Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile czasu starań o dzidziusia?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Witam,też jestem nowa na tym forum:-)
    Ja po odstawieniu tabletek(brałam jakieś 5-6 lat) czekałam na dzidziusia prawie 2 lata,ale za to nasza kruszynka ma już 7 tyg:-))

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Ja nie brałam tabletek i w ciąże zaszłam po 7 miesiącach

      Skomentuj


        #93
        dziewczyny nie straszcie mnie ze tyle bede musiala czekac.
        Za to Carin mnie troszke pocieszylas, bo ja tez mam cykle 28 dniowe i okres dostalam w 30 dniu, czyli z 2 dniowym opoznieniem. i trwal tyle co powinien.
        nie wiem co juz myslec.
        moze nie bede sie na nic nastawiac i nie bede robic testow tylko poczekam na nastepny raz, moze sie uda

        Skomentuj


          #94
          Do kasia1_1985
          Może zrób sobie badania prolaktyny jak się znowu nie uda(trzymam kciuki żeby się udało)-to jakoś tak jest ze jak coś nie tak z tą prolaktyną(nie pamiętam czy za wysoka czy niska)to jest trudniej zajść w ciąże-tak mi ginekolog powiedział.Kazał mi brać kwas foliowy,olej z wiesiołka w kapsułkach i jeszcze coś(znowu nie pamiętam) i po trzech miesiącach od wizyty dwie kreseczki na teście:-).A tak półtora roku stresowaliśmy się z mężem zamiast iść od razu do ginekologa

          Skomentuj


            #95
            To za duży poziom prolaktyny utrudnia zajście w ciąże, a to dodatkowo pomaga:
            *olej z wiesiołka na dobry śluz,
            *wit B6 + Magnez dla zdrowia ogólnego dodatkowo lepiej znosi się wszelkie skurcze mięśni (np. przed miesiączką),
            *tran z rekina (nie będziesz łapać wszelkiego rodzaju przeziębień, innymi słowy będziesz zdrowa jak ryba )
            *pamiętaj o regularnym odżywianiu (pij jogurt naturalny wzbogacony w wapń i jedz do 5 kostek ciemnej czekolady co poprawia humor, odmładza, a dzieci mam, które w czasie ciąży jadły czekoladę są bardziej aktywne!)
            *po seksie oprzyj nogi o ścianę tak aby całe nasienie mogło wpłynąć jak najgłębiej w Ciebie i tak chwilę poleż.

            Skomentuj


              #96
              dzieki za rady

              Skomentuj


                #97
                Trzeba sobie pomagać .

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  U nas udało się w czwartym cyklu starań
                  Kacperek ur. 22.03.2007 godz.22.50

                  Skomentuj


                    #99
                    u mnie byla dluuuga droga..3 lata staralismy sie o bobaska no i wreszcie sie udalojestem w ciazy


                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      U mnie różnie

                      Ola 3 miesiące. Z Malwinką bardzo długo ale może dlatego że miałam stresującą pracę i za bardzo chciałam (no i mam torbiele na jajnikach). Po jakichś 10 miesiącach oglądania 1 kraeski na teście dałam za wygraną, jedno dziecko w końcu mamy, jak Bóg da to będzie, jak nie trudno. Poszłam do lekarza i dostałam progesteron na wyleczenie jajaników. Progesteron tak działa że często się okres przesuwa. W pierwszym cyklu miałam 30 dni w drugim 31 a w trzecim jak było już ok 40 nie robiąc testu poszłam do lekarza i okazało się że jestem w ciąży . A torbiel jak siedział tak siedzi - możeby go wreszcie usunąć. Na wpadkę z trzecim raczej bym nie liczyła, ale i tak raczej nie planujemy.
                      Pozdrawiam wszystkie mamy te aktualne i te przyszłe.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        6 długich lat. Teraz córeczka ma 6 tygodni

                        Skomentuj


                          Po odstawieniu tabletek(brałam jakieś 5-6 lat) czekaliśmy prawie 2 lata.Teraz Zuzia zaczyna 3 miesiąc

                          Skomentuj


                            My kochalismy sie w 11 dniu cyklu bez zabezpieczenia i to wystarczylo

                            Skomentuj


                              no ja zaczęłam kolejny miesiąc starań. choć po kilku dniach zaczęły mnie boleć jajniki i odczuwam ból u dołu brzucha. no więc może jest jakaś nadzieja... a może to tylko zwykłe przewrażliwienie...
                              czekam jeszcze półtora tygodnia na termin miesiączki i zobaczymy.
                              trzymajcie kciuki

                              Skomentuj


                                Napisane przez kasia1_1985 Pokaż wiadomość
                                Hej dziewczyny
                                jestem nowa na tej stronie
                                mam pytanie po jakim czasie od odstawienia tabletek udalo wam sie zajsc w ciaze??
                                ja z moim mezem staramy sie od stycznia ale niestety znowu dostalam okres. jestem troszke smutna bo juz mi sie spoznial 2 dni i mialam nadzieje ze juz nam sie udalo. no ale coz
                                tylko zastanawia mnie ze jest mniej bolesny i mniej obfity
                                no nie wiem, ja juz tak bym chciala byc w ciazy a tu nic
                                moze to przez to ze bralam tabletki jakies 5 lat. hmmm nie wiem
                                piszcie jak to u was jest lub bylo
                                Witam, ja brałam tabletki przez rok, gdy zaczeliśmy planować dziecko odstawiłam je na 3 miesiące po tym czasie zaszłam w ciążę czyli 3 pełne cykle od odstawienia tabletek.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X