Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

cudowny pazdziernik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: cudowny pazdziernik

    Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
    To prawda. My tez mamy dom i na drzewo idzie kupe hajsu. Im pozniej zacznei sie palic tym lepiej Zawsze sie zostanie troche drewna
    a skoro juz o paleniu u nas w domku jest strasznie ciepło - dziadkowie Zoski jakos strasznie pala - my wietrzymy pokoje itd. mysle nad zakupem nawilzacza powietrza bo w pokojach jest starsznie suche powietrze juz w sezonie gzrewczym czy ktoras z Was używa - polecacie czy nie?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: cudowny pazdziernik

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      a skoro juz o paleniu u nas w domku jest strasznie ciepło - dziadkowie Zoski jakos strasznie pala - my wietrzymy pokoje itd. mysle nad zakupem nawilzacza powietrza bo w pokojach jest starsznie suche powietrze juz w sezonie gzrewczym czy ktoras z Was używa - polecacie czy nie?
      ja mam nawilzacz w ksztalcie swinki dla dzieci do pokoju. LAdnei wyglada, jest przydatny wlaznei gdzy powietrze jest bardzo suche.

      Skomentuj


        #33
        Odp: cudowny pazdziernik

        u mnie dzisiaj pięknie a u Was Dziewczyny? macie jakieś plany na ten niedzielny dzionek?

        Skomentuj


          #34
          Odp: cudowny pazdziernik

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          u mnie dzisiaj pięknie a u Was Dziewczyny? macie jakieś plany na ten niedzielny dzionek?
          u mnie pogoda taka sobie, niby slonce swieci ale bardzo chlodno i wiaterek jest. Takze dzieci dzis w czapkach i szaliczkach. Narzekaly tez ze zimno im w raczki

          Skomentuj


            #35
            Odp: cudowny pazdziernik

            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
            u mnie pogoda taka sobie, niby slonce swieci ale bardzo chlodno i wiaterek jest. Takze dzieci dzis w czapkach i szaliczkach. Narzekaly tez ze zimno im w raczki
            to u nas bylo cudnie - rano bylismy na długim spacerze w parku w trijke delektowalismy sie słoneczkiem i ciepełkiem korzystaliśmy bo ponoc z podoga ma byc gorzej juz

            Skomentuj


              #36
              Odp: cudowny pazdziernik

              Dziś małe załamanie pogodowe, ale widzę, że właśnie wychodzi słońce. Ogólnie słyszałam, że od czwartku ma być około 6-7 stopni, więc trzeba chyba powoli szykować się na zimę.

              Skomentuj


                #37
                Odp: cudowny pazdziernik

                Napisane przez avene Pokaż wiadomość
                Dziś małe załamanie pogodowe, ale widzę, że właśnie wychodzi słońce. Ogólnie słyszałam, że od czwartku ma być około 6-7 stopni, więc trzeba chyba powoli szykować się na zimę.
                KObieto nie starsz!!! prosze ja nie chce zimy - hehe prosze o taką zimę jak w tamtym roku - czyli zime bez sniegu - nie lubie sniegu, błota pośniegowego, jak jest slisko na drogach i tego zimna brr

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: cudowny pazdziernik

                  dzis rano jak szlam do auta to bylo 2 st, w nocy na minusie. Obym jutro nie musiala skrobać auta....

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: cudowny pazdziernik

                    u nas też dziś masakra - i czyżby skonczył nam sie ten cudowny paxdziernik ja nie chce zimy - własnie zamierzam isc na balkon i zdjąć kwiatki z parapetow bo moga tego zimna nie wytrzymac - brrrrrr

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: cudowny pazdziernik

                      konczy sie pazdziernik, nadchodzi listopad. A listopad to najbrzydszy miesiac w roku...bynajmniej dla mnie Oby szybko minął

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: cudowny pazdziernik

                        nio mnie listopad też jakos przygnębia - ale potem grudzien i koniec roku czy tylko mnie tak szybko rok minąl?

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: cudowny pazdziernik

                          ja ide w pon do pracy a tu już piątek
                          Dopiero urodzilam a dzieci mają juz 5 lat!!
                          Niedlugo bede obchodzila 50 lat haha

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: cudowny pazdziernik

                            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                            ja ide w pon do pracy a tu już piątek
                            Dopiero urodzilam a dzieci mają juz 5 lat!!
                            Niedlugo bede obchodzila 50 lat haha
                            hehe
                            mi tak szybko uciekają dni za dniem, ze masakra - mam wrazenie ze przy dziecku czas biegnie jeszcze szybciej niz zwykle dopiero co Zosia sie urodzila a tu juz jest 15 miesieczna Panna

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: cudowny pazdziernik

                              Ja tez nie lubie listopada to taki miesiąc chorobowy trudny dla alergików moja córcia ma uczulenie na plesnie i grzyby takze może jakoś go przezyjemy.
                              A kwiatki przykryłam na balkonie bo ma być jeszcze ciepło niech sobie tam jeszcze zdobią
                              Ewelinek o tej 50 to chyba zart..


                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: cudowny pazdziernik

                                ja zabrałam kwiaty bo wczoraj pod wieczór było u mnie tylko 3 stopnie i silny wiatr kwiaty mam w ceramicznych donicach i bałam się ze cos sie roztrzaska pelargonie jeszcze by kwitły bo mają pełno pączków i sundawilla też pięknie kwitnie a szkoda mi jej - właśnie nie wiecie przypadkiem Dziewczyny jak ją zimować?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X