Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

2 latek kontra nocnik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: 2 latek kontra nocnik

    Jeśli było gotowe na to w porządku. Moje dość późno zaczęło siadać i bałam się o kręgosłup, aby tak szybko siedziało samo.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: 2 latek kontra nocnik

      U nas tez z tym nie jest różowo, ale synek dopiero skończył dwa latka. Nie che i koniec, a my na siłę nie sadzamy, bo nie w tym rzecz i jeszcze bardziej się zniechęci.

      Skomentuj


        Odp: 2 latek kontra nocnik

        Mój synek ma 2,5 roku. Siusiu robi w nocnik ładnie (choć czasem też się zapomina), ale gorzej jest z kupką. Mam nadzieję, że niedługo to się zmieni.


        Skomentuj


          Odp: 2 latek kontra nocnik

          Bławatkowa teraz to już macie bliżej niż dalej. Jak synek wie, że do nocnika się siusia to i nauczy sie robić kupkę. Jak z nim potrenujesz to z pewnością niedługo załapie co i jak. Powodzenia

          Skomentuj


            Odp: 2 latek kontra nocnik

            My ruszyliśmy jak córka skończyła 2 lata akurat w czerwcu to myślałam że jak będzie ciepło to da radę, jednak nauczyła się po pół roku i to nie na nocnik tylko od razu do kibelka

            Skomentuj


              Odp: Jak oduczyć siusiania w pampery ??

              Syn ma 2 lata i 9 miesięcy. Teraz właśnie walczymy o robienie siusiu na sedes. I jest to prawdziwa walka! Dziś trzeci dzień jak radykalnie odcięłam go od pieluszki. Mam dość! Chcę się poddać i wrócić do pieluchy!

              Skomentuj

                     
              Working...
              X