Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fotografia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Fotografia

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    cudne ehh nio pięknie to wygląda - a ten Mały przystojniak jest Słodki bardzo i cudnie wygląda na łóżeczku piękna sesja i piękne zdjęcia - masz talent agibee
    Dziękuję Wczoraj nadzwigaliśmy się trochę ale było warto łózko do lekkich nie należy mąż wczoraj się śmiał, że nie wiedział na co się piszę...teraz robi za tragarza ;P



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Fotografia

      Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
      Dziękuję Wczoraj nadzwigaliśmy się trochę ale było warto łózko do lekkich nie należy mąż wczoraj się śmiał, że nie wiedział na co się piszę...teraz robi za tragarza ;P
      hehe w końcu na coś sie Mąż przydał żartuje oczywiście a łóżeczko solidnie wygląda i za pewno ciężkie jest, pewno wzbudzaliście lekką sensację chodząc z łóżeczkiem

      Skomentuj


        #18
        Odp: Fotografia

        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
        hehe w końcu na coś sie Mąż przydał żartuje oczywiście a łóżeczko solidnie wygląda i za pewno ciężkie jest, pewno wzbudzaliście lekką sensację chodząc z łóżeczkiem
        Bardziej wzbudzaliśmy uśmiech na twarzach...a już w ogóle jak mój Stasiu siedział w walizce i bawił się liśćmi



        Skomentuj


          #19
          Odp: Fotografia

          Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
          Bardziej wzbudzaliśmy uśmiech na twarzach...a już w ogóle jak mój Stasiu siedział w walizce i bawił się liśćmi
          to liczymy na małą fotorelacje agibee mam nadzieje, że pochwalisz się nam zdjęciami - czekamy z niecierpliwością

          Skomentuj


            #20
            Odp: Fotografia

            Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
            to liczymy na małą fotorelacje agibee mam nadzieje, że pochwalisz się nam zdjęciami - czekamy z niecierpliwością
            No dobra ;P Pomniejszę i wrzucam Czekam na szczere opinie co mogłabym poprawić... Co Wam się nie podoba itp.



            Skomentuj


              #21
              Odp: Fotografia

              Proszę bardzo proszę o szczere opinie. Interesuje mnie krytyka...
              Attached Files



              Skomentuj


                #22
                Odp: Fotografia

                Staś wygląda przepięknie - ehh a Majeczka gdzie? Agibee ja sie moge zdjeciami tylko i az zachwycac z mojej strony krytyki nie uslyszysz bo zdj są cudne i dziekujemy za fota

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Fotografia

                  Ojej prześliczne są te zdjęcia. Nie dość że widać profesjonalną rękę fotografa to jeszcze są super rekwizyty Ten żółty- miodowy kolor idealny do jesiennych sesji. Bardzo lubię ten kolor. Świetne zdjęcia

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Fotografia

                    A możecie zdradzić, gdzie wywołujecie odbitki cyfrowe? Przez dłuższy czas zlecałam takie usługi na allegro, ale jakoś nie jestem zadowolona z jakości :/

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Fotografia

                      Napisane przez avene Pokaż wiadomość
                      A możecie zdradzić, gdzie wywołujecie odbitki cyfrowe? Przez dłuższy czas zlecałam takie usługi na allegro, ale jakoś nie jestem zadowolona z jakości :/
                      ja odbitki cyfrowe wywołuje z FotoJokerze i zawsze byłam bardzo zadowolona - nawet nie wiedziałam ze przez allegro da sie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Fotografia

                        Napisane przez avene Pokaż wiadomość
                        A możecie zdradzić, gdzie wywołujecie odbitki cyfrowe? Przez dłuższy czas zlecałam takie usługi na allegro, ale jakoś nie jestem zadowolona z jakości :/
                        Ja polecam EmpikFoto ostatno wywoływałam fotki do albumu dziecka, jakoś moim zdaniem w porządku i często robią promocje. Miałam bardzo dużo zdjęć i skusiła mnie ich cena, po promocji wyszło chyba 29 gr za zdjęcie.

                        Fotojoker też ma ładne zdjęcia, tylko niestety cena była dużo wyższa.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Fotografia

                          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                          Ja polecam EmpikFoto ostatno wywoływałam fotki do albumu dziecka, jakoś moim zdaniem w porządku i często robią promocje. Miałam bardzo dużo zdjęć i skusiła mnie ich cena, po promocji wyszło chyba 29 gr za zdjęcie.

                          Fotojoker też ma ładne zdjęcia, tylko niestety cena była dużo wyższa.
                          rzeczywiscie w Fotojoker cena za odbitke wychodzi cos kolo 39 gr za sztuke z tego co pamietam

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Fotografia

                            Agibee- piękne zdjęcia Dzieci na takich zdjęciach wychodzą przesłodko ale i wiem że czasem długo długo trzeba nad tym spędzić czas aby wyszło tak dobrze Czasem się uda szybko ale czasem to dłużej schodzi
                            Żadnych słów krytyki odemnie nie usłyszysz

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Fotografia

                              Twoje zdjęcia nadały by się na konkurs. Ostatnio gdzieś na necie śmignęła mi informacja o konkursie fotograficznym na jesienne zdjęcia dzieci. Jak jeszcze coś znajdę to podeślę Ci linka

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Fotografia

                                Bobovita ma konkurs na jesienne zdjęcia ale trwa tylko do końca miesiąca. Ale zawsze możesz spróbować bo zdjęcia śliczne

                                https://www.bobovita.pl/home/klub/galeria

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X