Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak schudnąć ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jak schudnąć ?

    Ja po ciąży strasznie przytyłam i tez strasznie się czułam. nieatrakcyjna i kompletny dołek. Ćwiczenia i dieta nie pomagały. Zaczęłam łykać tabletki Therm Line Forte i nadal ćwiczyłam. One zawierają jak wszystkie l-karnitynę, ale jeszcze sinetrol i chrom by słodyczy nie wcinać.One pomogły moje kilogramy zamienić w ciepło. Teraz jestem szczupła i szczęśliwa.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jak schudnąć ?

      A ja piłam ocet jabłkowy (dwie łyżki na szkl wody, przed śniadaniem, przed obiadem i przed spaniem) i nie jadłam kolacji i pomogło.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jak schudnąć ?

        ja czwicze z ewa Chodakowska polecam!

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jak schudnąć ?

          Ja zamiast łykać tabletki zamieniłam cukier na coś takiego jak stewia i widzę znaczną poprawę na wadze;]

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jak schudnąć ?

            Jejuś...ja bym chciała z kolei przytyć! Mam tak szybką przemianę materii, że nic nie pomaga. Chudym źle, grubszym też źle... nam to się nie dogodzi.



            Skomentuj


              #36
              Odp: Jak schudnąć ?

              J jestem przeciwniczką tabletek, a zwolenniczką aktywności ruchowej, fitnesu i zdrowej, zbilansowanej diety.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jak schudnąć ?

                Ja nie mogę nic powiedzieć złego na temat tabletek. Szybciej schudłam więc nie straciłam motywacji. Nic mi nie dolegało. Ale muszę przyznać, że najważniejsza jest dieta i ćwiczenia. To musi być na pierwszym miejscu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jak schudnąć ?

                  a powiedzcie mi czy można brać tabletki jakieś na odchudzanie jak się karmi dziecko w prawdzie tą moją mała która ma 7 miesięcy karmię w dzień 3 razy bo już je obiadki kaszki i deserki ale w nocy też z 3 razy karmię., ważę 67 kg przy wzroście 174 cm ale mam oponkę na brzuchu jak stoję to płaska jestem jedynie boczki mam a jak uśiądę to fałda a z biodrówek się wylewa masakra co tutaj zrobić wyjeżdzam, w wrześniu do Egiptu z rodzinką i chce ładnie wyglądać ale gdzie z taką oponką i boczkami. pomóżcie nie mogę się odpędzić od słodyczy...

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jak schudnąć ?

                    Napisane przez jolalka7 Pokaż wiadomość
                    a powiedzcie mi czy można brać tabletki jakieś na odchudzanie jak się karmi dziecko w prawdzie tą moją mała która ma 7 miesięcy karmię w dzień 3 razy bo już je obiadki kaszki i deserki ale w nocy też z 3 razy karmię., ważę 67 kg przy wzroście 174 cm ale mam oponkę na brzuchu jak stoję to płaska jestem jedynie boczki mam a jak uśiądę to fałda a z biodrówek się wylewa masakra co tutaj zrobić wyjeżdzam, w wrześniu do Egiptu z rodzinką i chce ładnie wyglądać ale gdzie z taką oponką i boczkami. pomóżcie nie mogę się odpędzić od słodyczy...
                    No to radze odpedzic sie od slodyczy ))

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jak schudnąć ?

                      Dieta i ćwiczenia. Odchudzanie nigdy nie jest łatwe i przyjemne. Mogę ci polecić Therm Line przed ćwiczeniami. Szybciej zgubisz tłuszczyk.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jak schudnąć ?

                        Potwierdzam skuteczność bo sama też łykam Efekty są widoczne, wchodzę w swoje ulubione spodnie, waga powoli spada w dół. Super się czuję.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jak schudnąć ?

                          No właśnie te tabletki pomagają skuteczni opędzić się od słodyczy bo zawierają chrom, który hamuje apetyt.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jak schudnąć ?

                            Dietę jest mi zawsze ciężko utrzymać Ale staram się ruszać jak najwięcej. Moje dzieci dostały ostatnio od babci maty do tańczenia częściej chyba ja z nich korzystam. 3 kilo w dół Świetna zabawa i mocny wysiłek fizyczny.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jak schudnąć ?

                              Najlepszym sposobem na schudnięcie i utrzymanie prawidłowej wagi bez głodzenia sie jest przejście na żywienie niskowęglowodanowe



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jak schudnąć ?

                                Moim tajnym sposobem na schudnięcie jest sport i dieta. Dlatego od dawna chodzę na fitness (pozdrawiam koleżanki z http://www.spa.wroc.pl/fitness-club.html). Jeżeli chodzi o dietę to składa się ona głównie z warzyw i owoców . Wskaźnik BMI 18
                                http://forum.mamotoja.pl/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X