Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co do uszka maluszka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co do uszka maluszka?

    ostatnio w Rossmanie wypatrzylam taka myjkę do uszka maluszka Olivo co Wy na to czy któraś z Was używała takiego czegoś do czyszczenia uszek maluszka?
  •    
       

    #2
    Odp: Co do uszka maluszka?

    Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
    ostatnio w Rossmanie wypatrzylam taka myjkę do uszka maluszka Olivo co Wy na to czy któraś z Was używała takiego czegoś do czyszczenia uszek maluszka?
    ja otrzymałam ta myjke w paczce z szpitala i powiem szczerze ze nigdy tego nie uzywałam - jakos mi nie po drodze jak czyszcze uszka dziewczyna

    Skomentuj


      #3
      Odp: Co do uszka maluszka?

      to chyba jakaś nowość Ja takiego czegoś jeszcze nie widziałam Już się niie rozglądam za takimi gadżetami A wiem że do uszka to najlepiej specjalny sprey stosować

      Skomentuj


        #4
        Odp: Co do uszka maluszka?

        lara Ja tez tego wcześniej nie widziałam dopiero teraz.
        a co do tego sprey to sie rozglądałam za nim ale z tego co wiem to dopiero dla rocznego dziecko ale nie wiem mak to jest

        Skomentuj


          #5
          Odp: Co do uszka maluszka?

          Teraz takie bajery dla dziecka można znaleźć że głowa mała Niektóre rzeczy praktyczne nie powiem ale ceny to już są przerażające Bardzo mi się podobał ten gadżet do jedzenia owoców przez taką siateczkę aby dziecko nie połknęło kawałka Szukałam po sklepach nie było a potem w necie znalazłam ale wtedy już córeczka już umiała sobie gryść i się obyło bez tego

          Skomentuj


            #6
            Odp: Co do uszka maluszka?

            Ja mam to do ssania Owocka całkiem fajny bajer nie powiem , ale właśnie interesuje mnie to uszko,bo normalnie czyszczenie uszu Laury to dla mnie zmora zawsze boje sie,ze zrobię jej krzywdę...

            Skomentuj


              #7
              Odp: Co do uszka maluszka?

              ja bym czegoś takiego nie używała, boję się coś wkładać do ucha a szczególnie takie specyfiki, także nie polecam, szczególnie jak malec zdrowy

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Co do uszka maluszka?

                Mi się wydaje, że warto taki temat zostawić zawodowcom... Jest to najlepsza możliwa metoda
                Veritas est adaequatio rei et intellectus.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X