Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdy dzieci pójdą spać

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gdy dzieci pójdą spać

    Hej hej ,
    pomyślałam ,że może założyć wątek gdzie będziemy pisać o swoich sprawach ale uwaga BEZ DZIECI(ani słowa , nawet malutkiego)
    Tylko my Mamy i nikt więcej , co Wy na to??
    Większość się zna wiec nie sądzę abyśmy musiały się przedstawiać
    Amelia 12.03.08
  •    
       

    #2
    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
    Hej hej ,
    pomyślałam ,że może założyć wątek gdzie będziemy pisać o swoich sprawach ale uwaga BEZ DZIECI(ani słowa , nawet malutkiego)
    Tylko my Mamy i nikt więcej , co Wy na to??
    Większość się zna wiec nie sądzę abyśmy musiały się przedstawiać
    Ja jestem za taki wątkiem

    Skomentuj


      #3
      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

      Colorcia swietny pomysl
      Mam nadzieje ze umiemy jeszcze prowadzic rozmowe nie wtracajac w nia dziecka...to wbrew pozorom wcale nie jest takie latwe ...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

        Świetny pomysł Ja wpadłam tylko na chwilkę bo zaraz uciekam na spacerek, wiadomo z kim

        Dotka przygotowujesz się już do wyjazdu??

        Marzena a Ciebie to już wieki nie widziałam na forum

        A tak poza tym to ja już świętami żyję i jak co roku zaczynam panikować, że się nie wyrobię z wszystkim
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          #5
          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          Świetny pomysł Ja wpadłam tylko na chwilkę bo zaraz uciekam na spacerek, wiadomo z kim

          Dotka przygotowujesz się już do wyjazdu??

          Marzena a Ciebie to już wieki nie widziałam na forum

          A tak poza tym to ja już świętami żyję i jak co roku zaczynam panikować, że się nie wyrobię z wszystkim
          Marzenka się chowa przed nami
          Tree wiesz kurcze do świąt praktycznie miesiąc a ja zero pomyslu na prezenty.Ale Tacie chyba kupie św.Krzysztofa do auta bo niema , a mamie?hmmm rok temu wywołałam zdjęcia nas(moje rodzensto i ja) z dziecinsta kiedy bylismy mali.Ale niemam ramek wiec moze kupie ladne ramki co??Jak myslisz??
          Niby mnie z Tomkiem nic nie łączy , a to typ mezczyzny ktory nie lubi prezentow , to moze malutki slonik na szczescie taki do portfela?
          Ratujcie
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #6
            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

            Marzena witaj kobieto, nie ukrywaj sie przed nami!


            Ja dziś pól dnia w galeriach spędziłam w poszukiwaniu fajnej bluzki.
            Idę dziś na disco do knajpy, mój kierownik odchodzi i robi pożegnanie.
            A że ja zawsze dżinsy i bluza to stwierdziłam że nie wypada i trza cos kupic.
            Kupiłam bluzke , i na to sweterek, no i cień do powiek bo chocbym się chciała umalowac to nie mam czym. kurna trochę się zaniedbałam ostatnio i musze to zmienić.
            I cholera 6 tygodni siedzenia w chacie zaowocowało tym że mi dzis w pracy powiedzieli że przytyłam
            może dzis wytelepię na parkiecie troche tłuszczu

            Iza ja nie wiem co bys mogła kupić Tomkowi - i napiszę, na razie pomysłu brak.
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

              Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
              Colorcia swietny pomysl
              Mam nadzieje ze umiemy jeszcze prowadzic rozmowe nie wtracajac w nia dziecka...to wbrew pozorom wcale nie jest takie latwe ...
              Moze trzeba sprobowac .Color pomysł super .

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                My właśnie wróciliśmy ze spaceru. Ależ fajny ciepły wieczór, zaraz się wezmę za odkurzanie i chatka wysprzątana.

                Pinky
                ależ Ci zazdroszczę tego disco !!!! My dzisiaj 'sami wiecie z kim' (hehe bedziemy jak w Harrym Poterze pisać "ten którego imienia nie wolno wymawiać", albo "sam wiesz kto" ) sami siedźmy, teście sobie sypielnię robią, meble im przywiźli i mąż od samego rano tam pomaga skręcać te meble, a my się nudzimy.
                Zresztą ja nawet nie pamiętam jak to jest wyjść gdzieś sama.

                I jak tam ten Twój sylwester ? jedziesz do tego Wiednia ?? (czy Pragi bo już zapomniałam)

                Colorka słonik fajny pomysł, sama kiedyś takiego dostałam, małego, metalowego do dzisiaj między bilonem się pałęta
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                  Tree wlasnie prasowanie koncze i torbe pakuje
                  Kurka zalogowac sie caly dzien nie moge,nie wiem co jest z tym kompem.
                  Co do swiat to my pewnie pojedziemy za granice wiec nie bede musiala stac w kuchni...
                  Pinki ja sie wlasnie zalamalam bo wyciagnelam dzinsy kupione ubieglej zimy i sa dobre,tak jak w zeszlym roku.To znaczy ze moj tylek nic sie nie zmienil mimo dietetycznych budyni po ktorych baki strzelasz jak siarka i jedzenia 3 malych posilkow dziennie...
                  Jutro z Frosia winko wypijemy,w moim regionie Beaujolais oddano wczoraj do sprzedazy nowy tegoroczny "zbior",wzielam dla frosi butelke

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                    Docia ależ Wam zazdroszczę... ucałuj i uściskaj to dziewczę ode mnie
                    Miłego spotkanka Wam życzę. Na długo jedziesz ??

                    My na Wigilię pewnie do teściów pojedziemy, mimo,że jest tam bardzo miło to chyba bym chciała w końcu posiedzieć w domu i postać przy swoich garach
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                      O widzę ,że wątek się rozkręca

                      My jutro jedziemy do rodziny na wieś , jak się ciesze kury , krowy , itp
                      Pinki zabierz mnie ze sobą, czy Wy wiecie że ja jeszcze na ani jednym dance nie byłam
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                        Bardzo fajny wąteczek przyłączam się.
                        Wiecie co, jeszcze do niedawna, jak byłam młodsza i mniej zajęta wiadomo kim, wcale nie kręciło mnie takie chodzenie na disco/ Ale, oczywiscie, jak teraz nie mam kiedy i nie mam jak i chyba nie z kim nawet, to tak bym poszalała

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                          Napisane przez irasikorska Pokaż wiadomość
                          Bardzo fajny wąteczek przyłączam się.
                          Wiecie co, jeszcze do niedawna, jak byłam młodsza i mniej zajęta wiadomo kim, wcale nie kręciło mnie takie chodzenie na disco/ Ale, oczywiscie, jak teraz nie mam kiedy i nie mam jak i chyba nie z kim nawet, to tak bym poszalała
                          Witamy ,
                          hehe ale to chyba często przypadek gdy się nie może iść to się chce iść i na odwrót

                          Hehe -wiadomo z kim
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                            A ja tesknię za czasami jak w każdą sobotę szalałam na disco z kolezankami ach...co to byly za czasy.Bez obowiazkow ,beztrosko lecialo zycie a teraz...szkoda gadac.
                            Dziewczyny a myślicie czasem o swoich byłych? Mnie czasem nachodza takie myśli,moze ze mna jest coś nie tak?


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                              Ja pojechałabym sobie gdzies tylko z mezem na pare dni wyspałabym sie , pochodziła na spacer tylko ja i on romantyczne dni jak za czasow panienskich dlugie rozmowy i romantyczne wieczory ..ha ha ha

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X