Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 11-02-2020, 17:17
fouyout fouyout jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
fouyout.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki dom zbudować?

Gdy budowałem dom postanowiłem, że elektrownie słoneczne powinny znaleźć się na dachu. Dzięki nim wiele zaoszczędzam i jestem zadowolony, że podjąłem tą decyzję. Firma https://amgroupsolar.com/ zajęła się całym montażem na dachu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-02-2020, 09:46
zieba82 zieba82 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zieba82.polki.pl

Bardzo ważny jest też wybór odpowiedniej bramy garażowej. Warto wiedzieć, gdzie w tym celu zajrzeć. Na blogach takich jak http://brama-garazowa.com.pl/ znajdziecie wiele ciekawych inspiracji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-02-2020, 12:38
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Najlepiej dokładnie taki, jaki sobie wymarzyliśmy Mi na przykład bardzo podoba się projekt domu Ambrozja: https://www.domywstylu.pl/projekt-domu-ambrozja.php. Jest to dom parterowy o idealnym metrażu. Sądzę, że właśnie na niego się zdecydujemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-02-2020, 16:18
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Myślę, że panele słoneczne to już przeżytek. Dlatego też zdecydowałam się na panele fotowoltaiczne i to był strzał w dziesiątkę. Oczywiście zanim podjęłam decyzję o wyborze firmy minęło sporo czasu. Nie ukrywam, że na pewnym etapie wyboru chciałam już się poddać. Niestety większość firm bardzo winduje ceny instalacji. W końcu udało mi się spotkać z bardzo sensownym Panem Tomkiem, który przedstawił mi ofertę, która spośród wielu była najlepsza. Najlepsze warunki, najlepsze urządzenia za rozsądną cenę. Dziś oczekuję na zwrot dofinansowania w wysokości 5000 złotych. Skorzystałam częściowo z możliwości kredytowania. Całość będę miała spłaconą za 4 lata i generalnie kwota raty, to kwota jaką musiałabym zapłacić za prąd u operatora. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam byście się na fotowoltaikę zdecydowali. Chętnie służę pomocą przy wyborze firmy, mogę również przesłać ofertę z której skorzystałam. Napiszcie kasia_glowacka@op.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-02-2020, 12:33
KonradSkal KonradSkal jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
KonradSkal.polki.pl

Cześć za jakis czas mam zamiar wyremontować dach. I teraz chciałbym zapytać, czy dobrym wyborem są izolacje wdmuchiwane? Poznań jest moim miejscem zamieszkania i stamtąd też zamawiałem izolacje. Chciałbym się jeszcze zapytać o jedną rzecz. Jaka jest wasza opinia na temat czegoś takiego jak system steico ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-2020, 12:54
walczakmartyna1 walczakmartyna1 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
walczakmartyna1.polki.pl

moim zdaniem, nie zawsze warto budować dom od nowa. Może lepiej poszukać czegoś przez biuro nieruchomości? Ja od siebie mogę polecić biuro https://www.7house.nieruchomosci.pl/ . Dzięki pomocy tego biura znalazłam idealny dom dla swojej rodziny!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-02-2020, 19:25
Karsson12 Karsson12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Karsson12.polki.pl

Szczerze mówiąc to nie jestem w stanie Ci doradzić
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-02-2020, 07:58
kobitkazkrk kobitkazkrk jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kobitkazkrk.polki.pl

Ja planuje za 2 lata zacząć budowę swojego wymarzonego domu. Wiem już jedno, że na ścianach do elewacji wykorzystam stylowe łupki kamienne. Zawsze mi się podobała taka aranżacja.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-02-2020, 16:35
Dubaj90x Dubaj90x jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Dubaj90x.polki.pl

Przy budowie domu warto pomyśleć o dobrym ubezpieczeniu w razie nie przewidzianych katastrof.
https://ubezpieczamy24.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania