Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tabletki wspomagajace odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

    ja nie wierzę w tabletki odchudzające, tylko dietę, ćwiczenia i zdrowy rozsądek

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

      I to chyba jest najskuteczniejszy sposób na odchudzanie.

      Skomentuj


        Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

        Oprócz tego dieta nżd - jak mawiała moja babcia: nie żryj dużo A tabletki może trochę pomogą, ale wsparte zdrową dietą i sportem.

        Skomentuj


          Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

          Te tabletki, które cokolwiek dają są niezdrowe dla naszego organizmu, te, które nam nie szkodzą z kolei nic nie dają, więc nie ma raczej co ufać reklamom i inwestować w takie specyfiki. Lepiej zmienić nawyki żywieniowe i zacząć się ruszać.

          Skomentuj


            Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

            od 2 lat cellulit jest moim wrogerm nr 1. Walczę z nim kremami, zwiększona aktywnością i bez większych zmian. Teraz próbuje atakować go od wewnątrz, biorę wspomniany już wcześniej Asystor Slim Cellu i widzę poprawę a dopiero biorę je 3 tydz.

            Skomentuj


              Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

              U mnie kiedyś się sprawdził Thermo Speed, jako "aktywator" spalania w trakcie ćwiczeń. Ale odkąd zaszłam w ciążę, to nie brałam już nic takiego (może ewentualnie napoje nawadniające dla sportowców, ale to co innego), mam inne priorytety w tej chwili.

              Skomentuj


                Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                ja nie wierze w działanie tabletek ale pije ziołka. skrzyp, pokrzywa, mięta, tylko trzeba uważać jak sie ma farbowane włosy bo odrosty w przyśpieszonym tempie gwarantowane
                Ksawery ma już 2 latka i 3 miesiące

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                  Na jednych taki tabletki zadziałają, a na innych niestety nie. Wszystko zależy od organizmu i jego reakcji na podanie tego typu środków. Niemniej jednak tabletki są tylko wspomagaczem procesu odchudzania. Ja na przykład stosowałam takie, które w swym składzie zawierały wyciąg z afrykańskiego mango. Dzięki nim znacznie mniej zjadałam, i tym samym po kilku tygodniach zauważyłam znacznie zmniejszenie swej masy ciała. Efektem stosowania tych tabletek był spadek wagi o około sześć kilogramów. Nie obyło się bez ćwiczeń

                  Skomentuj


                    Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                    Po ciąży, miałam problem z kilogramami. Jak już mój synek podrósł to mogłam wziąć się za siebie. Dieta z ćwiczeniami i witaminki. Efekty wymagają reguralności a ja mam z tym problem. Biorę kwasy omega 3, zaleciła mi lekarz ale mam tez wskazanie brac je systematycznie, a często zapominam o nich. Bierzecie jakies suplementy? Jak radziecie sobie z systematycznością?

                    Skomentuj


                      Odp: Tabletki wspomagajace odchudzanie

                      Ja ćwiczę 3-5 razy w tygodniu i znacznie ograniczyłam słodycze oraz fast-foody. Nigdy dotąd nie stosowałam żadnych tabletek wspomagających odchudzanie bo wydawały mi się szkodliwe, ale ostatnio trafiłam na https://**********/ i mam zamiar kupić ten preparat. Działa 3-fazowo i jest w 100% naturalny. Ma bardzo fajne, dobroczynne działanie i pomaga zmienić nawyki żywieniowe. Myślę, że tym razem uda mi się zmienić jedzenie na zdrowsze i w końcu pozbędę się nadwagi.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Tabletki na odchudzanie

                        Koleżanka kiedyś jak się odchudzała to połykała chrom organiczny i to przez długi czas. W efekcie schudła, ale zaszkodziło jej to bardzo na wątrobę i długo cierpiała. Czasem lepiej zmienić dietę i zacząś solidnie ćwiczyć niż tylko łykać tabletki i myśleć że sprawią cud

                        Skomentuj


                          Odp: Tabletki na odchudzanie

                          O kurcze ja takich wynalazków nie stosowałam i w sumie nie zamierzam. Jestem negatywnie nastawiona do tabletek, nie wierze w ich działanie. Mnie nawet zwykła tabletka na ból głowy nie pomaga chociaż wezmę ją raz na dwa lata, nie działa bo nie wierze w ich supermoc. Jeśli chce się schudnąć trzeba odpowiednio się odżywiać, posiłki małe a kilka, zdrowe .

                          Skomentuj


                            Odp: Tabletki na odchudzanie

                            Nie wierzę w to i normalnie bałabym się takich zażywać Wszystko to jest taie niewiadome Nie lepiej przejść na dietę tylko iść na skróty i zażywać jakieś tabletki

                            Skomentuj


                              Odp: Tabletki na odchudzanie

                              Tabletki jako wspomagacz są ok, ale niestety nie schudną za mnie A ja marzę o takiej, którą połknę i nie będzie mi się chciało jeść, zachce mi się ćwiczyć i będę chudła 24 godziny na dobę Jest coś takiego na rynku??
                              www.cukromania.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Odp: Tabletki na odchudzanie

                                Tasiemiec hehe zapewne słyszałas. Masakra ile ludzi umierało od tego. Tabletka działa na jego rozwój, ale ta która ma działać by go już nie było nie działa.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X