Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

problem z żylakami

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: problem z żylakami

    Ja byłam u flebologa, męczyłam się długo z żylakami, smarowałam rożnymi maściami, łykałam tabletki i w końcu się zdecydowałam wybrac do specjalisty. Byłam w klinice flebologii, zrobili mi usg doppler i niedługo bedę miała laseroterapię. W koncu moje nogi będa ładni wyglądały i w lecie chęcią założę mini.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: problem z żylakami

      Ja korzytałam z Kliniki Flebologii w Warszawie. Tez miałam cała diagnostykę i lekarz zalecił zabieg laseroterapii, zabieg bezbolsny w znieczuleniu miejscowym. Wszystko tłumaczy, objasnia i wykonuje zabieg lekarz prowadzący. Zabieg nie jest skomplikowany polega na usunieciu żylaków przy pomocy lasera.

      Skomentuj


        #18
        Odp: problem z żylakami

        Hej
        Ja słyszałam, że świetne efekty daje zabieg miniflebektomia warszawa. Podobno pozwala się on pozbyć nieestetycznie wyglądających żylaków. Czy któraś z Was korzystała z tego zabiegu i może powiedzieć o nim coś więcej? Z góry dziękuję za pomoc!

        Skomentuj


          #19
          Odp: problem z żylakami

          Pomogło mi branie maxi3vena przez kilka miesięcy, nogi lżejsze, nie bolą i nie puchną, nawet mimo upałów a to był zawsze mój problem szczególnie tera zjak tak goraco to noga spuchnięta i mogłam tylko w trampkach chodzić bo inne buty były za ciasne po paru godzinach chodzenia

          Skomentuj


            #20
            Odp: problem z żylakami

            Napisane przez AkacjaKaska30 Pokaż wiadomość
            Ja korzytałam z Kliniki Flebologii w Warszawie. Tez miałam cała diagnostykę i lekarz zalecił zabieg laseroterapii, zabieg bezbolsny w znieczuleniu miejscowym. Wszystko tłumaczy, objasnia i wykonuje zabieg lekarz prowadzący. Zabieg nie jest skomplikowany polega na usunieciu żylaków przy pomocy lasera.
            ja już też jestem po zabiegu. Poszło całkiem sprawnie i szybko, jestem pozytywni zaskoczona. Miałam tylko mały ślad po wkłuciu wenflonu. Sam zabieg to koło 30-40 minut trwał, można od razu robić na dwie nogi nawet. Na ich kanale na yt jest dużo filmików o różnych zabiegach https://www.youtube.com/channel/UCRP...rXKHzXn9G8h3pA

            Skomentuj

                   
            Working...
            X