Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki blender polecicie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki blender polecicie?

    Witam. Ja z takim pytaniem? Jaki blender powinnam kupić, jeśli chcę mielić orzechy na masło orzechowe i robić zielone smoothies? Widziałam niejednokrotnie jak osoby przygotowujące sobie smoothies z np liściami sałaty, natką pietruszki, owocami i warzywami robiły to przy użyciu blendera kielichowego. Czy taki zwykły ręczny blender też sobie poradzi? A jaki blender da radę zmiksować orzeszki na masło orzechowe? Czy to prawda, że kielichowy (ostrza na dole) nie poradzi sobie? Jakich wy używacie? O jakiej mocy lub może które konkretne modele polecacie, żeby sprawdziły się w obu przypadkach? Najlepiej z funkcją kruszenia lodu i w cenie do 300 zł czy się zmieszczę? Dodam ze mam w domu blender ręczny o mocy 180 W i jest strasznie mozolny, cienko radzi sobie nawet z miękkimi owocami, jak banany czy truskawki.
    http://forum.mamotoja.pl/
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki blender polecicie?

    Zerknij sobie na blendery od Profi Cook
    Dobra cena w stosunku do jakości. Blender od nich jakiego obecnie używam spełnia zapewne nie tylko moje oczekiwania. Może jest dosyć ciężki, ale dzięki temu sprawia lepsze wrażenie niż tańsze plastikowe urządzenia. Pracuje szybko i łatwo się obsługuje. Jest ładny, Małe gabaryty i nawet cicho pracuje
    Poza tym bardzo praktyczna jest końcówka do ubijania z której ostatnio korzystam praktycznie codziennie jak robię naleśniki dla dzieci.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki blender polecicie?

      Ja kupiłam pierwszy, lepszy dostępny w sklepie i jestem z niego zadowolona

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki blender polecicie?

        Naprawdę? Nie zwracałaś uwagi nawet na jego moc?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki blender polecicie?

          Dla mnie najlepszy jest z Kenwooda. Polecam go każdemu z czystym sumieniem.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X