Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

    -, Bo uważam się za świadomego rodzica i wiem, że kosmetyki dla dziecka powinny być dobrze dobrane i odpowiednie do skóry i jej wrażliwości.

    -, Bo lubimy bawić się i uczyć wszędzie. W kąpieli też można wiele się nauczyć i zdobyć wiedzę chociażby poznając literki z naklejek firmowych danych produktów kosmetycznych-, więc Wasze produkty kosmetyczne mogą odegrać w rozwoju mojego dziecka bardzo ważną rolę. A ja na to daje pełne przyzwolenie, bo chcę, aby moje dziecko rozwijało się i poznawało świat wieloma zmysłami, a przy okazji jego wrażliwość na zapach i dotyk nie będzie jednostronny.

    -, Bo gdzie ja mam szukać w środku zimy fajnych i miłych dla nosa dziecka zapachów?? Oczywiście, że Wasze produkty przyjdą mi z pomocą-więc przybywajcie…

    -, Bo będzie mi pewnie łatwiej z Wami niż bez Was utrzymać odpowiednio poziom nauki higieny i ochrony skóry u dziecka. Synek jest dzieckiem bardzo ruchliwym, wręcz nadpobudliwym, a więc zużywa codziennie mase energii, a także brudzi się niemiłosiernie, a ja później muszę walczyć w kąpieli z brudnym rączkami, nóżkami i nosem!! Dając mu nowy produkt kosmetyczny może chodź na moment poprawi się jego koncentracja i skupienie, gdy będzie przebywał w kąpieli lub podczas codziennych rytuałów. Taka nasza mała psychoterapia kosmetyczna i dotykowa!

    - Względy ekonomiczne niestety, ale też mają znaczenie. Obecnie nie jestem wstanie kupować synkowi żadnych nowych produktów kosmetycznych z racji kryzysu finansowego, jaki dopadł moją rodzinę.

    -Będę Waszymi kosmetykami zabijać nudę w kąpieli oraz uczyć syna higieny i dbać o jego skórę, mam nadzieje, że z pozytywnym skutkiem.

    - Lubię nowe wyzwania i otwarta jestem na testowanie nowych produktów. Pozwala mi to przed wszystkim na poznanie i rozwijanie się - wówczas mam swoje własne wyrobione zdanie na temat danego produktu, chodź w tym przypadku testowanie pozostawię synowi – jak nam się uda ,będzie to jego debiut w roli testera !!!

    - poprzez udział w testowaniu będę miała możliwość przyjrzenia się reakcjom mojego synka na różne doznania dotykowe. A przy okazji będziemy pogłębiać naszą naukę dotyczącą samodzielnej higieny i dbałości o skórę. Pozostaje mi tylko obserwować, uczyć się i świetnie bawić…z Wami..

    Mam nadzieje, że Was przekonałam…a swojemu synkowi trochę luksusu zafundowałam.!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

      Jestem odpowiednią osobą do testowania kosmetyków OILLAN ponieważ mam córeczkę, która również z uśmiechem na ustach będzie testować te kosmetyki. Jak każdy chce mieć idealną skórę a ja chcę móc cieszyć się szczęściem mojego dziecka. Chcę mieć pewność, że nie będzie miała żadnych problemów związanych z podrażnieniem skóry. Kolejnym argumentem jest moja subiektywna opinia, jak podejrzewam cenna dla Państwa firmy. Swoją drogą byłoby nam niezmiernie miło otrzymać taki zestaw kosmetyków.

      Skomentuj


        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

        Witam uwazam,ze jestem odpowiednią osobą do testowanie kosmetyków Oillan Baby poniewaz mój synek dopiero przyjdzie na świat,a j jego mama bede z ogromna wrazliwoscia starała sie zapewnic mu komfort od jego pierwszych dni :
        )))

        Skomentuj


          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

          Ponieważ ich nie znamy a bardzo kąpać się kochamy.
          Suchą skórę mój synek ma- tak jak ja.
          Po kąpieli nawilżyć się trzeba, do tego świetnego balsamu potrzeba.
          Jeżeli prawdę na etykietach piszecie -moje dziecko będzie najszczęśliwsze na świecie i już na zawsze wierni Oillan`owi zostaniemy jeżeli go pomyślnie przetestujemy

          Skomentuj


            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

            Myślę, że to moja Lenka powinna testować kosmetyki Oillan Baby ponieważ walczymy z wysypką na rączkach, buzi i nóżkach. Niestety nic nie pomaga a tych kosmetyków jeszcze nie próbowaliśmy,opinie są bardzo dobre więc chyba czas najwyższy aby wpadły w nasze rączki

            Skomentuj


              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

              Witam, jestem mamą wspaniałego chłopczyka. Synek ma 5 lat i jest wesołym, pogodnym maluchem. Od małego mamy problemy ze skórą, jest sucha, wrażliwa, atopowa. Przez te 5 lat zrozumiałam, że nie ma cudownego środka na to by skóra była miękka, nawilżona i miła w dotyku, jedynym i skutecznym leczeniem jest stałe, regularne nawilżanie i natłuszczanie dobrymi, odpowiednimi dla dziecka kosmetykami. Bardzo chcielibyśmy spróbować kosmetyków z serii Oillan bo wiele dobrego słyszałam o tych produktach, ponadto dobry!!! krem, płyn, balsam daje skórze synka ulgę i lepszy komfort życia!
              Pozdrawiamy

              Skomentuj


                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                Moja Ola jest otwarta na wszelkie propozycje kosmetyczno-kąpielowe .Oillan Baby jeszcze nie gościł w naszej łazience i bardzo chętnie umyjemy nim włoski i zrobimy pianę.Ola uwielbia się kąpać w pachnącej pianie i myślę ze jest doskonala testerką i nawet potrafi wyrazić opinię.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                  Jestem odpowiednią osobą do testowania kosmetyków, ponieważ jest to marka nieznana mi do tej pory. Nie mam pozytywnych doświadczeń, gdyż mój Synek ma dopiero 7 miesięcy, a ja wciąż borykam się z suchą skórą u dziecka. Wszyscy w około mają podobne problemy ze swoimi dziećmi, problem jest poważny a rozwiązań niestety niewiele. Pocztą pantoflową słyszę o jakiś nowinkach, ale zanim coś polecę to wolę mieć pewność, że polecam coś co jest warte polecenia, stąd jeśli produkty mogą pomóc mi i moim najbliższym chętnie je przetestuje mając nadzieję, że rozwiążą mój problem a także moich przyjaciół i ich dzieci.

                  Skomentuj


                    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                    ODkad moja corcia skonczyla 4 miesiace, zaczely pojawiac sie wielkie, czerwone, suche i swędzące plamy na jej skorce. Chodzilismy do wielu roznych specjalistow, dermatologow i alergologow. Nikt nie mogl jednonacznie okreslic co sie dzieje z moim dzieckiem A tymczasem, skorka bardzo swedziala i piekla corcie. Dostawalismy mnoswto roznych lekarstw, ktore dzialaly jedynie tymczasowo. Potem problem znowu sie pojawial Wykupilismy chyba wszystkie jakie byly dostepne emolienty w aptkecha, celem ukojenia nieznosnego swadu. Niestety nie zdalo to zadnego rezultatu. Corcia w chwili obecnej ma 4 latka, pani alergolog (nowa pani doktor) jednoznacznie stwierdzila ze to AZS. Dala nam liste co i jak mamy robic. Robimy wszystko wedlug jej wskazowek, ale niestety nie widac za bardzo poprawy Czasem jest mniej plamek, czasem jest wiecej, ale cly czas sa. Corcia strasznie sie drapie i kiedy smaruje ja jakims specyfikiem, mowi, ze ja boli i piecze skora kiedy widze, ze strasznie ja swedzi i nie daje rady z drapaniem(szczegolnie w nocy przez sen), podaje jej kropelki przeciw swedzeniu, aby chociaz w nocy odpoczela i sie wyspala... Chcialabym przetestowac z corcia ten krem. Chcialabym choc troche zniwelowac swedzenie, ktore widze ze niesamowicie meczy corcie. Chcialabym, aby nie musiec podawac jej tych kropelek, bo ktoregos dnia przestana w koncu dzialac... Jeszcze nie probowalismy kosmetykow Oillan Baby,ale jesliby choc troche zniweluja uporczywe swedzenie, jestem gotowa zakupic cala game z serii.

                    Skomentuj


                      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                      Jestem mamą ślicznej siedmiomiesięcznej córeczki, która od urodzenia choruje na skazę białkową i atopowe zapalenie skóry. Z tego powodu cały czas poszukuję na rynku kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji, które pomogłyby deikatnej i wrażliwej skórze mojego dziecka.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                        Myślę, że wraz z moim 2 letnim synkiem w sam raz nadajemy się do testowania produktow oillan baby, gdyż lubimy nowości, staramy się dobrac jak najlepsze produkty dla jego delikatnej skóry. Akceptujemy wszystkie firmy, lecz jeszcze nie wybraliśmy najlepszego produktu, który towarzyszyłby nam na stałe w kąpieli. Może akurat ten trafi mojemu synkowi najbardziej do gustu i nie bedzie chcial sie z nim rozstac

                        Skomentuj


                          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                          BARDZO CHĘTNIE PRZZETESTUJMY KOSMETYKI OILAN PONIEWAŻ UFAM MARCE OCEANIK OD 5 LAT , GDY MOJA CÓRKAURODZIŁA SIE I OKAZAŁO SIE ŻE MA AZS.OD TEGO MOMENTU REGULARNIE KUPUJĘ KOSMETYKI OILAN.TERAZ MAMY WIĘKSZE ZAPOTRZEBOWANIE NA MARKĘ OILAN PONIEWAŻ MÓJ MAŁY SYNEK RÓWNIEZ MA SUCHĄ SKÓRE DLATEGO TEŻ LICZE ŻE ZAKWALIFIKUJEMY SIĘ DO TESTU NASZEJ ULUBIONEJ MARKI KOSMETYKÓW

                          Skomentuj


                            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                            Chciałabym przetestowac kosmetyki Oillan Baby poniewaz choc mój synek nie ma skłonnosci do czestych podraznien to nie znaczy ze nie moze uzywac tego typu kosmetyków. Jego skóra jest delikatna i wymaga znacznie wiekszej uwagi niz np moja wiec delikatne i bezpieczne kosmetyki sa dla niego tylko dobroczynne poniewaz pozwalaja by podraznienia sie nie pojawialy a on sam mógł sie rozwijac z uśmiechem na ustach i śliczna gładka i bez podraznien skóra

                            Skomentuj


                              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                              Dlaczego ja?
                              Jestem dobrym "materiałem" na testerką , ponieważ jestem mamą dwójki dzieciaczków w różnym wieku
                              Synek - większy wrażliwiec ! A większy - bo już 3 letni. Musimy szczególnie uważać przy doborze kosmetyków dla niego ; zaraz witamy się z reakcją alergiczną , a bywało , że i nawet z choróbskiem! Może Oillan Baby nas poratuje ?
                              Córcia - pierwsze 9 miesięcy życia wszystko było idealne. Żadnych reakcji alergicznych , żadnych wyprysków , krostek , a nawet żadnych chorób.. Po 9 miesiącu życia się zaczęło! Krosty wypryski czerowne poliki.. Do koloru do wyboru . RATUJCIE !!

                              Skomentuj


                                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                                Moja córeczka ma półtora roczku. Próbowałyśmy wiele kosmetyków pielęgnacyjnych ale jak dotąd nie znalazłam odpowiedniego, który spełniłby potrzeby wrażlwej i delikatne skóry dziecka a jednocześnie dobrze sie wchłaniał, nawilżał i nie pozostawiał warstwy "filmu" na skórze. Zależy mi na firmie która spełniałaby potzreby wymagającej skóry mojego maluszka, firmy oillan jak dotąd nie testowałam, jeśli się sprawdzi na pewno będziemy oddanymi klientkami w przyszłości.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X