Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 09-08-2018, 16:57
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Domyślnie Odp: Poranna kawa

Witam. Żyjecie jakos w tych upalach?
Ja w pracy mam klimatyzację i jest ok tylko potem popoludniu sie męczę. Ja jestem na zastępstwie to tu to tam trochę i normalnie ciężko wyrobic ostatnie dwa tyg przeleciały mi jak jeden dzien.
Beata to imprezowy miesiąc u Was, my nadrabiamy spotkania ze znajomymi bo wszyscy nas zapraszają. A na budowie jest jeszcze duzo do zrobienia wbrew pozorą ale moze sie uda w 2019 roku wejsc na kartony chociaż by.
Patrycja gdzie byliscie dokladnie? Urlop od 15 sierpnia. Brama bedzie miedzy 20 a 25 sierpniem. A drzwi pomiar bedzie 20 sierpnia i oczekiwanie na nie 4 tyg. Ale do zimy wazne by zamknac budowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-08-2018, 13:22
Pannaes Pannaes jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Pannaes.polki.pl

ja zawsze opdalam to forum w pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-08-2018, 18:30
pigeon123 pigeon123 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pigeon123.polki.pl

Cytat:
Napisał Pannaes Zobacz post
ja zawsze opdalam to forum w pracy
Ja tak samo! Dużo rzeczy można się dowiedzieć!

---
termosy cateringowe
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-08-2018, 14:46
Pannaes Pannaes jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Pannaes.polki.pl

Dla mnie poranna kawa to must have, bez niej o 11 bym znowu zasnął
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-08-2018, 22:53
perpetua88 perpetua88 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Hej!
Czas leci przez palce. Korzystamy z ostatnich dni wakacji. Moja siostra urodziła kilka dni temu córeczkę. Co u Was?

Justyna-jest już brama? Jak na urlopie? Byliśmy w Sielpi-w świętokrzyskim za Kielcami, niedaleko domu, ale fajnie Na góry niestety zbyt małe dzieci.

Beata- wyprawka szkolna gotowa?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-08-2018, 16:59
27otsifem's Avatar
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Witam.
U nas czas tak zasuwa ze szok. My juz po pierwszy zebraniu rady w szkole. Ostatnie dni to pomoc w organizacji dozynek tutaj. Patrycja gratulacje dla siostry. Jak dziecie i mama sie mają? Na brame czekamy jutro mam miec termin montaz. Urlop zlecial szybko i intensywnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-08-2018, 21:32
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Hej!

Beata-co u Ciebie?

Justyna- Kiedy dożynki? Jakieś atrakcje przewidziane? U nas we wrześniu w Muzeum Wsi jest Święto Chleba w tą niedzielę i się wybieramy. Siostra czuje się dobrze, Igusia też choć chuchro, 2700 g miała, choć urodzona o czasie. I brama stoi? Jaką wybrałaś? Zapisuję się na studia podyplomowe, czas ruszyć do przodu zawodowo. A Ty już przyzwyczaiłaś się do nowej pracy i dobrze się w niej już czujesz?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-08-2018, 10:17
27otsifem's Avatar
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Witam.
Swieto bylo w sobote Zoska zeszla z parkietu o godzinie 22:30 . Choc pogoda nie dopisala do konca to bylo fajnie dzieci mialy dmuchane zamki, wate cukrowa i malowanie twarzy. I wytanczyly sie przy okazji. Brama ma byc dopiero i drzwi wejsciowe prawie zamowione mam podoba mi sie wzor ale jemam odrobine inna stolarke okienna ciut inny odcien i sie waham. Teraz kopiemy i osadzamy krawzniki aby zrobic wjazd pod garaz. Bo moj kuzyn chce zalatwic kamien na wjazd okazyjnie i zal nie skorzystac. W pracy leci teraz goracy czas bedzie wyborów wiec roznymi czlek sie rzeczami zajmuje. Juz urlopy sie koncza to tez lepiej bo nie trzeba isc na zastępstwo. Czy sie przyzwyczaiłam raczej tak tylko ciągle w biegu teraz jeszcze szkola się zbliza to juz będzie sprint.
A jakie studia planujesz?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-09-2018, 23:18
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Hej!

Jak po rozpoczęciu roku? Ola poszła chętnie nawet, zmieniła się jej jedna pani i sala. Tylko Jaś nie mógł sobie miejsca znaleźć i ciągle wolał Olę i jej szukał zrozpaczony, że mu siostra zniknęła.

Justyna-zaczynam podyplomówkę z pedag przedszkolnej i wczesnoszkolnej. U Zosi w przedszkolu zmiany? Wjazd zrobiony?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-09-2018, 23:34
27otsifem's Avatar
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Witam.
I mamy wrzesień. U nas na polku burza mala aktualnie. My tez po rozpoczęciu. Zoska ok zobaczymy jak najblizsze dni beda wyglądac. U nas Zoska poszla do starszej grupy. Sala inna duzo większa. Mamy przedzzkole od 7 do 17 wiec tu tez zmiany. Dzis mialam tez od 7:30 do 15 kolezanki Zoski dwie wiec przesmak przedszkolnej zabawy byl. Jutro rano bedzie sprint to ja na 7:30 musze byc w pracy.
Co do budowy brama garazow zamontowana wjazd krawezniki prawie osadzone.
Patrycja to plany ogromne są. Jasiowi nie ma się co dziwic siostra byla teraz caly czas. A Ola odwazna i będzie ok.
Beata wszystko dobrze u Was?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania