Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile czasu starań o dzidziusia?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Witam

    Witam wszystkich . My rowniez staramy sie o malenstwo 6 miesiecy ( mozna powiedziec , ze bardzo dlugich miesiecy ) . Ktos napisal , ze blokade mamy w glowie i pomalutku sie z tym zgadzam . Po 2 miesiacach zrobilismy szczegolowe badania - z ktorych wynika , ze wszystko z nami jest wporzadku . Moj lekarz powiedzial , ze mamy sie kochac i jeszcze raz kochac . I nie myslec o dzidzi tylko brac z tego przyjemnosc . . Czasami jest to trudne ( przestac myslec o dzidzi )

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      starajaca sie mama

      witam was wszystkich jestem nowa na forum i mam podobne poroblemy jak co droga kobieta piszaca tutaj,mam wspanialego narzeczonego mieszkamy ze soba od prawie roku i staramy sie o dzidziusia od czterech miesiecy bardzo chcemy miec potomka ale ja zaczynam sie martwic dlaczego nie mozemy,nigy nie zazywalam antykoncepcji zawsze idziemy do konca ostatnio czesto mam bole brzucha u dolu i klocie jajnikow i to mnie zastanawia.Wogole jestem po operacji dwa lata temu mialam usuwane torbiele z jajnikow i jestem pod stala opieka ginekologa ale zastanawiam sie czy przypadkiem przez ta operacje nie mam komplikacji.Jesli ktos moze niech odp na moje pytania.pozdrawiam

      Skomentuj


        #48
        My staramy się o drugie dziecko, ale jakoś nie wychodzi

        Skomentuj


          #49
          Ja sie strasznie stresowalam ze nie uda sie zajsc w ciaze,przez dziesiec dni dwa razy dziennie pracowalismy ciezkoi udalo sie za pierwszym razem az sie wierzyc nie chcialo hihi maz tylko teraz mi mowi ze musimy sie o drugie postarac bo starsznie napalona na niego bylam
          Wikunia 04.08.2008r

          Skomentuj


            #50
            hehe mój mówi mi ze skoro tak cudownie znosze ciaze i tak mi sie podoba ten stan to moze jak odstawie pierwsze dziecko od piersi to zaraz postaramy sie o drugie ... zwariowal chyba
            OLIWIER 16.12.2008

            Skomentuj


              #51
              No mezczyzni to wyobrazni nie maja niech se sami chodza 9 miesiecy jak bombki
              Wikunia 04.08.2008r

              Skomentuj


                #52
                a pozniej drugie tyle jak mleczarnie
                Wikunia 04.08.2008r

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Ja tam bardzo chcialam zajsc w ciaze, moze nawet bardziej niz miec samo dziecko - bylam ciekawa tego odmiennego stanu i nie narzekam, ale teraz to zechce sie nacieszyc SKUTKIEM bycia bombka - ta bombka to tak akurat pod/na choinke i ciekawe czy ta planowana mleczarnia okaze sie rentowna
                  OLIWIER 16.12.2008

                  Skomentuj


                    #54
                    my staramy sie prawie 4 miesiące i cisza... za tydzień mam dostac @ mam nadzieje że nie dostnę...

                    Skomentuj


                      #55
                      Witam jestem nowa na forum...Kasiulek78,rozumiem cie doskonale.ja rowniez mialam problemy z zajsciem w ciaze z tym ze ja mam jeden jajowod niedrozny.moje starania trwaly dosyc dlugo,pomogl mi moj gineki,przez badania usg stwierdzajace kiedy i na ktorej stronie jajeczkuje,zalezalo nam na lewym bo prawy mi nie dzialalprzestalam myslec o dziecku a noce z mezem znowu wydawaly mi sie najcudowniejsze,stalo sie........zaszlam w ciaze.wystarczylo sie troche wyciszyc i nie myslec wciaz o malej istotce a to przyjdzie na spokojnie samo...mozesz sprobowac jeszcze z ginkiem wyliczyc na podstawie usg kiedy zaczynaja ci sie dni plodne i wyliczyc kiedy najlepiej jest sprobowac.....ja tez tak probowalam i efekty sa..jestem w piatym miesiacu ciazy.trzymam kciuki za was.powodzenia.daj znac jak zaskoczy.
                      brzusi...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        ; ; ;

                        Skomentuj


                          #57
                          my ponad 2 lata, jak mi Pani dr powiedziała, że naturalnie to ja dzieci mieć nie będę i przedstawiłą "plan" leczenia, to za miesiąc byłam w ciąży i od 10 mies. mamy synka!!!

                          Skomentuj


                            #58
                            Jestem tu nowa, ale tak samo starania o maleństwo spędzały mi sen z powiek. Mam juz trzyletniego synka z którym zaszłam w ciąże bez problemów Jednak gdy zapraagneliśmy z mężem drugiego dzidziusia zaczął się nasz problem. Miesiące starań i nic W końcu wizyty u lekarza, branie clo, hsg i badania na hormony, no i winowajca znaleziony! za wysoki poziom prolaktyny. Zaczęło sie od brania bromergonu po którym nie mogłam funkcjonować a nie wspomne już o staraniu i braku ich skuteczności. wizyta u innego gina zakończyła się innymi tabletkami po których szło żyć normalnie i po 2 mies. była juz dzidzia w moim brzuszku

                            Skomentuj


                              #59
                              Witajcie.
                              Również jestem tutaj nowa, ale śmiało mogę stwierdzić że bardzo przypadł mi do gustu ten portalik dla młodej mamy:-)
                              Moje, nasze starania o dziecko zaczęły się ponad rok temu. Bardzo szybko doszło do zapłodnienia jak dla mnie było to małym szokiem że aż tak szybko nam się udało "zmajstrować" bobaska bo już za pierwszym razem:-)
                              To było cudowne 19tc...
                              Było, bo w trzy dni przed Wigilią (2007)dowiedziałam się że nasz synek nie żyje.
                              Szok, poród,pogrzeb mojego maleństwa.
                              Do dzisiaj nie wiem dlaczego serduszko przestało bić, być może powodem była w wada wrodzona maluszka rozstrzep wargi i podniebienia.
                              Nie mogę się do dzisiaj po tym wszystkim pozbierać. Boję się "zaplanować" ciążę, boję się znowu być w ciąży. Z drugiej strony tak bardzo chciałabym mieć dziecko że już warjuję, z zazdrością patrzę na kobiety które mają dzieci.
                              Na początku stycznia kochałam się z moim partnerem, "skończył" we mnie, ucieszyłam się...Czy jestem w ciąży? Chciałabym bardzo. Jednak za wcześnie na test, poczekam jeszcze troszkę...Chyba zaczniemy się starać już tak porządnie:-) Trzymajcie kciuki.
                              ...3miesiące staramy się o dziecko...

                              Skomentuj


                                #60
                                niemartw sie ja też tak miałam bo zbardzo chciałam a póżniej niewiadomo kiedy i test POZYTYWNY
                                Spełniona mamusiasynuś urodził sie 25.10.2006

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X