Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Często odpoczywacie w ciągu dnia?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Często odpoczywacie w ciągu dnia?

    Często odpoczywacie w ciągu dnia? Ja mam czasem takie dni, że zdecydowanie szybciej się męczę i wtedy potrzebuję poleżeć, chociaż 15-20 minut na kanapie...
  •    
       

    #2
    Raczej nie odpoczywałam w ciągu dnia, ale teraz będąc na zwolnieniu i będąc dobry miesiąc przed porodem-częściej zalegam na kanapie z książką w rękuPotem nie będzie pewnie czasu na czytanie


    Skomentuj


      #3
      ja juz od dwoch miesiecy niemam na nic sily i co tylko zrobie to zaraz ide sobie usiasc i chwile posiedziec...ale to pewnie przez wage dobilam juz do 100,az sie boje myslec co bedzie dalej zostaly mi jeszcze trzy miesiace...
      Olunia 6 styczen 2009

      Skomentuj


        #4
        jestem w 8mc i pracuje jeszcze po 12h ale jak juz mam dzien wolny to leniuchuje strasznie

        Skomentuj


          #5
          Odpoczywajcie kochane ile tylko teraz możecie, bo jak się dzidziuś pojawi, to już nie da się specjalnie poleniuchować. I nie dajcie się przeganiać z ulubionej kanapy, albo fotela.
          Ale polecam też spacerki na świeżym powietrzu, tak dla zdrowia!

          Skomentuj


            #6
            To zalezy od dnia ale ogólnie około pół godziny to muszę poleżec dwa m-ce do porodu i lekarka kazała mi teraz dużo odpoczywac

            Skomentuj


              #7
              Ja przychodzę z pracy ok. 17 później robię obiadek i mam czas dla siebie...albo sobie ucinam drzemkę albo biorę relaksującą kąpiel
              pozdrawiam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja przeważnie po południu kładę sie z gazetka lub książką do łózka i daje trochę odpocząć noga bo przeważnie one mi dokuczają w ciągu dnia

                Skomentuj


                  #9
                  Staram się odpoczywać jak najczęściej Czasami to nie jest takie łatwe. Praca, obiad, pranie prasowanie, kolacja sen a czasami znajdę godzinkę na przespanie się po pracy. Zależy od dnia

                  Skomentuj


                    #10
                    ja juz urodzilam ale drogie mamy odpoczywajcie i czytajcie ile sie da bo pozniej nie bedzie czasu,ja na poczatke nawet sniadanie nie mialam czasu zjesc,pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez Anetka2803 Pokaż wiadomość
                      jestem w 8mc i pracuje jeszcze po 12h ale jak juz mam dzien wolny to leniuchuje strasznie
                      Ja pracowalam do 7 miesiaca.Jak tylko mialam L4 duzo odpoczywalam, czulam sie jak słonica ,a w koncu przytylam 20 kg
                      Bartuś 26.06.08
                      Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                      Skomentuj


                        #12
                        ja witam dopiero 12 tydzien alel przyznam szczerze ze stalam sie bardzooo leniwa.Mam nadzieje ze to ustapi,ale podejrzewam ze to moja wina z tym lenistwem.Caly czas chce mi sie spac. i mam pytanie czy to prawda ze jak mama sie denerwuje w ciazy to dziecko pozniej jest nerwowe?czy to nie jest przzypadkiem zabobon naszych babc?

                        Skomentuj


                          #13
                          W 1 ciąży odpoczywałam bo wiecznie źle się czułam. w 2 ciąży 2 tygodnie przed porodem latałam po sklepach, jechałam busem do miasta oddalonego o 70 km od mojego ale czułam się świetnie całą ciążę.
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Często odpoczywacie w ciągu dnia?

                            mi się zdarzało odpoczywać w dzień, a jak szłam na spacery to widziałam że robiąc te same trasy co zawsze to byłam zmęczona w poszczególnych miejscach.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X