Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mleko krowie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Mleko krowie

    Są reklamowane bo jest za wszytsko dobrze zapłacone. Ja tam tego nie kupuje, rodzice też nie powinni się sugerowac tylko tym co im sprzedają w tv, powinni używać mózgu i czytać co piszą na ulotkach w składzie, interesować siuę tym co jak się produkowane i z czego. Reklama zawsze jest pięknie oprawiona i ubarwiona jak we wszytskim

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Mleko krowie

      Zgadzam się z Marzeną - trzeba mieć swój rozum. Przecież reklamy w TV nie są neutralne i obiektywne tylko mają nas skłonić do zakupu - tutaj nasze dobro nie ma dla nikogo znaczenia tylko zysk!
      Kamienne podłogi, wykończenia i dekoracje na http://www.kamulec.pl/

      Skomentuj


        #33
        Odp: Mleko krowie

        Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
        Są reklamowane bo jest za wszytsko dobrze zapłacone. Ja tam tego nie kupuje, rodzice też nie powinni się sugerowac tylko tym co im sprzedają w tv, powinni używać mózgu i czytać co piszą na ulotkach w składzie, interesować siuę tym co jak się produkowane i z czego. Reklama zawsze jest pięknie oprawiona i ubarwiona jak we wszytskim
        tak to prawda reklamy są tak ładnie ubarwione że czasem rodzice ślepo na nie patrzą

        Skomentuj


          #34
          Odp: Mleko krowie

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          tak to prawda reklamy są tak ładnie ubarwione że czasem rodzice ślepo na nie patrzą
          nio tak niestety fakt jest, ja jakos mam z zwyczaju czytanie etykiet - ale to co jest w tych danonkach to napewno nei powinno byc dla dzieciaczkow

          Skomentuj


            #35
            Odp: Mleko krowie

            A czyste mleko kiedy planujecie zacząć podawać?

            Skomentuj


              #36
              Odp: Mleko krowie

              pradipznajoma pediatra mowila mi ze jako takich przeciwskazan wedlug dzisiejszych zalecen co do krowiego mleka nie ma -ale jesli juz chcemy podac to nam zalecila kozie i Zosia pije takie wlasnie

              Skomentuj


                #37
                Odp: Mleko krowie

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                nio tak niestety fakt jest, ja jakos mam z zwyczaju czytanie etykiet - ale to co jest w tych danonkach to napewno nei powinno byc dla dzieciaczkow
                o tak danonki tak się ładnie reklamują albo przesłodzone petitki lubisie
                Czasem rodzice tylko zobaczą "parówki dla dzieci" to biora nie czytając etykiet :/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Mleko krowie

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  pradipznajoma pediatra mowila mi ze jako takich przeciwskazan wedlug dzisiejszych zalecen co do krowiego mleka nie ma -ale jesli juz chcemy podac to nam zalecila kozie i Zosia pije takie wlasnie
                  Muszę się swojej pani doktor zapytać o to mleko chociaż ona jeszcze nigdy nic konkretnego mi nie doradziła :/ do tego wczoraj Kubę strasznie zsypało na pleckach a nic nowego nie dostał

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Mleko krowie

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                    Muszę się swojej pani doktor zapytać o to mleko chociaż ona jeszcze nigdy nic konkretnego mi nie doradziła :/ do tego wczoraj Kubę strasznie zsypało na pleckach a nic nowego nie dostał
                    a to nie może potówki z tych upałów a nie wysypka ?
                    A moją to po ugryzieniach owadów to puchnie zaraz w okolicach ugryzienia

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Mleko krowie

                      pradipsynek alergizuje na duza game produktow? moze rzeczywiscie potwka albo moze plyn zmienilas albo proszek do prania? moja Zosie odkupac owady kasace jak narazie omijaja

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Mleko krowie

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        a to nie może potówki z tych upałów a nie wysypka ?
                        A moją to po ugryzieniach owadów to puchnie zaraz w okolicach ugryzienia
                        Niestety to pokrzywka
                        Szczęście w nieszczęściu że Twoja mała puchnie tylko w miejscu ugryzienia bo szwagier jest uczulony na jad pszczoły i osy i zaczyna się dusić w przeciągu kilku minut...
                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        pradipsynek alergizuje na duza game produktow? moze rzeczywiscie potwka albo moze plyn zmienilas albo proszek do prania? moja Zosie odkupac owady kasace jak narazie omijaja
                        Powiem Ci że nie wiem i to mnie przeraża po jajku od razu wyskoczyły mu plamy ale np szpinak jadł już wiele razy a wczoraj też miał czerwone łapki i buźkę a z chemii nic nie zmieniałam więc to odpada.
                        A jak Zosia i truskawki?

                        Kurcze tak mnie głowa boli że wpuściłabym jeszcze Kubala do basenu jak wstanie ale chyba nie wyrobię na dworze :/

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Mleko krowie

                          to moja kuzynkajest uczuloa na pszczolki i osy nic przyjemnego i zaszczyki z adrenalina nosi wszedzie z soba, a Zosia o dziwo je truskawki i nic jej nie jest nie wiem jakim cudem ale juz ja nie uczula a w tamte lato tak, u nas tez myslalam dzis basenie al wietrzyk byl wec lezakowalysmy sie w cieniu, czytalysmy ksiazki i ukladalysmy puzzle

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Mleko krowie

                            nasz pediatra też zalecił aby nie podawać mleka krowiego do co najmniej 2 roku życia, a najlepiej do 3... Natomiast mm jak najbardziej i zamiennie nabiał: jogurt naturalny, kefir, maslanka, twaróg, serki typu bieluch, w niewielkich ilościach ser żółty

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Mleko krowie

                              Też słszałem, że do pewnego wieku lepiej wstrzymać się z podawaniem mleka krowiego. Jest wiele innych produktów mlecznych które można dawać.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Mleko krowie

                                Niestety ja to znam, sama mam alergię na sporo rzeczy i stosuję dietę dla alergików, mniej więcej taką http://www.zdrowyportal.pl/432/dieta-dla-alergikow/ i muszę mocno uważać, mleka też nie pijam...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X