Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciało przyszłej matki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: ciało przyszłej matki

    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Ehh niestety mam to samo ;(( używałam w ciąży różnych "mazideł" i na prawdę kupę kasy na to wydałam a i tak mam rozstępy i popękane naczynka.
    No właśnie, a jak pytałam kilku moich koleżanek to one same oliwki stosowały i to jeszcze nieregularnie a wyglądają super. Mnie najbardziej martwi ten brzuch

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: ciało przyszłej matki

      Napisane przez myszkamoja Pokaż wiadomość
      staram się o dziecko. Czy już teraz mogę w jakiś sposób zacząć przygotowywać moje ciało na tą rewolucję?
      Przygotuj się psychicznie http://dumnamama.pl/ciala-kobiet-po-porodzie/

      Skomentuj


        #18
        Odp: ciało przyszłej matki

        Napisane przez zaneta-g Pokaż wiadomość
        U mnie to aż tak tragicznie nie wygląda . Nie ma co straszyć takimi zdjęciami :P Choć warto do takiego stanu skóry nie doprowadzić.

        Skomentuj


          #19
          Odp: ciało przyszłej matki

          mam koleżanki które nie widać że był w ciąży i bez problemu mogą nosić nawet skąpe bikini, nie ma co straszyć tylko o siebie dbać.

          Skomentuj


            #20
            Odp: ciało przyszłej matki

            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
            mam koleżanki które nie widać że był w ciąży i bez problemu mogą nosić nawet skąpe bikini, nie ma co straszyć tylko o siebie dbać.
            ja też znam takie osoby. Jedna nawet schudła więcej niż przed ciążą i prezentuje się super więc nie warto się przejmować, bo nigdy nie wiadomo jak będzie z nami.

            Skomentuj


              #21
              Odp: ciało przyszłej matki

              Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
              ja też znam takie osoby. Jedna nawet schudła więcej niż przed ciążą i prezentuje się super więc nie warto się przejmować, bo nigdy nie wiadomo jak będzie z nami.
              eh zazdroszczę takim osobą tak czy siak nie warto się w ciąz za bardzo objadać żeby później mieć mniej do zrzucania

              Skomentuj


                #22
                Odp: ciało przyszłej matki

                Ja na to nie zwracałam zupełnie uwagi. Jak na coś miałam ochotę to jadła. Oprócz tyłka to wróciłam do figury sprzed ciąży. Nawet nie musiałm zbytnio ćwiczyć. Taka moja uroda

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: ciało przyszłej matki

                  No to super, tylko Ci pozazdrościć Każda z nas zna najlepiej swoje ciało, ja wiedziałam że muszę uważać i na skórę i na zbyt dużo kilogramów

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: ciało przyszłej matki

                    Ja bardziej dbałam o celulit i rozstępy. Musiał z nimi walczyć, ale tak trochę przegrałam ta walkę. Ale teraz to już nic z tym nie poradę. Wiem, ze inne mają gorzej.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: ciało przyszłej matki

                      oj tak to pocieszające stwierdzenie że inni mają gorzej Najważniejsze żebyśmy same siebie akceptowały a jak już narzekamy to trzeba działać a nie marudzić ;p

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: ciało przyszłej matki

                        Ja miałam szczęście, po ciąży nie mam ani jednego rozstępu ani na piersiach, ani na brzuchu czy udach. Przez całą ciążę wcierałam w problematyczne miejsca kurację Sexi Mama od Bielendy, a teraz używam jeszcze oliwkę w żelu tej samej firmy i skóra jest w bardzo dobrej formie.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: ciało przyszłej matki

                          Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
                          Ja bardziej dbałam o celulit i rozstępy. Musiał z nimi walczyć, ale tak trochę przegrałam ta walkę. Ale teraz to już nic z tym nie poradę. Wiem, ze inne mają gorzej.
                          A próbowałaś może masaż bańką chińską? Moja znajoma chodziła do physio and therapy http://www.physioandtherapy.pl/ i była bardzo zadowolona. Wiadomo, pomarańczowa skórka nie zniknęła zupełnie, ale zmniejszyła się sporo. Widziałąm ją ostatnio w bikini i wyglądała pięknie trzymaj się, ćwicz i masuj. Wygląd owszem nie jest najważniejszy, ale pozwala nam czuć się szczęśliwszymi i atrakcyjniejszymi

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: ciało przyszłej matki

                            Rozstępy to zmora wielu kobiet - pojawiają się nie tylko po ciąży. Sama walczyłam i żadne kremy nic mi nie dawały. Zdecydowałam się na zabieg laserowego usuwania rozstępów w Vici Clinic w Krakowie. Jestem obecnie po dwóch zabiegach i widać znaczną poprawę. Warto poczytać o tym rozwiązaniu.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: ciało przyszłej matki

                              Dziewczyny możecie mi powiedzieć czy Wy równiez miałyście takie powiekszone węzły chłonne?
                              http://wezlychlonne.info.pl/

                              Nigdy nie miałam z tym problemu , jednak widzę, że w ciązy są o wiele wieksze i trochę mnie to niepokoi

                              Moja pani doktor mówi aby się nie stresować. Jednak sama już nie wiem co o tym myśleć.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X