Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mrożenie warzyw

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: mrożenie warzyw

    Napisane przez metaapolis Pokaż wiadomość
    Według mnie mrożenie warzyw jest totalnie bez sensu, nie lepiej zdrowo się odżywiać ?
    A to mrożone warzywa nie są zdrowe? Zdrowsze są te napakowane chemią w supermarkecie? Mrożone warzywa zachowują swój smak i ja osobiście bardzo je lubię i sporo różnych warzyw mrożę.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: mrożenie warzyw

      Warzywa po zamrożeniu nie tracą swoich wartości odżywczych. Można więc śmiało przygotowywać sobie różne mieszanki, np. na zupy Na zimę moja zamrażarka zawsze pęka w szwach, a mam w niej nie tylko warzywa, ale także zioła mrożone starym sposobem, czyli w foremkach do lodu.

      Skomentuj


        #48
        Odp: mrożenie warzyw

        wiadomo, że świeże warzywa są najlepsze, ale ja również je mrożę, żeby mieć na zimę, bo nie wszystko można wtedy dostać. W tym roku mam więcej zamrożonych warzyw niż zazwyczaj ze względu na synka, mrożę mu warzywa, które mam ze sprawdzonych źródeł żeby mieć zdrowe na zimę do przygotowywania obiadków

        Skomentuj


          #49
          Odp: mrożenie warzyw

          my w tym roku mamy całą zamrażarkę wypełnioną mrożonymi warzywami z wiejskiego, przydomowego ogródka - marchewka czy buraczki i fasolka... synek ma teraz akurat rozszerzaną dietę, więc dla niego jak znalazł. Fakt, że trochę z tym było przygotowań, bo oczywiście każde warzywo trzeba było przed zamrożeniem zblanszować, ale warto

          Skomentuj


            #50
            Odp: mrożenie warzyw

            Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
            my w tym roku mamy całą zamrażarkę wypełnioną mrożonymi warzywami z wiejskiego, przydomowego ogródka - marchewka czy buraczki i fasolka... synek ma teraz akurat rozszerzaną dietę, więc dla niego jak znalazł. Fakt, że trochę z tym było przygotowań, bo oczywiście każde warzywo trzeba było przed zamrożeniem zblanszować, ale warto
            Świetna robota! Dziecko cały rok będzie mialo przysmaki! I to jakie zdrowe. A w nowym roku beda kolejne warzywa do mrozenia!

            Skomentuj

                   
            Working...
            X