Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy

    Wczoraj na jakimś forum dziewczyny polecały sklep multu.pl i spędziłam w nim cały wieczór Trzy pary butów do mnie idą. Polecam, bo ceny ekstra!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy

      Ja już nie pamiętam kiedy kupowałam coś w sklepie stacjonarnym, pomijając podstawowe produkty typu mleko, masło czy chleb. Z resztą ostatnimi czasy, nawet swoją ulubioną kawę Lavazza Crema E Aroma zamawiam online https://www.czaskawy.pl/lavazza-crem...kawa-ziarnista . Dzięki mieszance Arabiki i Robusty ma wyjątkowo mocny smak i aromat i pobudza mnie na cały dzień. Z tego co widziałam w sklepie Czas Kawy możemy znaleźć produkty tworzone z różnych odmian ziaren, dzięki czemu znajdziemy tam kawy o różnych posmakach które zadowolą najbardziej wymagające podniebienia.

      Skomentuj


        Odp: Zakupy

        Kawy akurat nie kupuję w internecie. Ale może warto byłoby zacząć.

        Skomentuj


          Odp: Zakupy

          Ja też często zamawiam różne produkty przez Internet. Ostatnio znalazłam fajne plecaki dziecięce. Mają doszyte uszka

          Skomentuj


            Odp: Zakupy

            Ja lubię robić zakupy w internecie dzięki temu oszczędzam czas i pieniądze. Czas bo nie muszę wychodzić z domu a pieniądze bo w internecie większość rzeczy jest dużo tańsza.
            Ubrania dla siebie i dzieci kupuje w M-Moda elektronikę na Allegro ale czasami lubię zaszaleć i zamówić coś u Azjatyckiego przyjaciela na AliExpress.

            Skomentuj


              Odp: Zakupy

              Ja lubię kupować zarówno stacjonarnie jak w necie. To zależy ile obecnie mam czasu i na jaką okazję czego potrzebuję

              Skomentuj


                Odp: Zakupy

                Dla siebie to jednak kupuje w stacjonarnych sklepach. Po ciazy staram sie zrzucic kilogramy i ciezko samej polapac sie jaki rozmiar mam w koncu kupic :P Maz to nie lubi zbytnio robic zakupow, czesto ja mu cos wybieram. Dzidzi kupuje na necie. Zaleznie od tego co potrzeba roznie. Wozek kupilam teraz na allegro, a zestaw nowych body na DearEco.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy

                  Napisane przez hankaanka Pokaż wiadomość
                  Dla siebie to jednak kupuje w stacjonarnych sklepach. Po ciazy staram sie zrzucic kilogramy i ciezko samej polapac sie jaki rozmiar mam w koncu kupic :P Maz to nie lubi zbytnio robic zakupow, czesto ja mu cos wybieram. Dzidzi kupuje na necie. Zaleznie od tego co potrzeba roznie. Wozek kupilam teraz na allegro, a zestaw nowych body na DearEco.
                  Jesli tracisz na wadze i zmieniasz rozmiar to faktycznie lepiej jest kupować w sklepach stacjonarnych .Sama jednak jakis czas temu przerzuciłam się na kupowanie w sklepach internetowych. z kilku względów:

                  jest o wiele taniej
                  zakupy są wygodniejsze ponieważ kurier wszystko mi porzywozi prosto do domu
                  oraz ceny również są korzystniejsze

                  Lubię sklep Answear:
                  https://answear.com/p/simple-293-b.html/k-4 - jest tam wiele wyprzedazy na rózne marki ( na przykład na simple). Poza tym darmowa dostawa i zwrot.

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy

                    My najczęściej zakupy robimy w Fashion House.

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy

                      Mój ostatni zakup przez Internet to torba podróżna skórzana marki Sempertus.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy

                        Jeżeli chodzi o zakupy online to jestem ich wielką fanką uważam, że dzięki nim możemy zaoszczędzić, a poza tym asortyment także mamy bardzo szeroki. To samo w przypadku aukcji internetowych, które także warto brać pod uwagę.

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy

                          Ja sobie ostatnio zamówiłam kilka fajnych sukienek, takich wiecie, letnich na www.lalou.pl. Mają tam tego tyle że nie wiedziałam co wybrać Wczoraj przyszła już paczka i przyznam że byłam zaskoczona tymi sukeinkami, oczywiście pozytywnie

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy

                            Ja również wolę robić zakupy przez internet - nie tylko ubrania, ale i spożywkę, meble oświetlenie i tak dalej.
                            lampa stojąca do salonu

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy

                              Mam podobne zdanie w tej kwestii, również zdecydowanie wolę zakupy online gdzie oszczędzam czas oraz pieniądze, a przecież to jest bardzo istotne. Teraz jesienią możemy znaleźć kilka naprawdę fajnych, ciekawych rabatów.

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy

                                W fajnym stylu ostatnio weszła kolekcja https://zoio.pl/odziez-damska/okryci...szcze-jesienne z którą już się zaznajomiłam. A że ostatnio była wypłata chyba sie zdecyduje na coś ratującego nastój w tą aurę!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X