Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciekawe hobby i zainteresowania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ciekawe hobby i zainteresowania

    pochwalcie sie tym co lubicie robić w wolnych chwilach. Ja lubię haftować (pochłania mnie bez reszty), robić kartki na różne okazje, zajmować się ogródkiem, kombinować wymyślać w domu różne praktyczne przedmioty i udogodnienia. A wy co robicie?

    Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios
  •    
       

    #2
    Ja również lubię wyszywać szczególnie krzyżykiem chociaż teraz przy synku mam na to troszkę mało czasu. Uwielbiam podróżować, zwiedzać. Poza tym dobra literatura to jest też to co lubię. Obecnie dużo czasu zajmuje mi tworzenie pamiętniczka dla mojego synka.


    Skomentuj


      #3
      Ja uwielbiam haftować krzyżykiem (widzę, że sporo nas tu ) ale od czasu
      porodu czyli jakoś już 1,5 roku nie sięgnęłam ani razu po kanwę i mulinkę
      Nie mam czasu, bo albo muszę coś w domu zrobić, albo chce mi się spać

      A tak poza tym to lubię książki - poradniki psychologiczne i kryminały to
      moje ulubione.

      A moją pasją jest zbieranie reklamówek z różnych sklepów z ich nadrukami
      firmowymi. Kiedyś były to głównie reklamówki foliowe teraz coraz częściej
      papierowe. Chociaż mój mąż twierdzi, że i tak ekolodzy powinny nam
      się na balkonie przyczepić linami za tą ilość niebiodegradowalnego materiału


      Skomentuj


        #4
        ja uwilebiiam ksiazki ostatnio zabralam sie za robienie kolczykow i chyba tak zle mi nie idzie :P moze sprobuje sprzedac je na allego hmm co jeszcze kiedys uwielbialam ang ale dawno juz sie go nie uczylam niestety




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          #5
          Moją pasją są książki i zaraziłam nią również córcie która w wieku 9 lat ma w jednym palcu wszystkie encyklopedie jakie były w domu,ja lubię romasy ale nie typowe harlekiny,tylko takie w których łączy sie miłość,sex,trochę psychologi,historii,horroru i najlepiej wszystkiego w jednym

          bardzo lubię gotowanie i kwiaty doniczkowe
          Sylwia 9 latek
          Damianek 17 m-cy


          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

            Dziewczyny, zapraszam do odwiedzenia nowego portalu www.mamycel.pl. Podzielcie sie z nami swoja pasją, talentem i szczególną umiejętnością.

            Pamiętajcie, każdą umiejętnością można „zarazić” innych ludzi, czy to będą robótki ręczne, czy ogrodnictwo, prowadzenie domu, kolekcjonerstwo, gra na instrumentach muzycznych, taniec, śpiewanie, uprawianie sportu, malowanie, fotografowanie, itp. Dołączcie do nas

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

              Uwielbiam jeździć sobie po świecie z plecakiem i głową pełna pomysłów, ale teraz kiedy mam już więcej rodzinnych obowiązków, ograniczam się zazwyczaj do przeciekowych reportaży z miejsc, których sama nazwa brzmi już jak bajka ... hmm rozmarzyłam się

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                Ja wykonuję przedmioty techniką decoupage. Zaraziła mnie starsza córka. To naprawdę wspaniałe widzieć swoje dzieło, choćby nie wiem jak było brzydkie Ogólnie jako dusza artystyczna sporo czytam, w młodości rysowałam karykatury nauczycieli Teraz zagłębiam się quilling, skrapbooking i inne techniki zdobienia. Przerabiam praktycznie wszystko, co znajdę w domu.
                Moja prawie dorosła córka


                Moja wyrośnięta kruszynka

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                  Hej, też kiedys wyszywalam krzyzykami (jako jeszcze wlasciwie dziecko) pozniej kanwa podrozala i mama nie byla w stanie mi jej kupowac Uwielbiam malowac i rysowac, gine przy czytaniu ksiazek, duzo radosci sprawia mi tez gra na gitarze, moja Zuzia jest zachwycona jak ja wyciagam tez lubi sobie pobrzdakac
                  Zuzia




                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                    Ja robie coś z niczego...Cos co sie zdaje wszystkim nieuzyteczne przerabiam na potrzebne.Np.pudelka po butach jak sa twarde przerabiam na kuferki odpowiednie na skarby,albo niepotrzebny koc na obicia lub ozdobne poduchy i tak bez konca.Lubie wszelka sztukaterie, teraz jestem na etapie przerabiania owocow tykwy na rozne wazony i budki dla sikorek,albo karmniki.
                    Last edited by koliberek71; 08-11-2011, 10:56.


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                      Koliberek, wrzucisz zdjęcie jakiegoś karmnika? Bo ja chciałabym zrobić jakiś z Zuzą w tym roku, tyle że za bardzo nie mam doświadczenia.
                      Moja prawie dorosła córka


                      Moja wyrośnięta kruszynka

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                        No jak nie zapomne wziasc aparatu na działke -to owszem. Tu jest link do karmnika z tykwy-zerznełam pomysł www.tykwa.com.pl/karmnik.php
                        Last edited by koliberek71; 08-11-2011, 11:01.


                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                          Bardzo fajny, spróbuję zrobić. Albo może Olkę poproszę, ma większy dar
                          Moja prawie dorosła córka


                          Moja wyrośnięta kruszynka

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                            Cześć laseczki-no bedzie mnie teraz mniej bo wreszcie poszłam do pracy ,a Kira co do zdjec to teraz na działke nie bede miec kiedy sie wybrac i niestety.Jak narazie jest wszystko na wariackich papierach bo wszyscy chorzy tylko moja Olka niezdzierna-Monia z nia siedzi -starego jak zwykle nie ma a ja od 8-16 w robocie-masakra.Jak to bedzie nie wiem nie mam z kim młodej zostawić.
                            Ale jest fajnie,wreszcze sie coś dzieje.


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ciekawe hobby i zainteresowania

                              na nude najlepsza zabawa z dzieckiem http://zabawy-dla-dzieci.blogspot.com polecam
                              http://rybapogrecku.pl
                              http://salatkazkurczakiem.net.pl

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X