Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej. Moje słoneczko śpi ale pewnie zaraz wstanie bo tak zawsze jest jak zasiadam za kompa. Ja spędziłam naprawdę bardzo miły weekend w towarzystwie mojego kochanego męża. Co prawda siedzieliśmy w domu ale było super. Od dawna nie czułam się tak dobrze.
    Jutro jedziemy z Nikolą na rehabilitacje mam nadzieje że już ostatni raz.
    POgoda u nas piękna chyba wiosna w końcu do nas przyszła. A jak tam wasze samopoczucie na początku tygodnia?
    ewpaw a może to potówka?
    NIKOLKA-30.08.2008

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez vikka_ Pokaż wiadomość
      ewpaw a może to potówka?
      Też właśnie się nad tym zastanawiałam, choć potówki chyba inaczej wyglądają, to są takie czerwone plamy, czasem są suche

      U mnie dzis nastrój też świetny, pewnie przez to słoneczko, mam nadzieję, że już nie będzie zimy, uwielbiam wiosne i lato

      Przerobiłam Agatce wózek na spacerówkę i jest zachwycona

      Skomentuj


        Czesc mamuski
        U nas tez mily weekend, duzo spacerowalismy, bo pogoda jest swietna. tez juz uzywamy spacerowki, maly przewaznie spi na spacerku, wiec jest narazie w pozycji lezacej
        Ewpaw moze rzeczywiscie to potowki, moj maly tez mial taka wysypke, tylko, ze na karku i troszke na plecach. Nie powinno sie ich niczym smarowac, ja nie wiedzialam wiec nawilzalam jedynie i nie chcialo zejsc.Zrobilam mu kompiel w maczce ziemniaczanej. Zagotowalam na pol litra, wyszedl taki kisiel i dolalam do kompieli. Zeszlo po dwoch dniach. Moze sprobuj. Wiem, ze mozna tez na wysypke kupic w aptece nadmanganian potasu, tez jest na wysypki i rowniez dodac do kompieli mala ilosc tych krysztalkow. Ale najpierw sprobuj z ta maka. Ona jest dobra nawet na wysypki, ktore pojawiaja sie w wyniku alergi.Mam nadzieje, ze pomoze.
        Vikkatez mam nadzieje, ze to Wasza ostatnia rehabilitacja i wszystko bedzie dobrze. Ale z drugiej strony masz motywacje, zeby cwiczyc z coreczka. Tez bym chciala z moim malym troszke sie po rosciagac, ale nie zawsze mam na to czas. Takie masaze przeciez stymuluja rozwoj dziecka.
        Pozdrawiam Was serdecznie i slonecznego dzionka zycze
        FRANEK 16.08.2008

        Skomentuj


          Witam. Moja Julka urodziła się 9.05.2008 r. ma już 4 ząbki, a w trakcie ferii zaczęła sama chodzić. Wychodzi jej to trochę nieporadnie, ale raadzi sobie jak może. Gorzej było jak w sobotę 28.02.2009 r. ubrałam jej pierwszy raz buciki wtedy nastąpiło ogromne zdziwienie i zaczynamy naukę chodzenia od nowa.

          Skomentuj


            Czesc mamcie
            Ja wlasnie wczoraj wrocilam z gor,zagladam dzisiaj na forum a tu straszne pustki.Szkoda ze gdzies wszystkie zniknelyscie bo dzis wieczorem nie mam dostepu do kompa

            Skomentuj


              angelanina: Angelika 28 Jakub 16.02.2008 Szkocja-Dundee

              Skomentuj


                Rataj- dzięki za rady w sprawie ząbków.Na pewno wykorzystam.Na razie widzę, że największą ulgę przynoszą Kubie marchewka i jabłko, miętosi i miętosi je w buzi.Dzisiaj miał trochę problemów z zasypianiem, ale na szczęście pomogła mu herbatka z melisą.
                Co do weekendu, to zwykle w soboty robiłam w domu porządki, ale to był wtedy jak pracowałam.Teraz staram się porządki zrobić w piątek, żeby w weekend móc jak najwięcej czasu spędzić razem z mężem i synkiem...Dziś poniedziałek, więc...byle do kolejnego weekendu
                Podobno jaki poniedziałek taki cały tydzień...Życzę Wam drogie Mamusie i Waszym Skarbom milusiego i słonecznego tygodnia.Pozdrawiam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  I jeszcze zapomniałam napisać...
                  Ten kisielek z mąki ziemniaczanej to krochmal i ona ma działanie wysuszające i tak jak Rataj napisała może pomóc na krosteczki Twojego Ewpaw Dzieciątka. Gdzieś przeczytałam, że jeszcze lepiej po prostu do wanny dodać dwie łyżki mąki ziemniaczanej.A co do nadmanganianu potasu trzeba z nim ostrożnie i właściwie tylko w ostateczności bo podobno niszczy te dobre i te złe bakterie...
                  Ewpaw życzę powodzenia w walce z krosteczkami.

                  Skomentuj


                    witam wszystkie mamusie
                    bardzo mi się podoba Wasze forum
                    mam nadzieję że będę miała czas częściej tutaj zaglądać i coś popisać
                    Dawid 06.03.1995
                    Julia 18.05.2004
                    Adaś 30.06.2008



                    http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                    Skomentuj


                      Witam jest tu ktos?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witam
                        ja jestem
                        właśnie zajrzałam tutaj i bardzo mi się spodobało
                        Dawid 06.03.1995
                        Julia 18.05.2004
                        Adaś 30.06.2008



                        http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                        Skomentuj


                          witam jakie masz duże dziecko ile ma?

                          Skomentuj


                            hmmm...mam trójkę dzieci
                            najstarszy jest Dawid- 14 lat,potem Julia -5lat i nasza najsłodsza wpadziocha Adaś 8 mies.
                            Dawid 06.03.1995
                            Julia 18.05.2004
                            Adaś 30.06.2008



                            http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                            Skomentuj


                              Kubuś to twoje pierwsze dziecko ?
                              Dawid 06.03.1995
                              Julia 18.05.2004
                              Adaś 30.06.2008



                              http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                              Skomentuj


                                tak,to ty doswiadczona już jestes

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X