      Ja czasem robię takie zmodyfikowane placki ziemniaczane, dodając zioła, zmielone samodzielnie siemię lniane i poszatkowaną marchewkę. Polecam, naprawdę dobre takie placuszki wychodzą.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Placki ziemniaczane

        też czasem modyfikuję przepis Zawsze pyszne wychodziły

        Skomentuj


          #19
          Odp: Placki ziemniaczane

          Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
          Ja czasem robię takie zmodyfikowane placki ziemniaczane, dodając zioła, zmielone samodzielnie siemię lniane i poszatkowaną marchewkę. Polecam, naprawdę dobre takie placuszki wychodzą.
          Całkiem ciekawy pomysł z tym siemieniem lnianym. Z marchewką już nie raz robiłam, są pyszne!

          Skomentuj


            #20
            Odp: Placki ziemniaczane

            Lubię placki ziemniaczane, jednak nie robię ich zbyt często z racji mojego obrzarstwa pod ich kontem
            w ubiegłym roku wypróbowałam placki z cukini i polecam, jeśli ktoś jeszcze takowych nie jadł i nie smakował
            Jeśli ktoś się boi experymentować na początek może dodać niewielką ilość cukini w stosunku do ziemniaków, placuszki mają fajny słodkawy smak.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Placki ziemniaczane

              Anis - placki z cukinii uwielbiam tak samo jak i ziemniaczane
              Kiedyś ziemniaczane zrobiłam tak że starłam do tego i cukinię i marchewkę i cebulę , były pyszne Można próbować na różne sposoby

              Skomentuj


                #22
                Odp: Placki ziemniaczane

                słyszałam właśnie o marchewce, chociaż nigdy nie próbowałam w taki sposób ich wykonać
                Podobnie jak placki z sosem, jak dla mnie jak placki ziemniaczane to tylko z cukrem chyba ze są z cukinią to wówczas bez cukru, bo i tak są słodkie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Placki ziemniaczane

                  Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                  słyszałam właśnie o marchewce, chociaż nigdy nie próbowałam w taki sposób ich wykonać
                  Podobnie jak placki z sosem, jak dla mnie jak placki ziemniaczane to tylko z cukrem chyba ze są z cukinią to wówczas bez cukru, bo i tak są słodkie
                  dla mnie też na słodko z cukrem i śmietaną najlepiej A mąż to z sosem musi być !

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Placki ziemniaczane

                    Kiedyś miałam w zwyczaju jeść placki na słodko, teraz już bym tak nie potrafiła.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Placki ziemniaczane

                      Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                      Kiedyś miałam w zwyczaju jeść placki na słodko, teraz już bym tak nie potrafiła.
                      a dlaczego czasem taka odmiana jest dobra Ja tam lubię w obydwóch wersjach

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Placki ziemniaczane

                        Teraz już mi po prostu to nie smakuję .

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Placki ziemniaczane

                          Uwielbiamy placki ziemniaczane Ja do nich daję jeszcze odrobinę śmietany, to wtedy ciasto nie ciemnieje i placuszki ładnie się prezentują.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Placki ziemniaczane

                            Bardzo lubie placki ziemniaczane, ale mnie trochę deprymuje stanie i smażenie. Ciągle coś mi pryska i się przypala :/

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Placki ziemniaczane

                              Napisane przez lilas Pokaż wiadomość
                              Uwielbiamy placki ziemniaczane Ja do nich daję jeszcze odrobinę śmietany, to wtedy ciasto nie ciemnieje i placuszki ładnie się prezentują.
                              Nie dodawałam nigdy do placków śmietany... Muszę w takim razie wypróbować ten sposób!

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Placki ziemniaczane

                                Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                                Nie dodawałam nigdy do placków śmietany... Muszę w takim razie wypróbować ten sposób!
                                Ja też nigdy nie dodawałam śmietany, ale u mojej teściowej zawsze są ze śmietaną i muszę przyznać, że smakują równie wyśmienicie. Zresztą ja po prostu bardzo lubię placki ziemniaczane!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X