Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dbanie o siebie młodej mamy.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

    Napisane przez karolka31 Pokaż wiadomość
    Wiadomo, że ciężko jest znaleźć chwilę dla siebie przy dziecku.
    Ale mimo wszystko trzeba próbować
    Na mnie dobrze wpływa, jeśli jestem dobrze ubrana. Lubię ładną bieliznę i nie zamierzam z niej rezygnować. Fajne komplety dla karmiących marki Cake Lingerie ma np. ten sklep: http://boutiquebielizny.com/ . Może nie są najtańsze, ale dla swojego dobrego samopoczucia na pewno warto zainwestować.
    dla mamy karmiącej dobrze zainwestować w taki komplet do karmienia nie tylko dla wygody ale aby piersi nie straciły swego wyglądu ,ja żałuję że w to nie zainwestowałam

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
      dla mamy karmiącej dobrze zainwestować w taki komplet do karmienia nie tylko dla wygody ale aby piersi nie straciły swego wyglądu ,ja żałuję że w to nie zainwestowałam
      Też bardzo lubię ładną bieliznę ale na codzień noszę tylko miękkie biustonosze a wszystkie ładne do karmienia które mierzyłam mnie uwierały dlatego finalnie sama zrobiłam sobie taki ze zwykłego stanika

      Skomentuj


        #18
        Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

        Ja na szczęście mam małe piersi i też noszę miękkie biustonosze, ostatnio kupowałam tutaj http://ekskluzywna.pl/biustonosze-miekkie nie wiem czy linka można podawać jak nie to mnie poprawcie.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

          Sama jestem, mloda mamą, mam córę 1,5 roku. Pracuje, mam ma głowie domi starszego syna. Nie jest łatwo, wizyta u fryzjera to juz wyczyn, a obiecywałam sobie trzy razy do fitness klubu chodzić . No, czekam na lepsze czasy. Ale od czasu do czasu coś ładnego sobie kupuję, raz a dobrze, nie kupuje byle szmatek ale ciuchy, które są uniwersalne, zawsze modne, dobre gatunkowo. Ostatnio zafundowałam sobie
          świetną marynarke w marynarskim stylu, coś takiego jak ta z domodi.pl:

          Skomentuj


            #20
            Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

            Warto przede wszystkim nie zapominać o swoich potrzebach i pozostać "kobietą" jakkolwiek dziwnie to brzmi Musimy o siebie dbać i znaleźć tą lukę czasu aby mieć przysłowiowe 5 minut dla siebie na zakupy,kosmetyczkę czy fryzjera.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

              No z tym dbaniem o siebie to akurat w moim przypadku nie bardzo wychodzi, przed ciążą to zawsze dbałam chociażby o paznokcie a teraz pomaluję jak jest jakaś okazja. Nawet na zakupy nie tyle co nie mam czasu co mi się nie chce, jak już się wybiorę to nie mogę się skupić bo myslę tylko co Majka w domu robi

              Skomentuj


                #22
                Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                Ja tam samo, przed ciążą to jeszcze, ale teraz przy dwójce dzieci hmm kiepska sprawa, mało czasu, bo dzieciaki dają w kość, ciągle coś chcą, a potem jak już śpią to człowiek jest tak zmęczony, że nawet nie ma siły ręką ruszyć. Ale dziś jak sie chwile bawili, pomalowałam swobie w końcu paznokcie chyba po roku czasu

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                  A ja postanowiłam trochę na wiosne o siebie zadbać i wybieram się jutro na zakupy, musze sobie trochę szafę odświeżyć bo dawno nic sobie nie kupowałam, marzą mi sie jakieś pastelowe, jasne kolorki

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                    jjmkakupiłas cos? pochwal sie nam - mi tez by sie jakies zakupy przydały komunia sie zbliza a w szafie pusto

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      jjmkakupiłas cos? pochwal sie nam - mi tez by sie jakies zakupy przydały komunia sie zbliza a w szafie pusto
                      oj mam podobnie. Zaraz komunia a ja nie mam co na siebie włożyć.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                        Patrycja tylko ja musze cos kupic co zalze potem na siebie bo nie lube kupowac rzeczy na raz, a jakos nie wiem w c by sie ubrac i Zosi trzeba cos kupic

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                          jjmkakupiłas cos? pochwal sie nam - mi tez by sie jakies zakupy przydały komunia sie zbliza a w szafie pusto
                          Niestaty dziś nic nie kupiłam,pojechałam na rynek ale dziś były same szmaty, okropne, czasem maja naprawdę tanie fajne ciuszki ale dziś to była porażka. Może jutro męża wyciągnę do gaalerii, koniecznie muszę kupić sobie jakieś spódniczki i bluzki.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                            jjmka udanym łowów zycze ehh mi tez jakies odswiezenie garderoby by sie przydało i buty jakes musze kupic i Zosi mojej buty i wogole ubrania tez bo cos mi urosła i rzeczy przykrótkawe sie zrobiły

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              jjmka udanym łowów zycze ehh mi tez jakies odswiezenie garderoby by sie przydało i buty jakes musze kupic i Zosi mojej buty i wogole ubrania tez bo cos mi urosła i rzeczy przykrótkawe sie zrobiły
                              My butów na zczęście nie musimy kupować bo teściowa kupiła, takie do sukieni i kaloszki, ale jeszcze nie zdążyła nam przywieźć, musze jedynie też jakiś ciuszków jej pokupować bo też powyrastała.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Dbanie o siebie młodej mamy.

                                Ja dbam o siebie tak samo, jak przed urodzeniem dzieci. Uważam, że nie można przestać o sobie myśleć tylko dlatego, że mamy dzieci. Dzieci są zdecydowanie szczęśliwsze, gdy ich mama jest szczęśliwa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X