Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Angielski - nauka przez zabawę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Angielski - nauka przez zabawę

    Witajcie! Ostatnio kupiłam swojemu maluchowi bardzo fajne Karty do nauki angielskiego - Angielski w zagadkach. To są karty spięte taką śrubą, po jednej stronie są dwie zagadki, a po drugiej stronie każdej karty - odpowiedzi. Zagadki są naprawdę interesujące - moje dziecko chętnie się nimi bawi, a przy okazji są bardzo ładnie ilustrowane. Mamy razem kupę zabawy, a przy okazji się uczymy - same korzyści! Polecam!

    #2
    Odp: Angielski - nauka przez zabawę

    sama kupiłam ostatnio laptop dwujęzyczny mam świadomość że taka zabawka dla dziecka to poczatek drogi nauki języka , i dwa że z zabawa będzie mu łatwiej się uczyć
    macierzyństwo

    Skomentuj


      #3
      Odp: Angielski - nauka przez zabawę

      Ja z kolei polecam przedszkole dwujęzyczne-tak jak Mądre Główki, gdzie chodzi moja córeczka. Jest super native speaker,a nauka języka dopiero odbywa sie przez zabawę, jesli uczestniczy w tym grupa dzieciaków. Jest mnóstwo gier i metod zabaw, które pomagają dzieciakom oswajać się z językiem, jego brzmieniem i podstawowymi słówkami.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Angielski - nauka przez zabawę

        Warto dziecku kupić ILUSTROWANY SŁOWNIK ANGIELSKO-POLSKI - red. Monika Kaczmarek-Klose Dzieci lubią takie książeczki.
        Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
        — Paulo Coelho
        Alchemik

        Skomentuj

               
        Working...
        X