Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > luty: Walentynki
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-05-2017, 22:35
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Domyślnie Odp: Pomysł na prezent dla NIEJ I dla NIEGO

Najlepszym prezentem będzie wspólne spędzenie czasu ze sobą. Ok wine bar
http://www.okwinebar.com/ jest restauracją godną polecenia. Znajduje się blisko centrum , wnętrza lokalu bardzo schludne i harmonijne. Potrawy przygotowują z sezonowych składników także wszystko jest tam świeże. Nigdzie nie dostaniesz takiego wina jak u nich .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-09-2017, 10:19
sarra35 sarra35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sarra35.polki.pl

Moim zdaniem jeżeli chodzi o prezent dla faceta, fajną opcją może tutaj okazać się brzytwa z wymiennymi żyletkami tego typu https://ciao.pl/akcesoria/bluebeards...golenia-10-szt . Z tego co widzę, dzisiaj bardzo wielu panów przykłada sporą uwage do troski o swój zarost, wobec czego taki upominek były według mnie jak najbardziej na miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-09-2017, 09:44
fionnka009 fionnka009 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
fionnka009.polki.pl

My na szczescie jestesmy bardzo zgodni z mezem jezeli chodzi o prezenty. Najczesciej jest to wypad do kina, jakiejs restauracji. Spedzamy ten czas razem Ostatnio odwiedzilismy Road American Restaurant jedną z lepszych restauracji w jakich byliśmy. Super jedzenie i porcje co najwazniejsze bardzo konkretne
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-10-2017, 14:01
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Witam, ja również zostawię ciekawy link http://blog.empikfoto.pl/2014/02/walentynkowe-upominki/ mam nadzieję ,że komuś się przyda
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-11-2017, 14:21
balowapani balowapani jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
balowapani.polki.pl

Moim zdaniem najbardziej praktycznym prezentem może okazać się portfel. W końcu każdy z nas z niego korzysta i czy my wykorzystamy go teraz czy za pól roku to na pewno jest to rzecz która się przyda.Z tego co widziałam tutaj https://lovewallet.pl/pl/c/Wielkosc/123 , mają bardzo fajne portfele. Sama chciałabym dostać coś takiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-01-2018, 12:06
zuzia91 zuzia91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zuzia91.polki.pl

Dzięki Bogu że mojemu mężowi kończy się już perfuma, więc nie będę musiała myśleć co mogę mu kupić
Nieprzeczytane 22-01-2018, 14:34
Rademona Rademona jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Rademona.polki.pl

Walentynki raczej rzadko obchodzimy, ale w tym roku mamy plan, by zrobić coś szalonego. Wspólnie kupujemy sobie bon na lot w tunelu aerodynamicznym i zamierzamy wspólnie poszaleć Nietypowe prezenty dla pary szukam zwykle na Prezentokracja.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-01-2018, 10:13
Martunia35's Avatar
Martunia35 Martunia35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martunia35.polki.pl

Lot w tunelu aerodynamicznym? Super opcja chociaż trzeba mieć na to czas i odpowiednią ilość kasy bo jednak taki lot tani nie jest. Jeśli jednak macie na to kaskę to naprawde fajnie jest się wybrać. Latałam rok temu na rocznicę i było super.

Jeśli pieniędzy macie jednak trochę mniej to zerknijcie sobie tutaj:
http://prezentydlazakochanych.pl/

Na stronie jest sporo pomysłów na takie prezenty dla zakochanych. Może tam coś znajdziecie co Was zainteresuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-01-2018, 13:21
zoiopl zoiopl jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zoiopl.polki.pl

Miasto: Białystok

ja jeszcze nie wiem :C
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-04-2018, 23:05
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Ciężko jest tak kupić jeden prezent, który będzie odpowiedni i dla kobiety i dla męzczyzny. W zasadzie tylko sprzęt rtv i agd będzie odpowiedni na taki prezent, ale i tak uważam, że ucieszy się z niego bardziej kobieta niż mężczyzna. Ja nigdy nie kupuje takich prezentów. Niedawno robiłam prezent dla swoich znajomych, którzy wspólnie robili impreze urodzinową i kupiłam im zegarki z tej oferty https://www.karkosik.pl/77-zegarki-casio
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania