Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Test Ciążowy:-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Najbardziej skuteczne jest badanie poziomu HCG z krwi.
    Testy plytkowe zwane potocznie "sikaczami" czesto nie wykrywaja wczesnej ciazy .Nie jedna moja kolezanka na tescie miala I kreske a byla w ciazy.
    Ja robilam Quick Vue

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Dzięki Goplanko miałam dokładnie ten test kupić!;-) tylko nie wiem czy mogę go wykonać w dzień czy tylko z samego rana z porannego moczu:/
      nie orientujesz sie?

      Skomentuj


        #18
        Najpewniej z porannego bo najwieksze stezenie hormou jes i jak zrobisz pozniej to wczesnej ciazy moze nie wykryc.
        Ale mozna go zrobic o kazdej porze dnia.

        Skomentuj


          #19
          Teraz już większość testów można zrobić o każdej porze dnia. Ja robiłam 3 różne testy (wszystkie po 20, a nawet 22:00) i wyszły pozytywne! Nie pamiętam tylko jakie miały nazwy. Jeden to na pewno bobotest. Tylko mocz musi być trochę dłużej trzymany tak żeby najlepiej już parł na pęcherz.

          Skomentuj


            #20
            Witam

            Wczoraj wieczorem ok 19 zrobiłam TEST QUICK VUE i wyszło, że rzeczywiście w ciąży jestem.. HURRRRRAAA:-) po 2 latach starań wkońcu się udało...;-)

            POZDRAWIAM

            Skomentuj


              #21
              O kurczę, no to OLBRZYMIE GRATULACJE!!
              Pamiętam jak ja zobaczyłam swoje dwie kreski . Mmmm blogie uczucie...
              Last edited by Carin; 05-03-2009, 13:20.

              Skomentuj


                #22
                No taaaak.. wiadomość o ciąży to dla Matki wielka radość, wielkie wydarzenie.. zwłaszcza dla mnie bo po 2-óch latach starań i utraty wiary dzidzia sama się pojawiła i zrobiłam nam psikusa..;-)
                dalej nie mogę w to uwierzyć.. i patrzę na test czy czasami te kreseczki nie znikły aaaleee są są..:-)

                Miłego dnia i równie miłych wiadomości jak moja;-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  gratuluję

                  Skomentuj


                    #24
                    Noooo..Gratulacje. A co do brzuszka to różnie bywa u mnie w pierwszej ciąży pojawił się dopiero w 5 miesiącu a w drugiej wydawało mi się że już go mam zaraz jak się dowiedziałam o ciążychociaż byłam wtedy szczuplutka.


                    Skomentuj


                      #25
                      Ja robiłam 3 testy i tak naprawdę chyba tylko po to żeby wciąż na nowo patrzeć na pojawiające się dwie błogosławione kreseczki .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Cześć mam do was takie nie typowe pytanie , czy jest możliwość że test może pokazać dwie kreski a w rzeczywistości nie jest się w ciąży ?? Wiem że to może być dość głupie pytanie , ale wczoraj późnym wieczorem z mężem zdecydowaliśmy żeby zrobić test i to wsumie tak dla jaj bo po ponad roku starań nic nie wychodziło a tu pojawiły się kreski kontrolna mocna a druga słabsza , szczerze mówiąc zdębiliśmy a pytam się dlatego bo wiele słyszałam o błędnych pozytywnych wynikach , więc sama nie wiem czy mam brać to na poważnie czy z przymruzeniem oka ?

                        Skomentuj


                          #27
                          Kaga niedawno zakładałam temat z tym samym pytaniem.
                          Mi się wydaje, że to bardzo możliwe, że jesteś w ciąży zrób inny test . Jeśli również wyjdzie pozytywny myślę, że możesz się cieszyć .

                          Skomentuj


                            #28
                            Dzisiaj zamierzam zrobić jak tylko wrócę z pracy , a narazie zrzera mnie ciekawość , tak bardzo bym chciała żeby była to prawda ale narazie staram się zachować spokój i nie nastawiać się zbytnio .

                            Skomentuj


                              #29
                              Napisane przez Kaga Pokaż wiadomość
                              Cześć mam do was takie nie typowe pytanie , czy jest możliwość że test może pokazać dwie kreski a w rzeczywistości nie jest się w ciąży ?? Wiem że to może być dość głupie pytanie , ale wczoraj późnym wieczorem z mężem zdecydowaliśmy żeby zrobić test i to wsumie tak dla jaj bo po ponad roku starań nic nie wychodziło a tu pojawiły się kreski kontrolna mocna a druga słabsza , szczerze mówiąc zdębiliśmy a pytam się dlatego bo wiele słyszałam o błędnych pozytywnych wynikach , więc sama nie wiem czy mam brać to na poważnie czy z przymruzeniem oka ?

                              Hmmm.. jeśli masz typowo ciążowe objawy to myślę, że możesz być w ciąży.. mi przez dwa lata testy pokazywały jedną kreskę.. a zrobiłam ich przez te 2 lata chyba powyżej 50:| także no może za parę dni zrób ponownie test, lub w dniu spodziewanej miesiączki i będziesz mieć wynik jak na dłoni;-)

                              Pozdrawiam;-)

                              Skomentuj


                                #30
                                Ja tam nie miałam typowo ciążowych objawów. Raczej takie miesiączkowe. Mało tego, przez pierwszy miesiąc ciąży normalnie dostałam miesiączkę . I to elegancko w terminie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X