Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Soczki marchwiowe dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Soczki marchwiowe dla dzieci

    My za dużo soków nie pijemy, córa woli wodę zwykłą, smakową albo zwykłą herbatę, z soków uwielbia tylko i wyłącznie pomarańczowy ROKO Fun, to jest połączenie marchew truskawka jabłko. Nie zawiera słodzików, białego cukru, konserwantów. Za to zawiera witaminy. Staramy się tak raz dziennie 150-200 ml soku podać. Zazwyczaj sama się o niego upomina

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Soczki marchwiowe dla dzieci

      Nie słyszałam o szkodliwości soku marchwiowego, ale ogólnie uważam, że powinno się dawać dziecku wodę do picia. Wiem jednak z własnego doświadczenia, że kiepsko to wychodzi w praktyce. Dlatego osobiście starałam się wybierać specjalne dla dzieci i jak najbardziej naturalne soki bobo frut różnego rodzaju. Sama piję tylko wodę i czasem jakieś herbaty. Mam nadzieje, że z wiekiem moje dzieci też się tak przyzwyczają.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Soczki marchwiowe dla dzieci

        Odradzam soczki typu Kubuś i wszystkie tym podobne wytwory. Najlepszy jest samodzielnie wyciskany sok. Jeśli już wybieram jakieś kupne to tylko te jednodniowe.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Soczki marchwiowe dla dzieci

          Te soczki zawierają dużo cukru, dlatego lepiej albo samemu wyciskać, albo przerzucić malucha na mineralną.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Soczki marchwiowe dla dzieci

            Moje dzieci też lubią kubusie te przecierowe, przychodzi taki okres , że pija niemal codziennie, potem znowu przerzucają się na inne

            Skomentuj

                   
            Working...
            X