Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 3 laktatorów elektrycznych Philips Avent

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Wygraj 1 z 3 laktatorów elektrycznych Philips Avent

    Pierwsze chwile z maleństwem na rękach. Nie do opisania. Gdy trzymałam w ramionach szczęście w najczystszej postaci, w końcu wszystko nabrało sensu. Cały trud, niedogodności, ból, towarzyszące mi jeszcze chwile temu odeszły w zapomnienie. Zastąpiła je najczystsza, niczym nieskażona miłość. Jednak w głowie pojawiła się jeszcze jedna myśl: po trzydziestu latach poczułam zrozumienie dla swojej mamy. Nagle wszystkie co robiła, wszystkie jej decyzje, łzy, radości, których nie byłam w stanie pojąć nabrały sensu. Z nieopisanym szczęściem w ramionach myślałam tylko o tym, jak podziękować mamie za wszystko, przez co dla mnie przeszła i przeprosić za to, że nie rozumiałam i nie doceniałam. I tak o to moje 3-kilogramowe źródło szczęścia, nie tylko rozkochało mnie w sobie, ale i spotęgowało moją miłość mamy, na którą podobna fala nieopisanej wdzięczności spłynęła 30 lat temu.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Wygraj 1 z 3 laktatorów elektrycznych Philips Avent

      W końcu jest, mój brakujący kawałek układanki.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Wygraj 1 z 3 laktatorów elektrycznych Philips Avent

        witam czy były juz wyniki ?

        Skomentuj


          #64
          Odp: Wygraj 1 z 3 laktatorów elektrycznych Philips Avent

          Właśnie też jestem ich ciekawa, ale nigdzie ich nie widziałam. A w link z konkursem nie można wejść bo pisze że strona nie istnieje...

          Skomentuj


            #65
            Odp: Wygraj 1 z 3 laktatorów elektrycznych Philips Avent

            Napisane przez PermusMama Pokaż wiadomość
            Właśnie też jestem ich ciekawa, ale nigdzie ich nie widziałam. A w link z konkursem nie można wejść bo pisze że strona nie istnieje...
            Tu jest działający link: https://mamotoja.pl/wez-udzial-w-kon...,25604,r1.html

            Skomentuj


              #66
              Odp: Wygraj 1 z 3 laktatorów elektrycznych Philips Avent

              ale wyników i tak nie widac

              Skomentuj


                #67
                Odp: Wygraj 1 z 3 laktatorów elektrycznych Philips Avent

                Witam serdecznie,
                Dziś z wielką radością dowiedziałam się, że zostałam zwyciężczynią konkursu Bardzo, bardzo się cieszę!!! Dziękuję!
                https://mamotoja.pl/wez-udzial-w-kon...,25604,r1.html

                Na jaki adres mailowy powinnam wysłać dane do wysyłki nagrody?

                Skomentuj

                       
                Working...
                X