Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brzydka cera w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Brzydka cera w ciąży

    Ja tez miałam w ciąży brzydka cere...niestety po ciąży mi to zostało i to było najgorsze. .. w końcu skusiłam się na zabieg oxybrazji i powiem ze efekty były zaskakujące...super naprawdę polecam

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Brzydka cera w ciąży

      Ja w ciąży nie miałam problemów z cerą - na szczęście. Od samego pcozątku starałam się o nią bardzo dbać. Na Twoim miejscu udałabym się do SPA np tu http://www.spaprzemysl.pl/ i poddała zabiegom poprawiającym wygląd cery. Podobno Intraceuticals jest bardzo popularnym zabiegiem. Odpoczniesz, zrelaksujesz się a przy okazji poprawisz stan swojej skóry.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Brzydka cera w ciąży

        Działa aplikator na wypryski HB - wiem jak wiele on dał w moim przypadku, bo faktycznie cera została doprowadzona do normalności w bardzo krótkim czasie. Sądzę, że wszystko jest kwestią odpowiedniej i solidnej pielęgnacji. O to zadbajcie.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Brzydka cera w ciąży

          Czasem cerze nie pomaga kompletnie nic, a mimo wszystko chciałybyśmy być piękne. Ja wówczas podkreślam usta taką szminką http://www.maybelline.pl/Produkty-do...-lipcolor.aspx Wtedy w ogóle nikt nie zwraca uwagi na cerę, a ja czuję się seksownie.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Brzydka cera w ciąży

            Wystarczy aplikator na wypryski HB - stosowany systematycznie. Można tego używać w czasie ciąży, to normalny kosmetyk. A z pomocą tego śmiało w krótkim czasie powinno się wam udać wyeliminować wszelkie ślady. Musicie tylko odpowiednio i systematycznie działać.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Brzydka cera w ciąży

              Znam ten ból! Wertowałam internet bardzo dużo w poszukiwaniu rozwiązania i natrafiłam na ten artykuł http://www.laroche-posay.pl/artyku%C...ves/a5929.aspx . Chcę zacząć stosować się do tych zaleceń i przy najbliższej okazji kupię sobie kremik redukujący zaczerwienienia
              Niepoprawna romantyczka

              Skomentuj


                #22
                Odp: Brzydka cera w ciąży

                A ja jak byłam w ciaży to ceraz bardzo mi sie poprawiła. Urodziałam synka, wiec moze coś w tym jest, ze to dziewczynki zabierają mamie urodę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Brzydka cera w ciąży

                  Ja także nie miałam w ciąży problemów z cerą , wręcz przeciwnie, wszystkie dotychczasowe znikneły, myślę że to też za sprawą lepszego odżywiania

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Brzydka cera w ciąży

                    Najlepiej zwrócić się o pomoc do kosmetyczki. W gabinecie Wyspa Piękna we Wrocławiu p. Patrycja, ma dużą wiedzę, umie znaleźć najlepszy zabieg i dużo poradzić. Dzięki niej zmieniłam swoje domowe kosmetyki i naprawdę jest dużo lepiej z moją kapryśną wrażliwą skórą podczas ciąży.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Brzydka cera w ciąży

                      Ja w pierwszej ciąży miałam normalną cerę, wiadomo że coś tak czas od czasu wyskoczyło, ale ogólnie było dobrze. W dtugiej ciąży za to strasznie mnie wysypało

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Brzydka cera w ciąży

                        Używaj systematycznie dopasowanego kremu pod Twoją cerę. Ja miałam taki od Hildegard Braukmann, naturalny. Sami to powinno przynieść sporą zmianę i doprowadzić cerę do normalności. U mnie udało się uzyskać dokładnie to, czego chciałam.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Brzydka cera w ciąży

                          Ja niestety też miała problem z cerą w czasie ciaży- tak jak w ciągu całego życia moja cera była idealna tak w ciąży- zaczęły się pojawiać niechciane wypryski.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Brzydka cera w ciąży

                            Ja problemow z cera nie mialam moze dlatego ze synus mial byc a ponoc dziewczyny zabierają mamom urodę

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Brzydka cera w ciąży

                              Oj, dziewczyny, chyba każda z nas to przechodziła :P Nie bójcie żaby, łapcie http://matkojedyna.pl/pielegnacja-skory-w-ciazy Ja zmieniłam wtedy kosmetyki, bo dotychczasowe nagle zaczęły na mnie źle działać :P

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Brzydka cera w ciąży

                                Używałam kosmetyków Hildegard Braukmann, rożnych, ale generalnie dla cery wymagającej. Wiem jaką zmianę uzyskałam i po prostu ta cera docelowo wygląda o wiele lepiej. Z dnia na dzień tego się nie uzyska, ale solidny kosmetyk stosowany systematycznie naprawdę przynosi fajne zmiany.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X