Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent na 18-tkę bratanicy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

    A może jakieś modne słuchawki? Fresh N Rebel wypuściło teraz taką super młodzieżową serię i myślę, że fajnie by się sprawdziły. Polecam Ci ten model dokładnie xxx są nauszne zamknięte, mają świetne podbicie basu, miłą barwę dźwięku, wbudowany mikrofon. Z kolei wyjątkowy design słuchawek oraz ich śliczny kolor sprawią, że staną się one świetnym dodatkiem każdej młodej kobiety. Nie ważne czy preferuje ona elegancki, czy bardziej miejski styl. Myślę, że super sprawdzą się jako prezent.
    Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

      Na 18tki teraz kupuje się zwykle alkohol i jakiś prezent erotyczny zauważyłam. Ja sama mam niedługo 18tkę siostry i chcę jej kupić coś na xx bo przynajmniej wiem, że wstrzele się w obowiązujące trendy ;d Dodatkowo myślę kupić albo bieliznę albo jakiś dobry likierek, co by ze mną go kiedyś wypiła ze smakiem !

      Skomentuj


        Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

        Przede wszystkim coś, co leży w zainteresowaniach tej osoby. To chyba najpewniejsze co można zrobić

        Skomentuj


          Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

          Takim to zawsze ciężko dogodzić...

          Skomentuj


            Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

            My taki prezent robiliśmy mojemu bratu na prezent. I to jest generalnie świetny pomysł.

            Skomentuj


              Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

              Może rower? Polecam xx mają duży wybór różnych modeli. Praktyczny i fajny prezent który jej się na pewno nie raz przyda.

              Skomentuj


                Odp: prezent na 18-tkę bratanicy

                Jak nie ma nic upatrzonego, to po prostu trzeba dać pieniążki, zawsze sparwią radość

                Skomentuj

                       
                Working...
                X