Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ogłoszenie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Sikornik... czy aby na pewno tak tam napisałaś???

    Ja wiem że trzeba robić porządki i wiem ze równiez z mojej winy znów sie wątek zdublował, ale takie porzadki to powoduja tylko to ze tak się dzieje!
    I uważam, ze to wszystko jest o kant d... trzasnąć.
    Ponawiam moje pytanie do Admina czy potrzebuje pomocy w przywróceniu dawnego ładu?!
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      colorwoman
      liczymy na ciebie!

      Skomentuj


        #33
        Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
        Zgodziłam sie zostac moderatorem,
        więc gdy juz nim zostanę ,napiszę i wtedy będziemy razem działać na korzyść forum.
        Stare wątki usuniemy które już obległy kurzem ,a zdublowane złączymy(zdublowane np.mycie głowy-głowy mycie hehe),no ale poczekamy zobaczymy.
        To ja się odrazu przyznaje do winy i ja zdublowałam wątek marcowo kwietniowy 2009 Nie było to moim celem, ale zrobilam w sumie znów bałagan! Przepraszam

        Colorowa kobieto - przywróc tu troche szczęścia, bo ja to dziś już przez to wszystko podły nastrój mam i się czapiam jak nienormalna (Sikornik, sorry za czepianie słówek, ale tak to odebrałam osobiście, ze zmieniłaś posta... ale to ja nabroiłam i nie mam co się obruszać)
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          #34
          Wielka Prośba!!!

          Nie wiem gdzie prosić więc napiszę tu:

          W imieniu mam i dzieciaczków z AZS oraz innymi przypadłościami skórnymi oraz alergiami bardzo prosze o nie usuwanie wątków na ten temat, bo są one dla nas źródłem wiedzy praktycznej oraz pocieszeniem w złych chwilach, których jest czasami sporo jak na jeden dzień.

          Z GÓRY DZIĘKUJĘ

          Skomentuj


            #35
            Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
            Sikornik... czy aby na pewno tak tam napisałaś???
            nie rozumiem o co Ci chodzi w tym pytaniu, "tam" tzn. gdzie?

            na Crazy, tak?
            chyba sa godziny kto i co o której pisał, prawda?
            a jeśli nie ma to podaję 18.03 na Crazy
            18.18 na wątku: ogłoszenie - ten sam mój post a propos tego co zobaczyłam dziś na forum...
            Last edited by sikornik; 23-09-2009, 18:54.

            Skomentuj


              #36
              Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
              (Sikornik, sorry za czepianie słówek, ale tak to odebrałam osobiście, ze zmieniłaś posta... ale to ja nabroiłam i nie mam co się obruszać)
              a widzisz gdzieś pod jednym i drugim moim postem jakąś wzmiankę o edycji, bo ja nie, więc o co kaman

              Skomentuj


                #37
                Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                a widzisz gdzieś pod jednym i drugim moim postem jakąś wzmiankę o edycji, bo ja nie, więc o co kaman
                Przeprosiłam, bo ja wzięłam do siebie, że znów są zdublowane wątki... czyli połączyłam 2 Twoje posty... i głupio wyszło
                Zła jestem dziś i jakiś beznadziejny agresor mi się włączył.
                Jeszcze raz przepraszam!
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                  Przeprosiłam, bo ja wzięłam do siebie, że znów są zdublowane wątki... czyli połączyłam 2 Twoje posty... i głupio wyszło
                  Zła jestem dziś i jakiś beznadziejny agresor mi się włączył.
                  Jeszcze raz przepraszam!
                  nic sie nie stało moja Droga!!!
                  oj ja tez tak często mam (za często) że jak mam masakrę w domu to wyżywam się na forum i nie tylko
                  ech
                  rozumiem Cię, chyba za dobrze...

                  Skomentuj


                    #39
                    To ja już chyba na dziś zakończe dzień... bo na serio coś mi humor skwasiło...
                    Dobrze chociaż, że synuś już śpi!
                    Dzięki Nati za wyrozumiałość!
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      #40
                      Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                      To ja już chyba na dziś zakończe dzień... bo na serio coś mi humor skwasiło...
                      Dobrze chociaż, że synuś już śpi!
                      Dzięki Nati za wyrozumiałość!
                      nie ma za co
                      Ty fajna babka jesteś i masz głowę na karku, a to cenię.

                      ...ja sie jakoś obco poczułam dzis na tym forum - za dużo zmian jak na jedno popołudnie
                      też chyba sobie idę, poczytać np.

                      nator może humor poprawi mąż hihi
                      w każdym bądź razie jutro życzę lepszego...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                        Nie wiem gdzie prosić więc napiszę tu:

                        W imieniu mam i dzieciaczków z AZS oraz innymi przypadłościami skórnymi oraz alergiami bardzo prosze o nie usuwanie wątków na ten temat, bo są one dla nas źródłem wiedzy praktycznej oraz pocieszeniem w złych chwilach, których jest czasami sporo jak na jeden dzień.

                        Z GÓRY DZIĘKUJĘ
                        Sikornik ja uważam, że żaden wątek nie powinien być usuwany. Ewentualnie połączony z innym, bądź przesuniety do innego działu.
                        Ktoś po coś założył wątek i może chcieć do niego wrócić.
                        Poza tym tak jak piszesz... nie można oceniać, który wątek jest bardziej potrzebny. Każdy ma inny problem i innych informacji szuka .
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #42
                          A co do odwracalności czy też nie... owszem da się, ale nie na takiej zasadzie że wciśniemy kombinację klawiszy Ctrl+Z i bedzie jak poprzednio.
                          Trzeba by pozakładać znowu wątki i po kolei posty przenosić. A same widziałyście, że jest ich ponad 2 tyś.
                          Także nie liczcie, że będzie jak dawniej
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            #43
                            no panie admin!"suuuuper "porząki nastały!!!BURDEL na kółkach i nic więcej! jak mamy to rozumieć?że w nosie macie stare forumowiczki?upychacie nas do jednego wora po to byśmy znów pozakładały wątki, więc de facto będzie teraz wszystkiego 2x więcej a i nerwy wszystkie z nas biorą że ktoś kto myśleć powinien, najpierw robi a potem rusza głową!!!!skandal to mało powiedziane!źle wam było że nam tu dobrze było?!MASAKRA! człowiek wchodzi na forum żeby się odstresować a tu takie guwno!
                            chcemy starego ładu i naszych starych postów, ale nie w tysiącech stron obcych wpisów!!!!!!!!!!!


                            Skomentuj


                              #44
                              NO i zrobił się burdel na kółkach.Dziewczyny z całego rocznika 2009 niemogą się znaleźć i zakładają nowe wątki, bałagan na całego a miało być lepiej


                              Skomentuj


                                #45
                                bo to głupi był pomysł łączenia wątków...
                                przecież jedna ma dziecko ze stycznia,a druga np.z listopada,to jaki one mają wspólny temat....
                                FORUM Bleee
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X