Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie zwierzątko dla alergika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakie zwierzątko dla alergika

    Jakie zwierzątko nie spowoduje problemów u dziecka alergika. Poradzice mi proszę !
    Last edited by elasalata; 26-04-2014, 07:54.
  •    
       

    #2
    Odp: Jakie zwierzątko dla alergika

    Też się tym interesowałam i na pewno u dzieci alergii nie wywołuje pies rasy JACK RUSSELL TERRIER, oczywiście krótkowłosy. Ale taki piesek to spory wydatek, upewnij się, czy na pewno dziecko ma alergię na sierść, bo ja założyłam to przez ciągły katar u syna, a okazało się, że łapał łatwo przeziębienie. I wystarczyło, że podałam mu ecomer (tran dla dzieci) i cała ''alergia'' minęła jak ręką odjął. A pieniędzy też trochę zaoszczędziłam, bo zamiast 2 tys. na antyalergicznego pieska, mam cudownego kundelka, który wygląda lepiej niż rasowe ( mieszanka setera irlandzkiego z bokserem) Cudo.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakie zwierzątko dla alergika

      a moze na początek jakas rybka? U mnie sprawdzila sie doskonale

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jakie zwierzątko dla alergika

        Napisane przez bogunia_mama Pokaż wiadomość
        a moze na początek jakas rybka? U mnie sprawdzila sie doskonale
        u mojej bratowej dzieciaków alergików na sierść też super sprawdzają sie rybki - ostatnio jakoś mniej popularne - ale jest taki wybór pięknych rybek w sklepach - tutaj też jest artykuł o zwierzątkach dla alergików może bedzie pomocny http://babyonline.pl/jakie-zwierze-d...4381,r1p1.html

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jakie zwierzątko dla alergika

          no niestety, chyba tylko rybki ;p ale polecam też patyczaki, albo na przykład gady, czyli wszystko co nie ma sierści, żółwia lubił mój synek

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakie zwierzątko dla alergika

            Rybki jak najbardziej

            Skomentuj

                   
            Working...
            X