Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na ferie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

    Ja w tym roku będę wyjeżdżac w styczniu lub w lutym wszystko zależy od urlopu . W tym roku bardzo chciałabym pojechać do Terma Bania bo sporo osób poleca to miejsce. Bardzo uważnie prześledziłąm ich stronę internetową i oferta robi wrażenie

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

      My pierwszy raz będziemy spędzać urlop zimowy z synkiem. jeszcze nie chodzi ale mimo to zabieramy go w polskie góry. Bierzemy sanki i będziemy szaleć na śniegu. Nawet dla niechodka będzie mnóstwo zabawy

      Skomentuj


        #78
        Odp: Gdzie na ferie

        Najfajniej to chyba gdzies do rodziny, np. dziadkow na wies czy cos w tym stylu

        Skomentuj


          #79
          Odp: Gdzie na ferie

          Proponuję wybrać się w góry. Konkretnie do Polanicy. Zima ponoć w tym roku ma byc bardzo łądna tak wiec szkoda byłoby w sumie ją zmarnować i nie wybrac się na narty

          Na miejscu w mieście jest świetny apartament na wynajem:
          https://apartamentzogrodem.pl/

          Jest to kameralne miejsce, ale praktycznie w samym centrum przy parku zdrojowym.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Gdzie na ferie

            My jedZiemy w tym roku do Bukowiny, bliso jest białka i termy oraz zakopane i atrakcje dla dzieci Mam nadzieje, że syn nauczy się jeździć na nartach, a ja w końcu pojeżdzę na snowboardzie

            Skomentuj


              #81
              Odp: Gdzie na ferie

              Jak najbardziej polecam Zakopane. Szczególnie że zbliża się konkurs skoków narciarskich.
              pomoc drogowa Wrocław

              Skomentuj


                #82
                Odp: Gdzie na ferie

                A czy ktoś może wybiera się do Warszawy? Albo chociaż wie gdzie można załatwić sensowny nocleg na ferie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Gdzie na ferie

                  Ja z rodzina lubię wyjeżdżać na wycieczki po polskich miastach,takich kóre maja swoja historie,o których opowiadać można bez końca.Wybrałabym Łódź,miasto słynące z przemysłu i czerwonej cegły,a zatrzymać można się niedaleko miasta w
                  http://krajowy.biz/firma,sanremocompl
                  miły i zadbany hotelik,w którym goście dobrze się czują i do którego moja rodzina chętnie wraca.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Gdzie na ferie

                    Rok temu byliśmy w Zakopanem, w tym roku jedziemy do Sopotu! Dwa różne kierunku

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Gdzie na ferie

                      Zakopane jest super, to fakt!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Gdzie na ferie

                        ja też mogę polecić narty we Wloszech. Byłam w Livigno, w hotelu Baita del Temp. Miałam tam bezpłatny skibus, który dowoziła nas na wyciągi i do centrum. Leciałam tam z biurem volare i miałam zniżki na wypożyczenie sprzętu i karnety. byliśmy tam razem ze znajomymi i bardzo nam się podobało. Ciągle świeciło tam słońce, a wszystko było ośnieżone więc dzieci tez były zadowolone

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Gdzie na ferie

                          Polecam wszystkim Krynicę Górksą. Fantastyczne miejsce i wspaniali ludzie.
                          Bezpieczeństwo daje w nagrodę niemoc.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Gdzie na ferie

                            Masz zdecydowanie racje, miasto jest tajemnicze i dlatego też warte odwiedzenia. Chcemy jeszcze w tym roku złapać kilka dni bez deszczu i pojechać właśnie na zwiedzanie Szczecina. Aktualnie szukamy noclegi Szczecin by mieć gdzie spać. Wstępnie znalazłem tutaj http://lmapartamenty.pl/ apartamenty do wynajęcia i pewnie na to się zdecydujemy.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Gdzie na ferie

                              z racji tego że mam malutkie dziecko ,a mąż pracuje w ferie starszaka to spedzamy ferie w miescie, staram się go brać chociaż raz w tygodniu gdzieś. W tym tygodniu byliśmy tutaj http://www.incaplay.pl/pl/atrakcje-dla-dzieci i powiem wam Franek był oszołomiony, nie chciał wychodzić, poznał tam nawet kolegę z naszego osiedla. Bawili się super, fajne miejsce takie sale zabaw.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Gdzie na ferie

                                No jak to gdzie ? W góry, rok temu byliśmy w Czarnej Górze i było meega fajnie, tanie noclegi i wiele atrakcji. Nie tylko mówię o nartach ale o basenach
                                Zwyżki Tychy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X