Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-06-2018, 05:29
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Domyślnie Odp: Poranna kawa

Witam
Justyna bardzo ładna sumka się uzbierała Mi to po prostu tyle myśli kołacze w głowie aż człowiek później sam nie wie co ma robić ale czekam na rozwój sytuacji
U nas raz zimno raz gorąco Ja w sobotę przy układaniu drzewa na gwoździa nadepnełam i pojechaliśmy na pogotowie bo to zastrzyk na tężec brałam i antybiotyk dostałam ale już jest o wiele lepiej Męża całą noc głowa bolała i jeszcze od 6 rano teraz robią i niby narazie nie odczuwam tego ale zaraz pewnie już kawa mi zapachnie My jakoś ostatnio szybko śpimy ...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-06-2018, 11:54
perpetua88 perpetua88 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Hej!
Napisałam się wczoraj, wylogowało mnie i nie zdążyłam wysłać wiadomości.

Beata-trzymam kciuki, by spełniły się Twoje marzenia i to o czym myślisz się ziściło!

Justyna-już się przestawiłaś na tryb mamy pracującej? Weekendy masz wolne?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-06-2018, 20:13
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów

Witam Was.
Czas leci jak szalony. Jest poniedziałek a potem piątek. Przestawilam sie w miare choć chwili na odpoczynek taki spokojny brakuje. Duza wiedzę musze i chce przyswoic więc to tez zajmuje czasowo. A tu budowa, warzywniak, obiady i obowiazki domowe. A na dodatek jchodze od paru tyg od lekarza do lekarza z soba sama Mam wykonać badania genetyczne za 260 zl i sie zastanawiam czy je wykonac bo koszta nie male.
Beata swietlica szkolna zostala zasilona i to najwazniejsze. A dzieciaki fajnie sie bawily. Trzymam kciuki za realizację Twoich planów.
Patrycja tylko w tyg pracuje na szczescie weekendy wolne. A jakos sie staram radzic choc ciagle w biegu jestem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-2018, 05:28
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Hej Justyna a co się dzieje że do lekarza chodzisz ? Te wszystkie badania takie drogie :/ Jak weszłam ostatnio na tego gwożdzia to na pogotowiu przyjmował lekarz położnik :/ Dwóch lekarzy gin już u nas wprzychodni nie przyjmuje a zapisy dopiero na następny rok ! i teraz nie wiem tylko prywatni mi zostaje chodzić .
Patrycja jak tm Olcia ? Zadowolona że wakacje ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2018, 10:22
27otsifem's Avatar
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Witam.
Beata od paru tyg mam bol w stawie dloni, tak ze mam caly czas zdretwiale dwa palce. I robilam badania genetyczne w kierunki zwyrodnienia stawow. Moja Babxua i jej siostra chorowały na to. Tak sie leczy w PL mam skierowania do reumatologa na poczatek 2019 a ja konsultacji potrzebuje teraz. U Ciebie dzieciaki zadowolone ze wakacje? Bo Zoska nie bardzo szczesliwa z tego powodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-2018, 10:07
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Witam
Justyna okropnie jest z służbą zdrowia ale co poradzić żadnych zmian długo zapewne nie będzie
Dzieci zadowolone bo już niedługo przyjeżdzają ciocia z wujkiem i jeszcze spanie do późna ,swoboda ale tak tydzień,dwa to i zatęsknią za szkołą na pewno
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-06-2018, 11:41
perpetua88 perpetua88 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
perpetua88.polki.pl

Hej!

Justyna-a jak z opieką nad Zosią w wakacje? Do końca czerwca przedszkole działa? Terminy strasznie odległe, a prywatnie ceny kosmiczne. I jeszcze trafić na kompetentnego też nie łatwo. Bardzo Cię boli?

Beata-dzieci już w domu? Czy jeszcze chodzą do szkoły? Ola już liczy na paluszkach ile dni do końca, tym bardziej, że w niedzielę wyprawiamy jej urodziny-oczywiście motyw na torcie z bajko Dora poznaje świat A jak u Was jest z np. z rowerem? Kupujecie zazwyczaj neutralny kolor, by był najpierw dla Kuby potem dla Laury, czy typowo dla chłopca i dziewczynki? Kupiliśmy Oluście rower, mieliśmy dylemat nad kolorem, Ola chciała różowy róż, my próbowaliśmy ją namówić na czerwony, niebieski-cokolwiek co by się dało potem dla Jaśka-ale po wielkich łzach stanęło na tym różu, więc już Jasio nie pojeździ na nim za 3 lata.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-06-2018, 08:10
27otsifem's Avatar
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Witam. Ja jeszcze dzis w pracy a jutro wolne bo w przedszkolu wystep dzieci na zakonczenie roku. Jeszcze planuje dzis kosic trawe po poludniu. Jeszcze zakonczenie roku i zakup i pakowanie prezentow spadlo na mnie ale przynajmniej znalazłam chwilke na szycie z filcu.

Patrycja Przedszkole tylko do konca czerwca. Potem moja mama na wolne potem tata moj, tesciowa w domu narazie jest. Ola odlicza do wakacji mówisz a jakie plany macie? To u Was impreza sie szykuje, u nas urodziny w lipcu ale mloda moja nie chce urodzin na dzien dzisiejszy z kolezankami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-06-2018, 12:57
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Witam
Patrycja U nas dziś zakończenie roku Laura ma rower czerwony ,można powiedzieć bardziej chopięcy ale póki co jej to nie przeszkadza ale zobaczymy bo dopóki ktoś nie zwróci jej uwagi to się uda a tak to można i spreyem pomalować na inny kolor
Justyna to w wakacje też masz dobrze zorganizowane z opieką A którego Zosia ma urodziny ? Kuba też z lipca Zresztą okres wakacyjny to szał urodzinowy jest
Wczoraj przeszła u nas straszna burza aż drzewo z korzeniami wyrwało :/
dziś to zimnoo jakoś
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-06-2018, 11:36
slonecznamama slonecznamama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
slonecznamama.polki.pl

Mmm uwielbiam tą chwilę relaksu - a czas tak szybko ucieka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania